HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Young Leosia
5
@Medium Widziałem xD
W czasie kiedy życzył Mbappé "jak najdłuższej kontuzji" chciał się i ze mną klepać, bo łaskawie nie zgadzałem się z opinią, że bez Mbappe, PSG i Messi będzie grało lepiej xD
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby chcieć się ustawiać z kimś z internetu, bo ma inne zdanie...
8
@Cotutajsiedzieje Jeszcze ten co by wszystkich "topił" xD
@Lionel_Messi10
0
@ranger3120 A idź mi z tymi zimnymi prysznicami. Co zaczynam jakąś kilkudniową serię, to zaraz przeziębiony jestem
0
@taxky Tak, to dokładnie ci sami.
@Tom0VeB Oczywiście, że mogę.
Przede wszystkim rozchodzi się tutaj o "metody" tych niespełnionych policjantów.
Z góry mówię, że nie popieram i piętnuję wszelką pedo****ę, ale w Polsce istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności a nie, że ci pseudo szeryfi nierzadko bezpodstawnie używają przemocy fizycznej wobec podejrzanego, bo myślą, że wszystko im wolno...
Dodatkowo wstawiają fimiki z twarzą jeszcze raz powtarzam PODEJRZANYCH, narażając ewentualną niewinną osobę na internetowy lincz i łatkę pedo...
Było już kilka przypadków, że przez ich samosądy osoby z nagrań popełniały samobójstwa.
No i ostatnia rzecz. Sam pewnie nie raz widziałeś filmiki z ich zatrzymań, gdzie zatrzymywali ludzi z chorobami psychicznymi, którzy ledwo potrafili sklecić zdanie, a mimo to dalej robili szopkę na live'ach, żeby gawiedź miała zabawę i mogli zlinczować chorego psychicznie gościa.
Reasumując, sam zamysł tej organizacji nie jest zły, ale nie może być tak, że goście bezkarnie łamią prawo, wymierzają samosądy i dostają oklaski w komentarzach...
Łapać, nie robić szopki z filmowaniem i oddawać w ręce policji, i niech to oni działają, w końcu od czegoś są w tym kraju.
1
@DaPidejpi https://zapodaj.net/plik-dCR3TP6Ixc
Póki co taki, ale cały czas myślę co tu poprawić, bo na ławce mam choćby złotego Lewego (90), złotego Osimhena, Leao, Andre Silvę (85) czy Maddisona (86)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja na wszystkie mecze Szachtara w LM każdy bilet kupiłem od kogo innego i ani razu nie miałem problemu, bo na luzie możnabyło przepisać dane, a nawet jakby się nie dało to uwierz mi, musisz naprawdę mieć szczęście, żeby trafić, na nadgorliwego stewarda, który nie wpuścili cię na bilet z danymi innej osoby xD
0
@daniel32778 ECPU to akurat syf do zaorania. Nie wiem jak można popierać tych niespełnionych szeryfów i gamoni łamiących prawo, Rodo itd
0
@VegetaPolska Teraz już wiadomo, że chodzi o Gałę.
@PatrychoO Nie wiem, ja tam bardziej jestem neutralny w stosunku do niego, czasami coś obejrzę, poza tym jest dużo gorszych osób na YT.
A to, że jest za Realem mnie nie obchodzi, niech se kibicuje, mi tym krzywdy nie robi
0
@Pedri16Future No co, pewnie będzie grał ofiarę i tłumaczył się, że był młody, że on nie wiedział, że Stuu mu kazał, że to były tylko takie głupie "żarty".
Nic innego mu nie zostało, tylko gra sądami, bo ma za dużo do stracenia w tym wszystkim.
6
Dubiel kolejny, który po grubasie, wydaje swój "statement" na IG xD
Miło popatrzeć jak w komentarzach ludzie dalej jadą po tym hipokrycie
0
@VegetaPolska Przecież Gurala już wszyscy scancelowali to raz.
Dwa, nie jest żonaty i nie ma dzieci, trzy on nie ma chyba nazwiska na "G", cztery, gdzie mu do Stuu xD
0
@AdrianJaniak Gała to jest "nikt" przy Stuu. Tu w grę może wchodzić tylko gruba ryba, sam jestem ciekawy kto
0
@Sulimo Fakt, ale przynajmniej jest ciekawie :p
0
@bartas97 Gała nie jest żonaty.
Poza tym Sylwek mówi, że jak się to potwierdzi to może być mocniejsze niż o Stuu.
Mam coraz większe przeczucie, że to będzie o Nitro, ale obym się mylił
1
@JimMorrisonFCB to że odpocznie przed samym klasykiem i wejdzie na świeżości
0
@bartas97 A taki się spoko wydawał w Top Model, jednak pozory mylą.
0
Cały skład chce na wykartkować...
0
Teraz, za wszelką cenę to utrzymać, a najlepiej podwyższyć na 2:0 i gitara
4
Miły gest kibiców Porto, że oklaskami pożegnali Lewego :)
0
Pięknie nowy zamek, jechać z żabojadami!
0
@matirix20 Wardęga mówił na Instastory, że dzisiaj albo jutro
0
@FcPortoFan1999 Dzięki za info. Oglądałem mecz, ale czekałem na potwierdzenie xD
0
Ładna bramencja Griezmanna
Widać, że Atleti to klub idealnie skrojony pod niego
0
@JimMorrisonFCB Pupil poszkodowanego pewnie był za Cracovią...
0
@Uukasz_93 WTSK!
Zawsze i wszędzie WWDJB!
0
@Danny Gaucho Nic im to nie da, nie po tak grubym materiale Wardęgi a tym bardziej, że zainteresowali się tym Morawiecki, Ziobro i ogólnie scena polityczna, więc przed wyborami (wiadomo, że pod publikę), nie zostawią tak tego i znajdą kozła ofiarnego
0
@Seba_89_ Smutne, ale co kto lubi xD
1
@Waniliowy Beka, beką, ale jak myślisz, Jaworek żyje czy walnął swojaka z betonowymi bucikami i leży teraz gdzieś na dnie rzeki?
8
@lucas/catalan Niezłe hobby żeś se znalazł, comiesięczne zmiany awatara na kolejną gwiazdę porno xD