HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mistrzem Polski jest LEGIA!
Jazda po kolejne 3 punkty ;)
@fart @Arkon @Isso89
0
@Przemek2323 Oj Przemuś, Przemuś, znowu marnujesz czas na głupoty, ekh :D
0
@Antajbandaj Dobrze, że nie Incel xD
0
@Sulimo I dobrze, zawsze i wszędzie WTSK!
1
@Encore Z taką grą i z pełnym skupieniem na Premier League, może być spokojne TOP 3, patrząc na ''formę'' United, Chelsea czy Newcastle xD
@Emhyr Rozumiem, że United to ogóry?
1
Siemasz @Emhyr, jak tam 9/10 miejsce Tottenhamu xDDD?
1
@ToWinaSedziego Żyleta, ile bym dał za taką atmosferę na Camp Nou/Montjuic...
1
@Comentateiro
Juve walące na łeb Lazio, widzisz mnie :D
2
@DonCarletto Jego dziewczyna - Utopia ;)
2
Już za niecały tydzień wraca ta ekipa!
6
@Uukasz_93 Nie. Dlatego śmieszy mnie pieprzenie Tuska, w stylu, że jeśli wygrają wybory to ''wszystkich rozliczymy'', ''pójdą siedzieć'', ''postawimy ich pod trybunał'' xD
Hmm, PiSiory pieprzyły dokładnie to samo, i co?
Nikt nikogo nie rozliczy, bo to jedna i ta sama banda, która już dawno ustaliła, że ''wy nie ruszacie naszych, a my waszych'', tylko dla plebsu robią szopkę w TV, a na spotkaniach chlają razem wódę jak u Mazurka...
1
@Joint21 Napisałbym ''nie życz drugiemu co tobie nie miłe'', ale w jego przypadku skłamałbym gdybym to napisał.
1
@maroon Gracze CSa twierdzą inaczej ^-^
4
@Kgorecki2500 ''Friendly fire'' xD
0
@Danqoo Głównie chodzi mi o to, w jaki sposób sprzedać to tak, żebym mógł wypłacić na konto bankowe
0
@JohnA To Ty chyba nie widziałeś 100x brzydszych dziewczyn xD
Jakbyś się przeszedł u mnie po firmie to więcej już byś nie spojrzał na Polkę, ale kwestia gustu (albo uprzedzeń) ;)
37
@Comentateiro Nie, żebym się czepiał, ale czy to nie KO z Tuskiem na czele nie płakała przez ostatnie lata, żeby przyjmować imigrantów?
Czy to nie Tusk przyczynił się do nakładania kar na Polskę z powodu odmowy przyjęcia uchodźców?
Czy to nie frakcja Tuska chciała wpuszczać dzicz z granicy Polsko - Białoruskiej?
Czy to nie KO była przeciwna budowie muru na granicy z Białorusią?
A teraz Tusk zgrywa rycerza, że trzeba się bronić przed imigrantami, bo wyczuł, że można ugrać na tym parę % poparcia xD
Hipokryzja? Nie wcale k**wa nie...
0
@Medium Powiem Ci z ręką na sercu, że nie spotkałem jeszcze ani jednej roszczeniowej Ukrainki w przedziale 18 - 25, a mam z nimi sporo styczności w pracy.
Wszystkie miłe, uprzejme, z kulturą, jak poproszą o pomoc, to potem z 5 razy dziękują xD
@MarcepanowyKsiaze Dobrze, że Polki są takie bez skazy ;)
@JohnA Gdzie Ty tu widzisz bait?
1
@ranger3120
Ukrainki >>> p0lki pod względem urody, rozmowy i braku roszczeń
5
@BorzyKrzys Po obejrzeniu takich filmów, jeszcze bardziej doceniam to, że mieszkam w Polsce.
Już wolę mieć w kraju Ukraińców/nki z, którymi idzie pogadać i są normalni, niż tych z Afryki, Maroka czy innych Algierii, którzy są jedną wielką niewiadomą.
0
@4drian0 @Rewolucja123 Gdzie sprzedajecie skiny w CSie?
Mam tego trochę na sprzedaż i chciałbym to przelać na konto bankowe? Polecicie jakieś stronki?
0
@th@les Gdzie kupowałeś chleb w 2015 za 1,59 xD?
Chyba te wióry w Biedronce.
0
@Nazio_87 Komedia, kur..., komedia.
W tym pie*****iku nigdy nic się nie zmieni...
3
@MesQueUnClub96 Nowy crush Lewandowskiej.
0
@AxelF Napisałem już wyżej.
Karygodne zachowanie tych bezmózgów, ale koncentruję się na krytyce tego pseudo ośrodka, bo już od lat słyszy się o oszustwach tego tworu i o tym, że pieniążki ze zrzutek magicznie wyparowywują, ale jak widać naiwniaków wpłacających im kasę nie brakuje xD
4
@MesQueUnClub96 W tym wypadku to wina wszystkich na boisku, bo nawet bez Santosa na ławce taka Mołdawia powinna luźno wyłapać z 4:0
2
@MesQueUnClub96 Rozumiem, że to wina Santosa, że miernoty nie potrafiły wygrać z Mołdawią prowadząc 2:0 do przerwy, że Lewus nie trafia w bramkę po kapitalnym podaniu od Zielińskiego, że Robercik próbuje się kiwać ze spawaczami niczym Ronaldinho w prime, zamiast uderzyć na bramkę?
Tak tak, zwolnijmy go po 6 MECZACH w uj mądra decyzja. Zatrudnijmy Papszuna, który po nie daj Boże kilku niepowodzeniach, będzie od buta zwalniany tak jak Santos xD
4
@tbas Don Kaczorleone xD
1
@xvcWinterSoldier Usuwasz wszystko po ''?'' łącznie z nim ;)
1
@xvcWinterSoldier Jest w gorącej...
Ludzie, kiedy wy się nauczycie nie spamić i wklejać linki xD