HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Tak źle i tak nie dobrze ;)
6
@Faro Z takiej sytuacji to i ja bym strzelił, mimo, że jestem prawonożny xD
1
@escarabajo Ja to samo :D
Jak Legia przegrywa mecze albo przegrywa w meczu (tak jak z Pogonią) to nagminnie komentują i wyśmiewają, a jak wygrywamy w ładnym stylu z lepszą ekipą lub systematycznie punktujemy w lidze to pochowani po jaskiniach albo umniejszanie, że sukcesem można nazywać dopiero grę ''w 1/4 LKE'' xD
Ale mnie to akurat bardziej bawi niż denerwuje, bo pokazuje to tylko, że zmierzamy w dobrym kierunku ;)
0
@escarabajo Wiesz, idąc jego tokiem myślenia to mistrz świata E.Martinez, Konsa, Digne, Kamara, Tielemans, Zaniolo i Bailey to zwykłe ogóry co grały na pół gwizdka ;)
1
@MesQueUnClub96 Ja wiem, że dla osób Twojego pokroju sukcesem byłaby wysoka porażka Legii, żeby przez następny miesiąc pokrecić sobie bekę, ale nie tym razem Krzysiu.
Gadasz coś o składzie, a w analogicznej sytuacji zwycięstwo Lecha uważałbyś za taki sam sukces xD
1
@MarFan hahahahahahahaha
Jest i kolejny Krzysio co będzie umniejszał sukcesu Legii
0
@Sulimo Wiem, że to inna pozycja, ale gdzie obecnie Marchwiński do Slisza na swoich pozycjach xD
Pamiętam hype na niejakiego Michała Skórasia i póki co ten mega talent gra ogony albo siedzi na ławce w Brugge.
0
@Sulimo Pójdzie za granicę i przepadnie
0
@Rust_Cohle Remis to na luzie biorą
0
@Rust_Cohle
Od jutra @Rust_Cohle
3
Gwizdy na Ramosa - miód na moje uszy
1
Visca el Barca!
Po 3 punkty!
0
@Sulimo Co Ty Koronie zacząłeś kibicować?
3
@Azi Publicznie rzucił wyzwanie, to publicznie na nie odpowiadam - proste.
@Kidd Tottki u siebie, Sonny w formie + Richarlison podobno znowu ma zacząć na ławce, także to on ryzykuje ;)
2
@Rust_Cohle Wchodzę w to cieniasie, tylko żebyś jutro nie płakał o swój nowy avatarek, bo to będzie mocniejsze niż u @bartas97 xD
3
@ranger3120 To już lepiej iść na jakąś lepszą divę niż się męczyć w jego przypadku xD
8
@AxelF Oj, bolą oczy od tego linku i scamerskiego OmzRiKa
0
@Rust_Cohle Jakbym unikał to bym Ci nie odpowiedział na tą propozycję xD
0
@Rust_Cohle Czy ja coś takiego napisałem?
1
@ranger3120 Szczerze, to miałem podobnie, zdecydowanie dłużej interesowałem się konfliktem w Afghanistanie kiedy to ponad rok temu Taliban przejął tam władzę.
@Joe_Pesci Do mnie od początku nie przemawiał ten typ i teraz się tylko w tym utwierdzam, na początku konfiktu dostał ode mnie tylko mały plusik za pozostanie na Ukrainie i nic więcej.
0
@Rust_Cohle Co ty taki zapalony na ten zakład xD?
0
@ranger3120 Kto jest ten jest, ja tego komika nie wspieram i wspierać nie zamierzam.
8
Ciekawe czy pachoły z rządu dalej będą wchodzić fałszywemu Wołodymyrkowi mimo jego skandalicznych wypowiedzi?
Typ jest śmieszny, cyniczny i żałosny jednocześnie, tyle od nas dostali/ją a ten ma czelność coś tam mówić.
2
@Joe_Barbaro
@HighestInTheRoom biorę kolegów Legionistów @farta i @Arkona
0
@Comfortable_ Dłuższy czas ;)
Pasuje?
Tak czy siak nie zmieniam zdania co do reszty, bo typiara ewidentnie szuka atencji
0
@Luciano99 Bez przesady.
Kompletnie nie rozumiem aż takiej nagonki na Gargamela. Co on ją zabił? Pobił? Zgwałcił? Czy o co chodzi?
Ludzie robią jakąś aferę jakby nigdy w związku nie byli, w związku zdarzają się kłótnie (choć jego zachowania nie popieram) i tyle, a ta jego była mogła od niego odejść jak było jej tak źle, a nie taplać się w tym 2 lata i szukać atencji po dłuższym czasie wrzucając to do sieci "jako przestrogę" w odniesieniu do tematu Stuu.
1
@paweldunajecfcb Jako długoletni fan Filipa, oceniam na 9/10.
Czuć klimat Marmuru czy Cafe Belgi, dodatkowo bardzo mi się podobają te rozmowy ze słuchaczami w radiu.
Dużo treści i przekazu, na pewno miło będę do niego wracał ;)
2
@Barcasub Dużo fanów Konfederacji, widzę, że ludzie lubią jak kobieta rodzi dzieci z gwałtów/z wadami genetycznymi i jak się z nich "żartuje".
8
@DLFCB Ja tylko przypomnę, że my wszyscy utrzymujemy takich półmózgów...
1
@MesQueUnClub_87 Wtedy może być już za późno na odrabianie strat.