HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
9
@ChampionLW Mieszkanie se kup
0
@LionelM95
@HighestInTheRoom lat 25
"Granie w Fifę wcale nie jest stresujące"
2
Mamy lidera, hej Tottki mamy lidera!
Mamy lideeeeera, hej Tottki mamyyyyy lidera!
Jak tam 9/10 miejsce @Emhyr? ;D
3
@barcelonaLM Właśnie tak wyobrażam sobie typowego konfiarza
1
@fart Nasz wczorajszy ''koleżka'' wrócił z banicji i mnie obraża na pv xD
3
Jak tam wam idą mistrzostwa? Ja jestem właśnie na półmetku i póki co 8 winów i 2 frajerskie porażki :/
Btw kupiłem se dzisiaj złotego Haalanda, bo tak mi kumpel zachwalał i dalej nie mogę uwierzyć w to jakie to jest zwierzę :D 8 meczów i 10 bramek/4 asysty
https://www.futbin.com/24/squad/561731
@PatrychoO @Medium @Nazio_87
1
@Kgorecki2500 ''Mentzen POMYŚLAŁ''?
To się ze sobą nie godzi ;)
0
@mekston Ten sezon był tak ciekawy, że obejrzałem tylko 2 wyścigi xD
Ale tak czy siak graty dla VERa :D
0
Wie ktoś jak się mają wyzwiska i obrażanie na potencjalnego bana?
Załóżmy, że pocisnę komuś na pv, jest możliwość, że dostanę bana?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@PatrychoO I o dziwo Biedronia, który jest gejem xD
19
@Aragorn33 Nie żebym na to narzekał ;)
Dla mnie mogą lecieć w dół, płakać nie będę
0
@FcPortoFan1999 Zobaczysz w niedzielę przy Ł3 ;)
3
@Firestone Takich klasyków się nie zapomina ^-^
32
@Firestone Tekst @Damian11 Coelho XDDD
Nieśmiertelne: ''Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle.''
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397
1
@Cule1234 Gość ma ponad 2 milionowy kanał a ja pierwszy raz o nim słyszę xD
0
@gumaz Są ''priorytety'' i PRIORYTETY ;)
4
@barcelonaLM Dlatego staruch nie przyjdzie na debatę, bo wie, że zostałby zjedzony.
@Kgorecki2500 Fakt, już edytowane
8
Niezły plot twist :D
#ZwyciężyMY!
@Comentateiro @kamyk_23 @macio_944 @Borneo
0
@tomek8756 Jutro EA FC24 u kumpla a w niedzielę jazda na mecz Legia - Raków.
3
@xVENUMx Zwisa mi to, bo nie pędzę, jak spory % społeczeństwa ;)
2
@bari_94 Przecież to jest jawna dyskryminacja i ksenofobia, i o dziwo w tej ''oświeconej'' Holandii.
2
@Emhyr Zależy jak na to patrzeć, jak dla mnie odpowiedź z lekkim przekąsem/sarkazmem, nic więcej. Mioduski jest jaki jest, ale nie spodziewam się po nim chęci ostrego odwetu.
Za to kibice na pewno się zmotywują.
0
@FCBparasiempre Jak tam Widzewek?
0
@Emhyr A powiedział coś co by nawoływało? Nie wydaję mi się
2
@Emhyr Serio nie wyczułeś sarkazmu w tej wypowiedzi?
1
Oki to eksportowy towaaaaaar, jak Jeremy, Jeremy
1
@Arkon @TheNekro94 Też mi się wydaję, że mamy więcej Konfederatów, ale kto wie na kogo w takim wypadku zagłosowałyby osoby będące za PiSem, PO, 3 drogą czy niezdecydowani gdyby istniał tylko taki wybór.
Póki co, 14-9 dla Konfy
6
Coraz częściej zaczynam się zastanawiać kogo wyborców na La Rambli jest więcej.
Załóżmy, że są tylko 2 partie - Lewica i Konfederacja
Na kogo oddalibyście swój głos?
Głosowanie do 23:59:59
https://strawpoll.com/6QnMO9Y5oZe
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @Comentateiro @macio_944 @Azacca @Borneo @barcelonaLM