HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Pięknie uciszony :p
0
@Lola120 Nie dostałem oficjalnego zaproszenia ;(
3
@LionelM95 Dlaczego zawsze mówię, w robocie nie ma kolegów/żanek, są tylko znajomi i dobrzy znajomi, gdzie musisz uważać co komu możesz powiedzieć
2
@Androchem I Alvareza xD
3
@LionelM95 Nie wszyscy, ale fakt podpiechtalacze i plotkary to najgorszy sort
0
@Rust_Cohle Ale odda się Barceloniście ;)
0
@Rust_Cohle Jak randka, to tylko z @Lola120, a na odrabianie lekcji przyjdzie czas
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Popitek12 trening cardio z Camilą Cabello/Seleną Gomez ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
6
@Emhyr Inflation in Poland according to Kgorecki2500, 2024r. koloryzowane
11
@Kgorecki2500 Ale bieda xDDD
Chociaż i tak lepsze niż legendarny ''burger'' ^-^
3
@IronSanHybrid Jeszcze nie, ale po zapoznaniu się z programem i po wypełnieniu Latarnika to 60% do 40% na korzyść Trzeciej Drogi, bo mają najbardziej zbliżone poglądy do moich, z drugiej strony mam ''koło zapasowe'' w postaci KO, ale tutaj odrzuca mnie rozdawnictwo jak u pisiorów.
0
@Crystal37 Patrząc na ten ściek to
/Wyjdź z gry
1
@takisobiektos Przecież ten syf obecnie nie ma podjazdu do CS:GO, grafika tak cukierkowa jakbym grał w Fortnite'a, w lutym jadę do Katowic na IEM'a i jestem ciekawy jak to wypadnie na turnieju najwyższej rangi.
6
@DonMatteo901 Jak to dobrze było być tym przysłowiowym ''szurem'' i ''antyszczepem'' mimo, że nie przyjąłem tylko tej szczepionki :)
4
Mamy lidera, hej Legio mamy lidera!
2
@michal26 Zapytaj @Comentateiro, on ma już 160 lat i wie jak sobie z tym radzić ^-^ (Sorry, musiałem)
A tak całkiem poważnie, to zdrowia dla Babci, ale niestety to mogą być początki demencji starczej :/
0
CS2, CSem 2, ale ja mam inne pytanie. Czy po wprowadzeniu dwójki, będzie można dalej grać w GO?
1
@Lionel_Messi10 Fanatycy owych partii też ''Po prostu mają swoje zdanie'' ^^
Z tym Maradona to na grubo lecisz xD Może jeszcze Pele, Cruyff, Julian Alvarez i Emiliano Martinez są lepsi xD?
0
;(
Ekh, szkoda, że to już koniec :/
1
@Medium Przecież jakby Messi strzelił taką bramkę to by była spuścizna, ale, że to ''tylko'' Ronaldo ''wychechlaniec'' to co innego xD
To jest ten sam typ co fanatyki PiSu i KO, nie przegadasz
1
@Comfortable_ Stary Matczak psuedonim: ''Największy lizodup KO''
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie, szkopy i Francja zagrają ;)
4
@Comfortable_ Uwielbiam to z jaką gracją, słownictwem i spokojem wyjaśnia tych łaków, a (Sz)Macie już dawno należał się dedykowany materiał ;)
Akurat se oglądnę do obiadku
4
@xvcWinterSoldier Przypomnijmy tylko, że nasz nieskalany skazą Premier był doradcą byłego przewodniczącego, wtedy wygląda to jeszcze komiczniej xD
Ale przeciętny wyborca PiSu nawet o tym nie wie ^^
5
@zodiak_10 Partnerki seksualne Malika Montany.
0
@TR3YWAY Kupywałem ją na Nike za 329, więc myślę, że takie 200 to uczciwa cena, tym bardziej, że koszulka w stanie 10/10
0
@TR3YWAY Mam nówkę domową z jedynie oderwaną metką z sezonu 20/21 w rozmiarze ''L'' jakbyś chciał
0
@Comfortable_ Mnie zawsze od tej gry odrzucał m.in jej fanbase 12-letnich kidów i cringowe ''cieszynki'', które potem powtarzali chociażby piłkarze (czyt. np Griezmann)...
0
@AlexDark00 Jak zaliczyłeś Narodowy, to polecam zajrzeć również na #Ł3, tym bardziej, że to rzut kamieniem ;)
1
@dominox1998 Nie no, finał dopiero 14 sierpnia 2024, także spokojnie ;)
Bilety wlecą pewnie jakiś czas po finale LM, ja też będę śledził na bieżąco, bo też mam około godzinki do WWA ;)