HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale złomują Dubiela na IG, o matko przenajświętsza xD
0
Ale, że Wardęga połączy siły z Konopem, to nigdy bym nie powiedział
2
@DLFCB Dobrze (dla niego), że to nie w Krakowie i nie trafił na kibica Wisły czy Cracovii, bo by już nie miał tego problemu xD
2
@ranger3120 Nie no, wiadomo, jakbym się miał tym przejmować, to bym na oddziale skończył :p
Poza tym, to chyba mogli już to zastosować przy covidzie, a jednak nic takiego nie miało miejsca.
Ps: Wrzuć z oznaczeniem, jak znajdziesz ;)
0
@daniel32778 Sam to czasem obejrzę (za swoją kasę, wykupiłem tylko raz), głównie u znajomych, ale też już dużo mniej, bo zwyczajnie odrzuca mnie tam sporo osób uczestniczących w ich galach.
2
@ranger3120 Rozwiniesz? Bo ciężko coś z tego zrozumieć i wygląda to jak szurska propaganda.
3
@gumaz Ta maciora już dawno powinna być na cancelu, ale jak wiadomo, w obecnych czasach patologia się zajebiście sprzedaje, m.in przez takie pokrzywdzone ''dziewczynki'', i jest jak jest
0
@Medium Bida straszna ten Twój skład :p
U mnie tak:
https://zapodaj.net/plik-i3pQKTYfCS + na ławce, Lewy 90 (niewymienny), Andre Silva 85, Odeegard 87, Veratti 85 itd
2
@ProMILs I znowu nie trafiliście, bo coraz bardziej jestem skłonny oddać głos na 3 drogę ;) Przewidywalni jesteście strasznie.
Nie popieram konfy i memcena więc muszę być za PO, ta sama analogia co w wojenkach PiS - PO xD
0
@Explode Okej, okej :)
Dla mnie po prostu Ligue 1 to żaden prestiż, tym bardziej, jak wygra ją PSG, które ma skład za niemal miliard euro :p
5
@Kgorecki2500 29,2% na partię Tik Tokera też martwi, bo pokazuje ilu ludzi się na nich naiwnie nabiera xD
Ale po wyborach zobaczycie tych swoich "antysystemowców" :)
1
@Explode Naprawdę, mistrzostwo z PSG daje dodatkowo jakiś większy prestiż?
1
@Medium Nie no, ja uwielbiam Messiego, ale skoro w 2010, Xavi i Iniesta klubowo zdobyli tryplet tak samo jak Messi + dołożyli zdobycie MŚ a Iniesta zdobył bramkę w finale dającą zwycięstwo, w rok, który jest mundial, i jej nie dostał.
To tym bardziej przegrana Messiego, który zdobył tylko MŚ, gdzie Haaland zdobył tryplet popobijał rekordy i dołożył sporo bramek nie będzie żadną kradzieżą.
1
@wosiek91 Czym by była xD?
Kradzieżą to była ZP po mundialu w 2010 dla Messiego kosztem Iniesty/Xaviego
1
@escarabajo Myślę, że jakby United o niego zabiegało, to by się zgodził na przeprowadzkę do Anglii
0
@Encore No patrząc na to, że w ataku gracie jakimś Hojlundem, dla, którego imo United to za wysoka półka, i Martialem to jest w tym trochę racji xD
1
@Encore Rooneya niech wezmą :p
2
To co, dzisiaj Bruno MVP z Galatą za gola i asystę?
2
@hayek Jak to jest Need For Speed Most Wanted ;)
0
@PatrykBarca "Kasztan" xD
Spójrz na siebie
0
@Popitek12 Dorzućmy 4senal do kompletu
2
@LM10GOAT Tak, że w prawdziwym życiu podkuliliby ogon i spuścili głowe w chodnik, dlatego kozaczą przez kabel, bo nie ma konsekwencji
0
Mame nie teraz, machina ruszyła
Czelsy idzie po miszcza
6
@DLFCB Zatapiać to, i po problemie.
2
@GeneralXavi Wyborcy PiSu to za to ludzie kultury...
Chcesz się przejechać do mojej babci na bloki socjalne? Tam dopiero zobaczysz kulturę wypowiedzi i zachowania, jak Cię zwyzywają, obrzucą samochód jajkami albo spuszczą powietrze z opon.
2
@DonMatteo901 Nie przekonali mnie.
@Kgorecki2500 Co i wyszło xDDD? Że powyrywali jakieś urywki z kontekstu?
0
@Encore Te polityczne też powinny zlatywać (a przynajmniej większość), ale po części rozumiem dlaczego wiszą, i nie zamierzam się o to wykłócać, teraz po prostu blokuje fanatyków, bo co drugi post o tym samym.
0
@Xpert77 Tym bardziej, że się nie znają xD
I w sumie dobrze, bo chyba mielibyśmy pierwszą La Bambową ustawkę :D
0
@MesQueUnClub96 Niby nie dużo panie Koziołku 0:5, ale jednak 10 komentarzy dzień w dzień przez 1310 dni to już sporo, nieprawdaż?
0
@Encore Tymczasem ja myślący, że moje 10 komentarzy to sporo:
https://zapodaj.net/plik-lYkhW9g9jg