HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
#Powołania
Brak Krychowiaka, Glika, Piątka czy Betoniarka
Miód na moje oczy
@FcPortoFan1999
0
@BorzyKrzys Wróć do swoich analiz o Serie A i seriach filmowych, bo dużo lepiej ci to wychodzi
1
@Miszak To już nie chodzi nawet o Lecha tylko o hipokryzję.
Lech sam odpadł ze słabym Spartakiem w el. tego samego pucharu w słabym stylu a ostatnio dostali 0:5 od Pogoni, która jest świeżo po kryzysie a gość wyśmiewa Legię, która przegrała 1:0 na wyjeździe z lepszym rywalem xD
0
@Sulimo współczuję Ci, że macie w Lechu kibiców pokroju tego z gorącej dyskusji.
Tacy "kibice" (czyt. trolle) tylko psują wasz PR w oczach kibiców innych drużyn
1
@bartas97 Raczej z wiatrakiem, widać ból o Legię, ale ja się tylko śmieję, z tego jak Poznaniok próbuje wybrnąć, ale nie ma jak :D
Szkoda, że nie awansowaliście do LM to pyry miałyby jeszcze większy kompleks :p
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Bośniakach* ;)
2
@fart "Niewiele brakowało" ;p
Uwielbiam ten skowyt atencjuszy z Poznania, bo na ten argument nigdy nie znajdą kontry xD
0
@MesQueUnClub96 Myślę, że mogę jako jeden z pierwszych, po fazie grupowej LM i WYJŚCIU Z NIEJ, o czym Twój klubik może tylko pomarzyć.
Dobranoc.
2
@MesQueUnClub96 Akurat ty jako kolejak ostatni powinieneś się odzywać po porażce 0:5 z Pogonią w kryzysie i odpadnięciu Lecha z eliminacji z x razy gorszym Spartakiem Trnava xDDD
1
@Sulimo Ba, jestem w stanie powiedzieć, że znowu zagraliśmy jak równy z równym.
1
Niezły sędzia xD
Ryanek przedłużał z minutę a ten kończy równo z zegarem
2
Pierd.... półmózg...
W pełni zasłużone czerwo
0
Ale niefart
Walczyć Legio, Walczyć!
3
Jazda Legia!
Po 3 punkty i samodzielnego lidera!
2
@BorzyKrzys Szacun dla Rozpary i Pasternaka, że szybko i stanowczo wywalają tych pajaców.
Agatce niedługo zostanie już tylko sprzedawanie się na OF xD
3
@fart :D
"Gdybym jeszcze raz,
miał urodzić się
znów bym Tobie Legio..."
0
@Popitek12 Niech idzie zmierzyć się ze swoim zwierzchnikiem z Kremla
4
@michaleu W poniedziałek o 18:30
0
@Rust_Cohle Dobrze, że jednak do nas nie przyszedł, co nie? ^-^
1
@Popitek12 Karakan by kogoś pokonał? Przecież Tusk czy Bosak to na luzie rozmaśliliby tego dziada xD
0
@Encore Hmm ^-^
@tristan87 Na którą nawet nie zagłosuję xD
Pięknie łykacie wędki memceniarze ;)
0
@MesQueUnClub96 Chłop wymusza kontuzję byle na kadrę jechać a fanatycy łykają :)
Mnie to tam nie interesuje, bo to sprawa Messiego, ale śmiesznie się to czyta
0
@Pedri16Future W skrócie, nic nowego - dalej czekam na film Konopa
1
@hayek A druga połowa kibicuje Kaczyńskiemu i Konfie, więc też nie jesteś sam ;p
0
@Kgorecki2500 Tak też może się zdarzyć, nie mówię, że nie
0
@jacobFCB A Ty wiesz, że w przypadku Tuska, wystarczy mu koalicja z Trzecią Drogą i Lewicą, żeby mieć rząd większościowy?
0
@Xavinista Witamy kolejnego kibica najlepszego klubu w Polsce ;)
4
#ZWYCIĘŻYMY!
Jazda Donald!
0
@Sulimo No to Stuu i Dubiel mają przeebane