HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Nie mnie oceniać, ale z jednym się z nim zgodzę.
Lecisz po bandzie z ilością komentarzy xD
17
Uwielbiam ten moment, gdy się napiszę, próbuje dodać komentarz a tu ''Brak takiej dyskusji'' xD
Dzięki wpw
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Nic tylko współczuć w tym wypadku.
3
@Montjuic Dwubiegunówa, jak u Sentino
2
@escarabajo Boi się Tuska i KO - i bardzo kuwa dobrze!
0
@Sulimo Jak on to w ogóle robi?
Włamuje się na stadion, wchodzi jako pierwszy od razu jak otwierają bramy i wykorzystuje, że stadion jest niemal pusty, czy o co chodzi?
0
@Sulimo @pt9 Rozumiem, prawo prawem, ale to jednak, żywe stworzenia. Lepiej byłoby je odławiać
4
@Comentateiro Sorry Comek, ale do czasu wyborów lecisz na ignore'a, bo to kolejny post stricte pod prowokację i kłótnie.
Nie da się już tego czytać
A szkoda, bo mamy całkiem zbliżone poglądy a i o piłce piszesz całkiem sensownie.
0
@FcPortoFan1999 Na Żylecie już zrobił, więc nie będzie już chyba drugiego podejścia
0
@hayek Przecież za to powinien być kryminał
0
@FcPortoFan1999 KawuArt dokładnie
0
@Sulimo A ja go lubię. Ma chłop swoje zdanie i nie gryzie się w język jak nasze francuskie pieski z kadry co przy każdej porażce teksty "musimy wyciągnąć wnioski" xD
1
@Hubert102 Co do formacji, polecam wypróbować tą, bo mega przyjemnie się gra (przynajmniej mi).
https://zapodaj.net/plik-u6oOQ4AgMh
Dodatkowo poustawiaj sobie wytyczne, jak tego nie zrobiłeś, bo bez tego to oni grają jak randomy niewiedzace co mają grać, gdzie się ustawiać, wychodzić na pozycję itp
0
@MesQueUnClub_87 4-2-2?
Co on, w 9-tkę ma grać od początku :p?
4
@Rust_Cohle Sobotniego meczu z Luton i wspólnego kibicowania Kogutom ^-^
0
@TheNekro94 Chłopie, czy ty umiesz czytać?
Chyba wyraźnie napisałem, że nie popieram i nie głosuję na Konfederację, mam ich tak samo w czterech literach jak PiS, PO i wielce "oświeconą" Lewicę, która chce jeszcze większego socjalu i rozdawnictwa niż w/w partie.
Śmieszy mnie tylko wasze wybiórcze podejście i to, że treści od jakiegoś fanatyka PO przyjmujecie jako prawdę oświeconą, i traktujecie to jako niezbity fakt.
Ps: W latarniku wyszło mi 89% na Trzecią Drogę, także kompletnie chybiony strzał ;)
10
@TheNekro94 Nie głosuję na nich i ich nie popieram, ale tytuł, "trupy w szafie Konfederacji" jest nad wyraz żałosny, co z góry stawia gościa jako nieobiektywnego, bo przekaz jest stricte negatywny, a to samo do uja można napisać o PiSie, PO/KO, Lewicy, Agrounii, PSL, SLD i o całej reszcie, ale tutaj pewnie jeden z kolegów "obiektywnych", który nagrywa pod swoją tezę...
0
@negreanu Smutna sprawa, bo te polityczne gorące są o kant dupy potłuc, i tak nikt nikogo nie przekona do swoich "racji", a normalni będą zasypywani przez fanatyków tych syfem do 14 października, bo muszą se pospamować 1024 raz tym samym, tylko inaczej opakowanym.
Dla mnie za tak nachalną agitację, niezależnie od partii powinny lecieć bany, bo zamiast tematyki sportowej, obecnie w większości jest tu polityczny syf przez, który nie chce się tu wchodzić.
2
@DLFCB Nasz Miś Kazek, nokautuje obie te popierdółki z zachodu
https://zapodaj.net/plik-pVAAf3DdHg
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr Polemizowałbym, a nawet jeśli, to jak mierzysz człowieka przez pryzmat pieniądza to współczuję.
0
@Luciano99 Lucek, chyba zapomniałeś z kim macie zgodę
0
@FcPortoFan1999 A z czego kojarzymy pyry z Poznania?
Z wiecznych kompromitacji
0
@Rewolucja123 "ebany"
Wąs Taco jest więcej warty niż cała twórczość tego kiepa platynova
2
@Cochise Gratuluję zwycięstwa, w 100% zasłużona wygrana.
9
@tristan87 Dać ich psuedo intelektualistce Hollandowej do domciu, przecież to tylko niewinni ludzie chcący normalnie żyć xD
1
@Kgorecki2500 W co ty wierzysz :D
1
@FcPortoFan1999 Ja tam się śmieję, bo sam czasem lubię podgryźć :p