0

@takisobiektos JPRD, czy ty umiesz czytać xD

''że mógł być ewentualnie skrobnięty,''
Gdzie ja tutaj stwierdziłem, że go skrobnął? Cały czas powtarzam, że nie widać całego wideo i ciężko jest się do tego odnieść, a ty z racji uprzedzeń do Spurs udajesz, że nie umiesz czytać...

Ps: Napisałem cokolwiek o spalonym, albo, że go nie było?

1

@Rust_Cohle Ja mówię, ale powtórzę jeszcze raz, też bym wolał wygrać bez kontrowersji albo chociaż, żeby Tottki przy grze w 11 na 9 zagrały lepiej, efektywniej i wygrały wyżej, ale jest jak jest i nikt tego nie zmieni :/

@bartas97 Tutaj to się akurat zdziwiłem, bo byłem przekonany, że Josue to wygra :D

0

@takisobiektos Człowieku, męczysz strasznie.
Nie stwierdzam, że go skrobnął, tylko mówię, że mógł być ewentualnie skrobnięty, bo od 3 sekundy wideo nie widać ruchu Joty a w czwartej Udogie upada. Chodzi mi o ewentualny kontakt prawej nogi Joty z prawą Udogie'ego.

Jeszcze raz powtarzam, po wideo nie stwierdzam, że tam był faul, ale chciałbym zobaczyć takie, w którym Jota jest widoczny przez całą akcję a nie 2,5 sekundy

0

@takisobiektos To ma, że nie widać ewentualnego skrobnięcia Udogie'ego xD

4

Koniec ankiety.

Wyniki:
1. miejsce z 28 głosami co daje 38,89% zdobywa logo Tottenhamu
2. miejsce z 18 głosami co daje 25% zdobywa logo PiSu
3. miejsce z 17 głosami co daje 23,61% zajmuje posłanka Lewicy Katarzyna Kotula
4. miejsce a zarazem ostatnie z 9 głosami i zaledwie 12,5% niespodziewanie zajmuje Josue

Miłego kibicowania Tottkom, jakby coś to następny meczyk gramy w sobotę o 13:30 z Luton na wyjeździe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Rust_Cohle @bartas97 @mekston

0

@takisobiektos Wielkie G widać na tym nagraniu, chciałbym zobaczyć ruch prawej nogi Joty z 3 sekundy, bo jest ucięte i nie widać

5

@AFA90 Wychodzi na to, że mecze z niżej notowanymi rywalami nic nie znaczą, a to często nimi drużyny wygrywają mistrzostwo.

1

@Rust_Cohle Nie no, z całym szacunkiem, ale pierwsza kartka dla Joty jak najbardziej zasłużona - typowy faul taktyczny na kartkę, a co do drugiej to mógł się opanować i grać zachowawczo. Mac Allister też się prosił o drugą żółtą, ale na szczęście dla was Jurgen go zdjął.
Ogólnie mega dziwny mecz, na mega szybkim tempie

Uwierz mi, że ja też bym wolał wygrać w 100% uczciwie, ale to nie ode mnie zależy, a tym bardziej od Tottków, że sędzia ujowo sędziował :v

1

@Kgorecki2500 Jak widać ludzie wolą zrobić z niego kibica Tottków, co samo w sobie jest zaszczytem :)

2

Ostatnie 20 minut ankiety ^-^
https://strawpoll.com/61gDm3MAVZw/results
Kto nie zagłosował może dorzucić swoją cegiełkę

0

@TurboAntos Nie ma za co :)
Mam nadzieję, że nie założyłeś tu konta tylko po to żeby zapytać o tytuł piosenki, i będziesz się udzielał ^^

0

@TurboAntos Rudimental - Waiting All Night


Piękna piosenka :)

0

@FcPortoFan1999 Taylor jest kibicem Tottenhamu?

4

@takisobiektos ''Po prostu Romero gra dobrze jak cale Tottki, które po za Arsenalem nie miały jeszcze rywala, co nie znaczy że jest top na świecie.''

Rozumiem, że Manchester United i Liverpool to ogóry w Premier League a do TOP'u zaliczamy tylko City (choć też nie wiem, bo ich trenuje Guardiola, którego nie raz hejtowałeś i gra tam Argentyńczyk Alvarez) xD?

Jak wygrają z Newcastle czy Brighton to też pewnie będzie narracja, że cieniasy :D

0

@Barcasub Kibica po szalu będziesz obrażał?

0

@Barcasub Słowianki, lepiej?

0

@Barcasub Ukrainki

0

@MesQueUnClub96 Grubo. Potężna zniewaga, ego mu pewnie zleciało na dno xD

1

@Saviola88 Tak myślałem, że tak będzie, ale to już problem ligi co z tym i czy ewentualnie ukarają Webb'a.

Ps: W LaLidze pewnie by to przeszło bez echa

0

@Rust_Cohle Miło, że Bruna i Ten Haga oceniasz niżej niż Tottenham.
Brzmi jak komplement

@MesQueUnClub96 Mówi gość, który dałby mu Bruna, a jak miał szansę to dał mu Nuneza nad, którym się spuszcza.
Ty to dopiero lecisz po bandzie xD

4

@maatiixx Bo oni tylko ''żartują'' i tak zatrzymają rozdawnictwo i przewrócą stoliki jak ci z PiSu czy PO ''będą siedzieć'' xD

Że ludzie jeszcze to łykają to jest hit

1

@MesQueUnClub96 No leciałbyś xD
Dałbyś jakiegoś Bruno albo Garnacho, potężnie byś poleciał

0

@Rust_Cohle Do 23:59:59 ;)

1

@koziar Nie no bez takich mimo wszystko ;)

13

1

@AFA90 Napisałbym coś, ale nie chcę ryzykować banem, więc zostawię to bez komentarza.
Po prostu omijać szerokim łukiem, nie dawać atencji, i najlepiej zablokować co chyba uczynię ;)

3

@Bocheno1 Cierpliwości ;)

1

@Androchem Ja kibicuje drużynie, a nie sędziemu mulciaku ;)

0

@Androchem Low quality bait

0

@bartas97 Niby tak, ale przy tak ''gorącym'' spotkaniu, aż żal się nie założyć dla emocji, tym bardziej, że będę na tym meczu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?