HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Nie poleci, mam nadzieję, że wygramy i, że nie będzie takich dywagacji.
0
@Roobo Już nie przesadzaj, z nożem do niego nie leciał ;)
14
Fajny gest Roberta :)
0
@BorzyKrzys Zajebisty mecz zagrał, nie ma co, partidazo i 2 bramki na Anglików/Niemców.
3
@La Pulgaa I większość Januszy z telefonami, zamiast dopingować i kibicować, ale czego ja oczekuję od ludzi chodzących na reprezentację.
@bartas97 To wiele zmienia :D
1
Zachwyt, że strzelił kucharzowi xD
Janusze mają powód do wydawania kolejnych pieniędzy na tą kopanine
1
@Technik Ta patelnia od Zielińskiego to imo jeszcze większa kompromitacja.
1
I chłopy mi tu będą pisać, że Lewandowski jest lepszy od Kane'a...
Ten mecz idealnie to obrazuje xD
Żeby nie karny to byłby jednym z najgorszych w Polsce
0
Komedia, jak po karnym byśmy z nimi wygrali...
1
Jakie to jest drewno........
2
Bez komentarza...
0
Uwielbiam te zbliżenia na Santosa :D
Chłop ma pewnie rozkminę: "co ja tu k**wa robię"
0
Piękne dośrodkowanie Kiwiora
2
Pawulon na bojo!
@fart @Arkon @Isso89
0
Nie wiem jak u was, ale siedzimy tak z matulą i koleżanką i przez niemal całą połowę ciśniemy bekę xD
Nie ma to jak włączyć sobie meczyk reprezentacji po ciężkim dniu na poprawienie humoru :D
3
Piękne gwizdy ich pożegnały xD
0
Stawiałem na 0:0 do przerwy i się nie pomyliłem xD
4
I pomyśleć, że bilety na ten spektakl kosztowały ponad 2 stówy :D
8
Typowy Robert z ostatnich 6 miesięcy w Barcelonie :p
1
Mimo, że kibicuje Polsce, to chciałbym, żeby Wyspy strzeliły na 1:0 xD
0
Już się zaczyna xD
0
Uwielbiam te lagi z obrony xD
0
@Antajbandaj Deficyt kaloryczny - najważniejsza zasada ;)
0
@VegetaPolska Zagadałeś w końcu do tej Ukrainki xD?
1
@Kgorecki2500 La Bamba jest nieśmiertelna!
0
@Aragorn33 Chętnie zobaczyłbym i posłuchał postulatów środka i dołu listy :p
Czuję, że byłby to dobry materiał pod kabaret
@Bartula A gdzie ja tak napisałem?
3
@Aragorn33 Kandydaci Konfy w pigułce xD
Chłop w 1:44 zrobił tyle fikołków intelektualnych, że to hit :D
0
@qbuteq Po 5 zeta już był xD
Tutaj nie będzie jakiegoś gigantycznego wzrostu i zaraz się ustabilizuje, a ''eksperci'' ekonomiczni już zaczynają siać panikę...
1
@Sulimo 5:0 do przerwy, a FT 5:6 xD
0
@Bartula No akurat tego nie widziałem, bo wtedy to ja miałem z 7 lat :D
Za to przez ostatnie lata pooglądałem trochę odcinków i w wielu wypadkach Wojewódzki działa we wspomniany przeze mnie sposób, gdzie można powiedzieć, że naprowadza rozmowę w ten sposób, żeby zapędzić gościa w ''kozi róg'' i, żeby powiedział za dużo/ewentualnie podkoloryzował.
Poza tym, bardziej biję tutaj do hipokryzji Mentzena niż usprawiedliwiam Tuska.