2

Pyry co mnie oznaczają xD

Wiecie, my rotujemy pod czwartek, za to wy graliście podstawą ;)

0

@Sulimo Rozmawiamy teraz o Lechu a nie o Legii.

Ps: Zarabiać, zarabiacie, ale dostajecie też 4:0 od Pogonii w kryzysie xD

0

@Sulimo To niech idzie za granicę, i będzie to samo co z Kamińskim i Skórasiem, grzanie ławy.

0

@tristan87 2 miejsce w tabeli także nie widzę analogii.

0

@Sulimo I oczywiście od razu wyjazd z Legią xD
Jakie to przewidywalne :D

1

@Sulimo Jak tam Twój mega talent Marchwiński?

Błyszczy co nie :D ?

2

@AdiKingu96 To idź głosuj na swojego kaczora, zbawiciela narodu.

0

@lucas/catalan Nie zgadzam się.

5

@hayek (nie)jaki coś pisze o ''wstydzie'' XDDD
Do czego to doszło

0

@Lucerfi Nie wiem o czym piszesz.

4

#Zwyciężymy!


1

@takisobiektos Jak kiedyś wygracie tyle co Barca czy Legia (Ślunsk) to też będziesz mógł się odzywać ^-^

A teraz wracaj dalej hejtować Romero i Tottenham.

2

@takisobiektos To i tak więcej niż Twój skorumpowany Milanik ^^

3

@takisobiektos Nie graj szefa Madryciak

0

@Cochise Dobry chleb z piekarni to kwestia 7-8 zł xD
Ten za 5 jest ok, nic poza tym

4

@macio_944 Z całym szacunkiem, ale obie te partie są do wywalenia na zbity pysk

0

@PatrykBarca Chleb za 10 zł przy takich zarobkach to jak za darmo.
Ja teraz zarabiam w przedziale 4 - 5k i płacę za chleb od 4,70 do 7 zł, z tym, że ja jem chleb z piekarni, a nie wióry z marketów

3

PiS - PO jedno zło, PiS - PO jedno zło!

0

@Rust_Cohle Tak jak po ostatnim 5:2 w Białymstoku ^^?

2

@Androchem Ok Androchemie, idę płakać do jaskini i zaczynam pisać petycję o walkowera dla Liverpoolu.

1

@Rust_Cohle Znowu dostaną piątkę jak w dwóch poprzednich meczach i się skończy

0

Tylko Tottki
Ukochane Tottki
Dzisiaj Londyn czeka
Na zwycięstwo tweee

0

@FcPortoFan1999 Chelsea Football Club i Manchester United wcale nie lepiej

1

@Rust_Cohle Do twarzy Ci w tych barwach ^^

2

@Patrykl145 Pościg rodem z NFS Most Wanted xD

1

@takisobiektos Wiadomo, wszystko sędziowane pod Tottki, hahah

1

@takisobiektos I oczywiście wrzucasz info od gościa o nicku ''JoshLFC1909'' xD
Wszystko pod swoją tezę, byleby przyebać się do Tottków, przysrywanie się do Romero i do wszystkiego co związane ze Spurs, a nie sędziego co to sędziował...

Jeszcze tylko brakuje, żebyś napisał, że czerwo dla Jones'a to też był wał i mamy komplet

0

@MesQueUnClub96 ''przeciętniak'' hahah
Wszystko fajnie pięknie, ale nie rozmawiamy tu o Marchwińskim, Skórasiu czy Kamińskim.

0

@MesQueUnClub96 Tak macie ''gdzieś'', że przy każdym meczu macie o niego ból pupy, ale wiem, wiem, to tylko trash talk ^-^
@bartas97 Nawet jak Ci dadzą 1000+? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@macio_944 Ale po kielichu, ciekawiej by się słuchało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?