0

@cules100pro Odważnie, ale z taką grą przy braku kontuzji? Kto wie.

8

@Borneo Przecież to jest propaganda, tylko, żeby to zauważyć, musiałbyś nie być fanatykiem lewej strony, ale czego ja wymagam.

Wiele można zarzucić pisiorom, ale takie pseudo propagandowe produkcje, jak te Holland, strzelają Tuskowi w stopę, bo każdy niezdecydowany, MYŚLĄCY wyborca po obejrzeniu tego ścieku nie pójdzie zagłosować na PO, ale cóż najważniejsze, że zagranicą są pod wrażeniem tego ''dzieła'' xD

10

@Bartula Imagine, wyobraź sobie, że jak przyleciałem na pierwszy w życiu mecz Barcelony to Messi zszedł z kontuzją w 18 minucie :/ xD

Ale przynajmniej zdążył strzelić bramkę

0

@Jackazz "US Open" xDDD

0

@Medium Którego xD?
Bo według ciebie każdy artysta, którego tu wrzucę nim jest

0

Komentarz usunięty

0

@Medium ''dukaczka'' xDDD
Mówi gość od lat słuchający Sentino

1

@BulaKG Nic z tych rzeczy, aż wszedłem zobaczyć o co chodzi xDDD

0

Aleksandro Bletek kocham ciebie i twój głos

0

@FcPortoFan1999 Ano może dlatego, że Royal Antwerp było niespodzianką Jupiler PL, gdzie dodatkowo sięgnęli po mistrza, a nam ostatnimi czasy nie leżała gra w Europie xD (czyt. zeszły sezon i 2 BRAMKI w fazie grupowej)

1

@FcPortoFan1999
Zaskoczenia: Barcelona, z powodu tak wysokiej wygranej
Rozczarowania: Newcastle, PSV, Galatasaray

0

@FcPortoFan1999 Mnie nie interesują konferencję, tylko konkrety, wyniki, a tego za Probierza nie wróżę

0

@arasz1819 Oni obaj są siebie warci, i pewnie dlatego wybrał jego

3

Zatrudnienie Santosa i zwolnienie go po 6 MECZACH, żeby wziąć miernotę Probierza xD

Kolejna kompromitacja discopolowca...

1

@Ojciec5tkidzieci Jak do Ukraińców mieszkających w naszym kraju nic nie mam, tak akurat tej pacynki Zełeńskiego mega nie trawię...
Śliski się wydaje ten typ

1

@Adran360 Dziękuwa

0

Ma ktoś skrót meczu, albo skróty bramek, bo niestety praca nie pozwoliła na oglądanie meczu :/

0

@Sulimo Są, i nie chodzi mi o styl gry.

0

@Firestone Nie spadnie, są gorsze.

2

@Compadre Najlepsze jest to, że chłop porównuje politykę na szczeblu państwowym (w tym przypadku Ukraińską) do tego, że jakaś szara ukrainka nierzadko pracująca na te daniny ma czelność pobierać 500+ xD

Nawet nie wiem jak mam to nazwać... ale najważniejsze, że koledzy konfiarze poklepią Johna po pleckach :)

1

@John_Doe Mogłem, ale sądzę, że każdy zdrowo myślący Polak to wie, no chyba, że jest się ruskim trollem (jak ty), albo wyborcą Konfederacji to wtedy trzeba to przypominać.

2

@John_Doe Ile rubli od posta płaci obecnie twój przełożony z Moskwy?

0

Jakby mu to siadło, mniam :p

8

Messi by się nie powstydził takiej akcji
Ciekawe kiedy Miranda się odkręci xD

1

Cancelo co się w Dinho bawi

0

No i Rekin pierwszym strzelcem z rzutu wolnego od czasu Messiego

0

@takisobiektos Jak tam hajsik od zwierzaków dla kopaczy?

0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy jak Leszka ci wydymają, co wtedy powiesz

2

@LM10GOAT Piast - Legia

0

Piękna drukarnia z tą kartką...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?