0

@Nazio_87 Nie poleci, mam nadzieję, że wygramy i, że nie będzie takich dywagacji.

0

@Roobo Już nie przesadzaj, z nożem do niego nie leciał ;)

14

Fajny gest Roberta :)

0

@BorzyKrzys Zajebisty mecz zagrał, nie ma co, partidazo i 2 bramki na Anglików/Niemców.

3

@La Pulgaa I większość Januszy z telefonami, zamiast dopingować i kibicować, ale czego ja oczekuję od ludzi chodzących na reprezentację.

@bartas97 To wiele zmienia :D

1

Zachwyt, że strzelił kucharzowi xD
Janusze mają powód do wydawania kolejnych pieniędzy na tą kopanine

1

@Technik Ta patelnia od Zielińskiego to imo jeszcze większa kompromitacja.

1

I chłopy mi tu będą pisać, że Lewandowski jest lepszy od Kane'a...

Ten mecz idealnie to obrazuje xD
Żeby nie karny to byłby jednym z najgorszych w Polsce

0

Komedia, jak po karnym byśmy z nimi wygrali...

1

Jakie to jest drewno........

2

Bez komentarza...

0

Uwielbiam te zbliżenia na Santosa :D
Chłop ma pewnie rozkminę: "co ja tu k**wa robię"

0

Piękne dośrodkowanie Kiwiora

2

Pawulon na bojo!
@fart @Arkon @Isso89

0

Nie wiem jak u was, ale siedzimy tak z matulą i koleżanką i przez niemal całą połowę ciśniemy bekę xD

Nie ma to jak włączyć sobie meczyk reprezentacji po ciężkim dniu na poprawienie humoru :D

3

Piękne gwizdy ich pożegnały xD

0

Stawiałem na 0:0 do przerwy i się nie pomyliłem xD

4

I pomyśleć, że bilety na ten spektakl kosztowały ponad 2 stówy :D

8

Typowy Robert z ostatnich 6 miesięcy w Barcelonie :p

1

Mimo, że kibicuje Polsce, to chciałbym, żeby Wyspy strzeliły na 1:0 xD

0

Już się zaczyna xD

0

Uwielbiam te lagi z obrony xD

0

@Antajbandaj Deficyt kaloryczny - najważniejsza zasada ;)

0

@VegetaPolska Zagadałeś w końcu do tej Ukrainki xD?

1

@Kgorecki2500 La Bamba jest nieśmiertelna!

0

@Aragorn33 Chętnie zobaczyłbym i posłuchał postulatów środka i dołu listy :p
Czuję, że byłby to dobry materiał pod kabaret

@Bartula A gdzie ja tak napisałem?

3

@Aragorn33 Kandydaci Konfy w pigułce xD
Chłop w 1:44 zrobił tyle fikołków intelektualnych, że to hit :D

0

@qbuteq Po 5 zeta już był xD
Tutaj nie będzie jakiegoś gigantycznego wzrostu i zaraz się ustabilizuje, a ''eksperci'' ekonomiczni już zaczynają siać panikę...

1

@Sulimo 5:0 do przerwy, a FT 5:6 xD

0

@Bartula No akurat tego nie widziałem, bo wtedy to ja miałem z 7 lat :D
Za to przez ostatnie lata pooglądałem trochę odcinków i w wielu wypadkach Wojewódzki działa we wspomniany przeze mnie sposób, gdzie można powiedzieć, że naprowadza rozmowę w ten sposób, żeby zapędzić gościa w ''kozi róg'' i, żeby powiedział za dużo/ewentualnie podkoloryzował.

Poza tym, bardziej biję tutaj do hipokryzji Mentzena niż usprawiedliwiam Tuska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?