0

@dominox1998 Też bym chciał Barcę, ale to akurat średnio realne

0

Oficjalnie: Superpuchar Europy UEFA 2024 na Stadionie Narodowym w Warszawie!
[UEFA]

Kogo byście chcieli zobaczyć? Tylko realnie ;)

0

@clyde League of Legends, GTA V, Fortnite zdecydowanie

6

Zrobiłem sobie ten Latarnik wyborczy i o dziwo się zaskoczyłem, bo mimo, że wybierałem między Trzecią Drogą a KO to nie sądziłem, że Ci pierwsi będą na 1 miejscu :D

- Trzecia Droga 79%
- Bezpartyjni Samorządowcy 78%
- Konfederacja 71%
- Koalicja Obywatelska 71%
- Lewica 54%
- PiS 49%

Najbardziej oczywiście cieszy, że PiSuary na ostatnim miejscu :p
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @michal26 @Przemek2323

0

@TheNekro94 U mnie nieco ponad 2,5h i myślałem, że przesadzam, ale tamtego to chyba w piwnicy trzymają xD

1

@takisobiektos Zostaw sobie, będziesz miał na biały płyn podczas ewentualnych niepowodzeń Polskich drużyn ^^

1

@takisobiektos Zgłaszaj dalej, widać, że prawda w oczy kole.

1

Jeszcze zgłasza komentarze xD

1

@takisobiektos Tak "zamykam ryj", że po m.in ostatnim meczu z Piastem ich chwaliłem xD

Akurat Ciebie nie trzeba atakować, bo orasz się sam ;)
Wystarczy spojrzeć na posty dotyczące Legii, Rakowa, Lecha, Pogoni czy dalszy ból dupy o Argentynę (gdzie nawet mi to przeszło) i doceniam to, że zdobyli MŚ xD

1

@takisobiektos Ty na serio masz coś nie tak z głową. Jeszcze rozumiem w Ekstraklasie, ale jak się przejrzy twoje wpisy na temat pucharów to nie ma tam nic innego jak plucie jadem na wszystkich naszych pucharowiczów xD

Ściska otwór, że Ślązunia nawet w kwalkach nie było, nie :D

15

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 A ja, tu jeszcze dla proboszcza mam chorągieweczki jeszcze wzięte. Muszę proboszczowi dać naszemu, bo on też jest jest za PiS-em i jego siostra Mirka też jest za PiSem

6

@messi33 Tylko PiS, Kocham PiS ponad wszystko. Do końca życia będę z PiSem!

1

@JimMorrisonFCB Jest taka apka ''Zdrowe zakupy'' i akurat te pieczywo z bardzo dobrym składem jest bardzo wysoko oceniane w przeciwieństwie do tego co kolega u góry nazywa ''bułką''.

Ps: Coś tam na niego kładę ;p

1

@Rust_Cohle Pierogi z mięsem ;)

@Kgorecki2500 Jeszcze raz Ci powtarzam, to co kupujesz to nie są bułki ;)
Jak kupujesz pieczywo w Biedronce tylko dla siebie, to polecam pakowane ciemne pieczywo ''Pano'' 300 gr (5 kromek) za 3,29 zł. Sam ostatnio odkryłem, i od tego czasu jem tylko to.

0

@Rust_Cohle ''3 kolejki i 11 miejsce już was przeskoczyło i powrót do normalności xD''
Co w tym dziwnego przy tak płaskiej tabeli, na przestrzeni 3 kolejek xD?

Przecież równie dobrze mogła to zrobić Chelsea czy United, jakby ogarniali, a my przez ten czas straciliśmy punkty tylko wczoraj z Arsenalem.

0

@Rust_Cohle Gdzie ty widzisz jakieś zwątpienie? :)
Na ten moment po 6 kolejkach jestem mega zadowolony, że Ange potrafi to wszystko poukładać bez Kane'a i, że Son odzyskał dawny blask po średnim zeszłym sezonie, a co przyjdzie? Czas pokaże

Ps: Po sobotnim zwycięstwie was łykniemy!

0

@Medium Jak tam nastrój po derbach ^-^?

1

@Medium Pasut przy tym neandertalu to ogarnięty gość, choć ich obu nie trawię, to ten ''zadymiarz'' od lat jest wkurw****cy

2

Komentarz usunięty

2

@serj @Faro Dawaj recenzję

22

@macio_944 Boli dupa i tyle. Wszystkie niepowodzenia na boisku muszą sobie tłumaczyć wszystkim tylko nie swoją słabą grą.

Żałosny klub

4

@michaleu To już lepiej se ogarnąć L4 na 2 tygodnie niż oglądać mecze z rykiem dzieciaka w tle ;)

0

@PatrykBarca Też prawda ;)

0

COYS!
Jazda po 3 punkty!

Szkoda, że nie mogę oglądać, ale na szczęście jest relacja

3

@kuz Gdyby nie wybory, to PiS i środowiska prawicowe nawet by mordy nie otworzyły na temat tego filmu

0

@Barca1992 Najważniejsze, żebyś Legię oglądał.

0

@Tom0VeB Nie, skąd ten wniosek?

1

@FcPortoFan1999 @Blantozaur Przy tobie to anon lvl1 patrząc na liczbę komentarzy xD

7

@Androchem Ja pamiętam nawet Henry'ego, Eto'o czy Ronaldinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?