HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kidd Ja na @Rust_Cohle ale musiałby mieć avek Tottków do końca roku ;)
2
@Kgorecki2500 Trochę szacunku, gdzie jakieś Majciochy do legendy Pana Jacka Jaworka porównywać...
Ty się zastanów
3
Co wy na to?
Dodam tylko, że Jaworek w przeszłości pracował we Włoszech
12
@barcelonaLM Debata z góry ustawiona pod szmatławców z pisu, ale czego się spodziewać po telewizji ''publicznej'', jeszcze tego bezkręgowca wzięli na prowadzącego xD
1
@takisobiektos Z każdej.
Najważniejsze, że Barca wyjdzie z grupy ^^
0
@takisobiektos Twoje cieniasy i tak z nie wyjdą z tej grupy ;)
8
@Medium Ponoć mają jeszcze na oku niejakiego Stuarta Burtona z championship i jakiegoś Martino Dubiello z rezerw AS Romy
6
@Crystal37 I mówi to zadeklarowany fanatyk pisowstwa, czerpiący "wiedzę" ze ścieku w tvp info, który jeszcze chwali się tym na La Rambli...
13
@Encore Najgrubszy materiał Sylwka to i takie liczby. Imo 4 - 4,5 mln 24h będzie
0
Paradoks Polskiego prawa, mając załóżmy 17 lat, seks z 15 latką jest legalny, ale odpalenie pornosa w świetle prawa jest nielegalne xD
Nigdy tego nie pojmę
0
@MesQueUnClub_87 Czy takie fajne? Polemizowałbym.
Wystarczy poczytać o życiu na Dominikanie. Bieda, śmieci, niskie zarobki, wysokie koszty życia względem zarobków, słaba komunikacja publiczna, napady (w bardzo dużym % na tle rabunkowym) + cały rok upały.
Dominikana to nie tylko ekskluzywne kurorty ;)
Ja jak bym był na jego miejscu to wolałbym uciekać do Peru, które też nie ma z nami podpisanej umowy o ekstradycję.
0
@esem91 Wiesz jak jest - gorący temat, i przez najbliższe dni, tygodnie to napewno nie ucichnie
0
@Kluivert_P Stuu to w Anglii siedzi
3
@Foro Gola też by strzelił sobie w stopę gdyby jakkolwiek stanął w obronie grubasa.
Ps: Na IG Fame'u jest oświadczenie o wykluczeniu, to chyba faktycznie go wyebali.
1
@Azacca Ty jesteś za to PeOwskim trollem, i co to zmienia?
1
@VamoSBarca88 Nie wywalili go, bo nie mogą tego zrobić - podobno ma 20% udziałów w Famie.
0
@Popitek12 Co ma piernik do wiatraka?
Sugerujesz, że ktoś kto interesuje się tą sprawą nie pójdzie na wybory czy ocb?
Czy to wpis typu "daje nam kontent", żebyśmy nie przeżywali wyborów :D
1
@hayek Poczekaj na tydzień wyborczy, wtedy się dopiero uaktywni.
1
@Popitek12 Ja.
5
Ale się będę śmiał jak United nie wyjdzie z grupy xD
2 mecze, 2 porażki, a tu za rogiem mecze z Bayernem i wyjazd na gorący teren do Stambułu
0
@partymaker Wiadomo, z tym ''wywalić'', chodziło mi o to o czym napisałeś, bo jeśli gruby tam zostanie, to na 100% na tym stracą, bo ludzie nie będą kupować gali, w której jeden z właścicieli jest pedo...
@ini_barca Wszystko masz tutaj:
0
@stone80 Z Ciebie za to człowiek kultury, że wyzywasz nas od ''patoli''...
Nie wiem czy się śmiać czy płakać
0
@Kgorecki2500 Cieszę się, że nigdy nie słuchałem tej jego podmuzyki
17
Właśnie obejrzałem do końca ten materiał i wnioski są takie, że Stuu i Dubiel są już zniszczeni i nie mają powrotu do internetu, wystarczy wejść na ich IG (szczególnie Stuu), tam jest taka jechanka na nich, której dawno nie widziałem.
A co do grubego, to ciekawe czy Rozpara wywali go z Fame'u, bo co by nie było jest to spora rysa wizerunkowa i ich PR może na tym bardzo ucierpieć.
Dodatkowo szacun dla Wardęgi, że ujawnił takie szambo na swojego jeszcze niedawnego ziomka.
Czekam z niecierpliwością na film Konopa
2
@Pedri16Future Nawet król kebaba go wyjaśnia xDDD
1
@koziar Nie wiem, co człowiek to opinia, ale dla mnie najlepszy film Sylwka na kanale.
Za samo to, że pokazał hipokryzję grubego knura, który jeszcze przed chwilą był jego ziomkiem - mega szacunek.
1
@JimMorrisonFCB Chyba skusze się na United - Galata
1
@gumaz 27 pewnie, jak ma w nicku. Tylko trolluje
1
@gumaz Nic mu to nie da, jak sprawa trafi do prokuratury :D
1
@_barti Grubasa to już dawno powinni cisnąć, ale ciemnota obudziła się dopiero teraz