HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@KrychaFCB I ten ''Krajowy Plan Odbudowy'' z, którego dalej nie ma pieniędzy xD
2
@Androchem Na szczęście był też Taco :)
0
@FC_BARCA_Fan I rozumiem, że pracodawca nie dopytywał Cię o powód tego urlopu?
0
@FC_BARCA_Fan Ale to sam korzystałeś?
1
Potrzeba porady
Korzystał już ktoś z tego urlopu od ''siły wyższej''?
Jak to wygląda? Piszę smsa do przełożonego, że chce takowy urlop wykorzystać tak jak w przypadku urlopu na żądanie, czy jak to wygląda?
To, że są 2 dni, i, że pracodawca musi udzielić takiego urlopu, ale zarazem nie może pytać jaki jest jego powód, już wiem. Tylko chodzi mi o to, czy to działa podobnie do w/w UŻ?
@michal26
1
@tomek8756 Co nie zmienia faktu, że teksty Sanah są o dupie maryny, głos ładny, ale linijki...
0
@Sulimo Salamon również ^-^
24
@LM10GOAT Ta twarz wygląda jak randomowy bug twarzy w Fifie xD
0
@GeneralXavi Zapewne, wujek Joe zza oceanu
0
@Rewolucja123 Tottki w gazie, imo minimum remis tu będzie
0
@Rewolucja123 Powodzenia, już po Arsenalu możesz wywalić ten kupon ;)
1
@Sulimo Szkoda, że nie awansowaliście do pucharów, bo do tego byłaby gra co 3 dni :)
0
@Encore Gol i asysta, więc nic na wyrost ^^
0
Evans jaki pass do Bruniacza :D
@Encore
0
Piątek: Płyta Taco
Sobota: Kapitalny comeback Barcy z 0:2 na 3:2
Do szczęścia brakuje jutrzejszych wygranych Legii i Tottków i będzie to kapitalny weekend :D
1
Benitez chyba dalej nie dowierza :D
0
Notatnik w żałobie hahahah
1
Chorągiewy co się pochowały po bramce na 2:2 xD
0
@TridenteMSN Znalazłem, ''Mata'' a potem ''New album''
0
@Kondziubarca Nie pisałbym tego na miejscu osoby głosującej na Konfę xD
0
@TridenteMSN Jego akurat nie przyuważyłem, ale pod koniec jak schodzili to był Tacos :D
0
A na bilbordzie w tle Taco :)
Polska gurom!
1
@Kgorecki2500 Zaliczył, ale ja na jego miejscu byłbym mega niezadowolony, bo dublet spokojnie powinien dołożyć
2
Exposito wylosował dzisiaj typowego Dembele z Barcelony, chłop mógł mieć nawet hat-tricka, a kończy bez bramki xD
1
@zmiter912576 Szkoda, że nie syn :D
A tak na serio to gratuluję, oby nie poszła w ślady taty i została kibicką Blaugrany ;p
2
@AFA90 To to już swoją drogą xD
Choć ja jeszcze przędzę bez większych problemów :p
1
@MesQueUnClub96 Braku siana
0
@Sulimo ''Najlepszym xDDD''
Triumfy, puchary i statystyki mówią same za siebie ;)
''Tak btw jak o zyski chodzi to tu tez Lech jest najlepsza opcja do zarabiania pieniedzy :]''
Jakie zyski masz na myśli? Zyski ze sprzedaży zawodników czy z gry w Europie, w której w tym sezonie nie gracie?
2
@Mario96w Dziwi Cię to?
Przecież te wszystkie konwencję to szczucie jednych na drugich.
Kaczyński na Tuska i ''Totalną opozycję''
Tusk na Kaczyńskiego i PiS
Konfa na PiS i PO
0
@Sulimo Byniu, ale po co się tak napinasz?
''Co jak co ale Araby patrzac jak durnych kibiców ma Legia nie rozważaliby takiej opcji. Juz prędzej Rakowem by sie zainteresowali niz wiesniakami z Żylety''
To samo można napisać o ultrasach z Bułgarskiej i w sumie większości grup ultrasów w Polsce. Dodatkowo jeśli Araby miałyby w coś zainwestować to kierowali by się przede wszystkim ewentualnym zyskiem a nie kibicami, a i polemizowałby z tym czy byliby bardziej zainteresowani pyrkami/Rakowem niż najlepszym klubem w Polsce :D