0

@Faro Tak źle i tak nie dobrze ;)

6

@Faro Z takiej sytuacji to i ja bym strzelił, mimo, że jestem prawonożny xD

1

@escarabajo Ja to samo :D
Jak Legia przegrywa mecze albo przegrywa w meczu (tak jak z Pogonią) to nagminnie komentują i wyśmiewają, a jak wygrywamy w ładnym stylu z lepszą ekipą lub systematycznie punktujemy w lidze to pochowani po jaskiniach albo umniejszanie, że sukcesem można nazywać dopiero grę ''w 1/4 LKE'' xD

Ale mnie to akurat bardziej bawi niż denerwuje, bo pokazuje to tylko, że zmierzamy w dobrym kierunku ;)

0

@escarabajo Wiesz, idąc jego tokiem myślenia to mistrz świata E.Martinez, Konsa, Digne, Kamara, Tielemans, Zaniolo i Bailey to zwykłe ogóry co grały na pół gwizdka ;)

1

@MesQueUnClub96 Ja wiem, że dla osób Twojego pokroju sukcesem byłaby wysoka porażka Legii, żeby przez następny miesiąc pokrecić sobie bekę, ale nie tym razem Krzysiu.

Gadasz coś o składzie, a w analogicznej sytuacji zwycięstwo Lecha uważałbyś za taki sam sukces xD

1

@MarFan hahahahahahahaha
Jest i kolejny Krzysio co będzie umniejszał sukcesu Legii

0

@Sulimo Wiem, że to inna pozycja, ale gdzie obecnie Marchwiński do Slisza na swoich pozycjach xD

Pamiętam hype na niejakiego Michała Skórasia i póki co ten mega talent gra ogony albo siedzi na ławce w Brugge.

0

@Sulimo Pójdzie za granicę i przepadnie

0

@Rust_Cohle Remis to na luzie biorą

0

3

Gwizdy na Ramosa - miód na moje uszy

1

Visca el Barca!
Po 3 punkty!

0

@Sulimo Co Ty Koronie zacząłeś kibicować?

3

@Azi Publicznie rzucił wyzwanie, to publicznie na nie odpowiadam - proste.

@Kidd Tottki u siebie, Sonny w formie + Richarlison podobno znowu ma zacząć na ławce, także to on ryzykuje ;)

2

@Rust_Cohle Wchodzę w to cieniasie, tylko żebyś jutro nie płakał o swój nowy avatarek, bo to będzie mocniejsze niż u @bartas97 xD

3

@ranger3120 To już lepiej iść na jakąś lepszą divę niż się męczyć w jego przypadku xD

8

@AxelF Oj, bolą oczy od tego linku i scamerskiego OmzRiKa

0

@Rust_Cohle Jakbym unikał to bym Ci nie odpowiedział na tą propozycję xD

0

@Rust_Cohle Czy ja coś takiego napisałem?

1

@ranger3120 Szczerze, to miałem podobnie, zdecydowanie dłużej interesowałem się konfliktem w Afghanistanie kiedy to ponad rok temu Taliban przejął tam władzę.

@Joe_Pesci Do mnie od początku nie przemawiał ten typ i teraz się tylko w tym utwierdzam, na początku konfiktu dostał ode mnie tylko mały plusik za pozostanie na Ukrainie i nic więcej.

0

@Rust_Cohle Co ty taki zapalony na ten zakład xD?

0

@ranger3120 Kto jest ten jest, ja tego komika nie wspieram i wspierać nie zamierzam.

8

Ciekawe czy pachoły z rządu dalej będą wchodzić fałszywemu Wołodymyrkowi mimo jego skandalicznych wypowiedzi?

Typ jest śmieszny, cyniczny i żałosny jednocześnie, tyle od nas dostali/ją a ten ma czelność coś tam mówić.

2

@Joe_Barbaro
@HighestInTheRoom biorę kolegów Legionistów @farta i @Arkona

0

@Comfortable_ Dłuższy czas ;)
Pasuje?
Tak czy siak nie zmieniam zdania co do reszty, bo typiara ewidentnie szuka atencji

0

@Luciano99 Bez przesady.
Kompletnie nie rozumiem aż takiej nagonki na Gargamela. Co on ją zabił? Pobił? Zgwałcił? Czy o co chodzi?
Ludzie robią jakąś aferę jakby nigdy w związku nie byli, w związku zdarzają się kłótnie (choć jego zachowania nie popieram) i tyle, a ta jego była mogła od niego odejść jak było jej tak źle, a nie taplać się w tym 2 lata i szukać atencji po dłuższym czasie wrzucając to do sieci "jako przestrogę" w odniesieniu do tematu Stuu.

1

@paweldunajecfcb Jako długoletni fan Filipa, oceniam na 9/10.
Czuć klimat Marmuru czy Cafe Belgi, dodatkowo bardzo mi się podobają te rozmowy ze słuchaczami w radiu.
Dużo treści i przekazu, na pewno miło będę do niego wracał ;)

2

@Barcasub Dużo fanów Konfederacji, widzę, że ludzie lubią jak kobieta rodzi dzieci z gwałtów/z wadami genetycznymi i jak się z nich "żartuje".

8

@DLFCB Ja tylko przypomnę, że my wszyscy utrzymujemy takich półmózgów...

1

@MesQueUnClub_87 Wtedy może być już za późno na odrabianie strat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?