1

@Sulimo Pięknie uciszony :p

0

@Lola120 Nie dostałem oficjalnego zaproszenia ;(

3

@LionelM95 Dlaczego zawsze mówię, w robocie nie ma kolegów/żanek, są tylko znajomi i dobrzy znajomi, gdzie musisz uważać co komu możesz powiedzieć

2

@Androchem I Alvareza xD

3

@LionelM95 Nie wszyscy, ale fakt podpiechtalacze i plotkary to najgorszy sort

0

@Rust_Cohle Ale odda się Barceloniście ;)

0

@Rust_Cohle Jak randka, to tylko z @Lola120, a na odrabianie lekcji przyjdzie czas
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Popitek12 trening cardio z Camilą Cabello/Seleną Gomez ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

6

@Emhyr Inflation in Poland according to Kgorecki2500, 2024r. koloryzowane

11

@Kgorecki2500 Ale bieda xDDD

Chociaż i tak lepsze niż legendarny ''burger'' ^-^

3

@IronSanHybrid Jeszcze nie, ale po zapoznaniu się z programem i po wypełnieniu Latarnika to 60% do 40% na korzyść Trzeciej Drogi, bo mają najbardziej zbliżone poglądy do moich, z drugiej strony mam ''koło zapasowe'' w postaci KO, ale tutaj odrzuca mnie rozdawnictwo jak u pisiorów.

0

@Crystal37 Patrząc na ten ściek to
/Wyjdź z gry

1

@takisobiektos Przecież ten syf obecnie nie ma podjazdu do CS:GO, grafika tak cukierkowa jakbym grał w Fortnite'a, w lutym jadę do Katowic na IEM'a i jestem ciekawy jak to wypadnie na turnieju najwyższej rangi.

6

@DonMatteo901 Jak to dobrze było być tym przysłowiowym ''szurem'' i ''antyszczepem'' mimo, że nie przyjąłem tylko tej szczepionki :)

4

Mamy lidera, hej Legio mamy lidera!

2

@michal26 Zapytaj @Comentateiro, on ma już 160 lat i wie jak sobie z tym radzić ^-^ (Sorry, musiałem)

A tak całkiem poważnie, to zdrowia dla Babci, ale niestety to mogą być początki demencji starczej :/

0

CS2, CSem 2, ale ja mam inne pytanie. Czy po wprowadzeniu dwójki, będzie można dalej grać w GO?

1

@Lionel_Messi10 Fanatycy owych partii też ''Po prostu mają swoje zdanie'' ^^

Z tym Maradona to na grubo lecisz xD Może jeszcze Pele, Cruyff, Julian Alvarez i Emiliano Martinez są lepsi xD?

0

;(



Ekh, szkoda, że to już koniec :/

1

@Medium Przecież jakby Messi strzelił taką bramkę to by była spuścizna, ale, że to ''tylko'' Ronaldo ''wychechlaniec'' to co innego xD

To jest ten sam typ co fanatyki PiSu i KO, nie przegadasz

1

@Comfortable_ Stary Matczak psuedonim: ''Największy lizodup KO''

0

@FcPortoFan1999 Spokojnie, szkopy i Francja zagrają ;)

4

@Comfortable_ Uwielbiam to z jaką gracją, słownictwem i spokojem wyjaśnia tych łaków, a (Sz)Macie już dawno należał się dedykowany materiał ;)

Akurat se oglądnę do obiadku

4

@xvcWinterSoldier Przypomnijmy tylko, że nasz nieskalany skazą Premier był doradcą byłego przewodniczącego, wtedy wygląda to jeszcze komiczniej xD

Ale przeciętny wyborca PiSu nawet o tym nie wie ^^

5

@zodiak_10 Partnerki seksualne Malika Montany.

0

@TR3YWAY Kupywałem ją na Nike za 329, więc myślę, że takie 200 to uczciwa cena, tym bardziej, że koszulka w stanie 10/10

0

@TR3YWAY Mam nówkę domową z jedynie oderwaną metką z sezonu 20/21 w rozmiarze ''L'' jakbyś chciał

0

@Comfortable_ Mnie zawsze od tej gry odrzucał m.in jej fanbase 12-letnich kidów i cringowe ''cieszynki'', które potem powtarzali chociażby piłkarze (czyt. np Griezmann)...

0

@AlexDark00 Jak zaliczyłeś Narodowy, to polecam zajrzeć również na #Ł3, tym bardziej, że to rzut kamieniem ;)

1

@dominox1998 Nie no, finał dopiero 14 sierpnia 2024, także spokojnie ;)
Bilety wlecą pewnie jakiś czas po finale LM, ja też będę śledził na bieżąco, bo też mam około godzinki do WWA ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?