4

#Powołania


Brak Krychowiaka, Glika, Piątka czy Betoniarka

Miód na moje oczy
@FcPortoFan1999

0

@BorzyKrzys Wróć do swoich analiz o Serie A i seriach filmowych, bo dużo lepiej ci to wychodzi

1

@Miszak To już nie chodzi nawet o Lecha tylko o hipokryzję.
Lech sam odpadł ze słabym Spartakiem w el. tego samego pucharu w słabym stylu a ostatnio dostali 0:5 od Pogoni, która jest świeżo po kryzysie a gość wyśmiewa Legię, która przegrała 1:0 na wyjeździe z lepszym rywalem xD

0

@Sulimo współczuję Ci, że macie w Lechu kibiców pokroju tego z gorącej dyskusji.

Tacy "kibice" (czyt. trolle) tylko psują wasz PR w oczach kibiców innych drużyn

1

@bartas97 Raczej z wiatrakiem, widać ból o Legię, ale ja się tylko śmieję, z tego jak Poznaniok próbuje wybrnąć, ale nie ma jak :D

Szkoda, że nie awansowaliście do LM to pyry miałyby jeszcze większy kompleks :p

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Bośniakach* ;)

2

@fart "Niewiele brakowało" ;p
Uwielbiam ten skowyt atencjuszy z Poznania, bo na ten argument nigdy nie znajdą kontry xD

0

@MesQueUnClub96 Myślę, że mogę jako jeden z pierwszych, po fazie grupowej LM i WYJŚCIU Z NIEJ, o czym Twój klubik może tylko pomarzyć.

Dobranoc.

2

@MesQueUnClub96 Akurat ty jako kolejak ostatni powinieneś się odzywać po porażce 0:5 z Pogonią w kryzysie i odpadnięciu Lecha z eliminacji z x razy gorszym Spartakiem Trnava xDDD

1

@Sulimo Ba, jestem w stanie powiedzieć, że znowu zagraliśmy jak równy z równym.

1

Niezły sędzia xD
Ryanek przedłużał z minutę a ten kończy równo z zegarem

2

Pierd.... półmózg...
W pełni zasłużone czerwo

0

Ale niefart

Walczyć Legio, Walczyć!

3

Jazda Legia!
Po 3 punkty i samodzielnego lidera!

2

@BorzyKrzys Szacun dla Rozpary i Pasternaka, że szybko i stanowczo wywalają tych pajaców.

Agatce niedługo zostanie już tylko sprzedawanie się na OF xD

3

@fart :D
"Gdybym jeszcze raz,
miał urodzić się
znów bym Tobie Legio..."

0

@Popitek12 Niech idzie zmierzyć się ze swoim zwierzchnikiem z Kremla

4

@michaleu W poniedziałek o 18:30

0

@Rust_Cohle Dobrze, że jednak do nas nie przyszedł, co nie? ^-^

1

@Popitek12 Karakan by kogoś pokonał? Przecież Tusk czy Bosak to na luzie rozmaśliliby tego dziada xD

0

@Encore Hmm ^-^

@tristan87 Na którą nawet nie zagłosuję xD
Pięknie łykacie wędki memceniarze ;)

0

@MesQueUnClub96 Chłop wymusza kontuzję byle na kadrę jechać a fanatycy łykają :)

Mnie to tam nie interesuje, bo to sprawa Messiego, ale śmiesznie się to czyta

0

@Pedri16Future W skrócie, nic nowego - dalej czekam na film Konopa

1

@hayek A druga połowa kibicuje Kaczyńskiemu i Konfie, więc też nie jesteś sam ;p

0

@Kgorecki2500 Tak też może się zdarzyć, nie mówię, że nie

0

@jacobFCB A Ty wiesz, że w przypadku Tuska, wystarczy mu koalicja z Trzecią Drogą i Lewicą, żeby mieć rząd większościowy?

0

@Xavinista Witamy kolejnego kibica najlepszego klubu w Polsce ;)

4

#ZWYCIĘŻYMY!


Jazda Donald!

0

@Sulimo No to Stuu i Dubiel mają przeebane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?