HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pyry co mnie oznaczają xD
Wiecie, my rotujemy pod czwartek, za to wy graliście podstawą ;)
0
@Sulimo Rozmawiamy teraz o Lechu a nie o Legii.
Ps: Zarabiać, zarabiacie, ale dostajecie też 4:0 od Pogonii w kryzysie xD
0
@Sulimo To niech idzie za granicę, i będzie to samo co z Kamińskim i Skórasiem, grzanie ławy.
0
@tristan87 2 miejsce w tabeli także nie widzę analogii.
0
@Sulimo I oczywiście od razu wyjazd z Legią xD
Jakie to przewidywalne :D
1
@Sulimo Jak tam Twój mega talent Marchwiński?
Błyszczy co nie :D ?
2
@AdiKingu96 To idź głosuj na swojego kaczora, zbawiciela narodu.
0
@lucas/catalan Nie zgadzam się.
5
@hayek (nie)jaki coś pisze o ''wstydzie'' XDDD
Do czego to doszło
0
@Lucerfi Nie wiem o czym piszesz.
4
#Zwyciężymy!
1
@takisobiektos Jak kiedyś wygracie tyle co Barca czy Legia (Ślunsk) to też będziesz mógł się odzywać ^-^
A teraz wracaj dalej hejtować Romero i Tottenham.
2
@takisobiektos To i tak więcej niż Twój skorumpowany Milanik ^^
3
@takisobiektos Nie graj szefa Madryciak
0
@Cochise Dobry chleb z piekarni to kwestia 7-8 zł xD
Ten za 5 jest ok, nic poza tym
4
@macio_944 Z całym szacunkiem, ale obie te partie są do wywalenia na zbity pysk
0
@PatrykBarca Chleb za 10 zł przy takich zarobkach to jak za darmo.
Ja teraz zarabiam w przedziale 4 - 5k i płacę za chleb od 4,70 do 7 zł, z tym, że ja jem chleb z piekarni, a nie wióry z marketów
3
PiS - PO jedno zło, PiS - PO jedno zło!
0
@Rust_Cohle Tak jak po ostatnim 5:2 w Białymstoku ^^?
2
@Androchem Ok Androchemie, idę płakać do jaskini i zaczynam pisać petycję o walkowera dla Liverpoolu.
1
@Rust_Cohle Znowu dostaną piątkę jak w dwóch poprzednich meczach i się skończy
0
Tylko Tottki
Ukochane Tottki
Dzisiaj Londyn czeka
Na zwycięstwo tweee
0
@FcPortoFan1999 Chelsea Football Club i Manchester United wcale nie lepiej
1
@Rust_Cohle Do twarzy Ci w tych barwach ^^
2
@Patrykl145 Pościg rodem z NFS Most Wanted xD
1
@takisobiektos Wiadomo, wszystko sędziowane pod Tottki, hahah
1
@takisobiektos I oczywiście wrzucasz info od gościa o nicku ''JoshLFC1909'' xD
Wszystko pod swoją tezę, byleby przyebać się do Tottków, przysrywanie się do Romero i do wszystkiego co związane ze Spurs, a nie sędziego co to sędziował...
Jeszcze tylko brakuje, żebyś napisał, że czerwo dla Jones'a to też był wał i mamy komplet
0
@MesQueUnClub96 ''przeciętniak'' hahah
Wszystko fajnie pięknie, ale nie rozmawiamy tu o Marchwińskim, Skórasiu czy Kamińskim.
0
@MesQueUnClub96 Tak macie ''gdzieś'', że przy każdym meczu macie o niego ból pupy, ale wiem, wiem, to tylko trash talk ^-^
@bartas97 Nawet jak Ci dadzą 1000+? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 Ale po kielichu, ciekawiej by się słuchało