HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 A jakby wygrał to z Romą z identycznym składem, który miał Mourinho? Bo chyba nie zrównujesz Barcy z Romą xD
5
@arasz1819 A jakby to Koeman wygrał LKE aka ''Puchar Gospodyń Wiejskich'' to też byś to obśmiewał, czy byłby to sukces Twojego ulubieńca? :]
1
@takisobiektos No nic na to nie poradzę, że Denzel woli grać Gavim na LS niż Fatim
0
@takisobiektos Ale to jest 4-3-3 z Gavim na skrzydle
1
@Comentateiro A to dopiero sierpień.
1
@FutbolFan Do tego niebezpieczne
3
@zodiak_10 To Ty chyba nie widziałeś Ukrainek u mnie w robocie ;)
Piękne istoty ^^
2
Wolę Ukrainki od Polek
1
@macio_944 Factos Macieju!
4
@Encore "Legenda" xD
0
@Emhyr Siedmiu a nie 10 ;)
3
@John_Doe Przecież PiS to byli Twoi ulubieńcy, coś się zmieniło?
0
@RafiVeB Ci jak szpiegują :D
No tam można, więc trzeba kasować czereśniaków
@Rust_Cohle Ta, w realu byś jeszcze ze mną flaszkę zrobił.
1
@tomek8756 Może zrobił coś w podobie jak w Szybcy i Wściekli 5, tylko tu z samochodem :D
0
0:3 u siebie xDDD
1
@takisobiektos @Sysia11 Co jest z tym Brighton?
1
@bartas97 Body na pięknej dziewczynie ^^
1
@Zimny Mam to samo. Nie dość, że kibice pikniki to jeszcze ciągłe bezsensowne klepanie.
Pod względem oglądalności zdecydowanie lepiej ogląda mi się naszą Ekstraklasę, a o Premier League nie będę nawet wspominał, bo tam sama otoczka, kibice, jakość gry czy sędziowanie na poziomie zachęca do obejrzenia jakiegokolwiek meczu :D
0
@Rust_Cohle Powiem Ci, że wahałem się, czy nie dać Bundes na 3, ale chyba słabość do LaLigi zwyciężyła
0
@Zimny Imo
1. Premier League
długo nic
2. Serie A
3. La Liga
4. Bundesliga
5. Ligue1
0
@cris27 Nie wiem, ktoś z moderacji musiałby się do tego ustosunkować, bo z tego co wiem Dapi tłumaczył się tym, że usunął konto ''przez przypadek'' więc może dlatego mu odpuścili.
0
@cris27 A skąd ja mam wiedzieć czy cię zbanowali czy sam se konto usunąłeś xD?
Tak czy siak, nie wiem czy regulamin zezwala na takie coś
0
@cris27 Zaraz i tak banicję wyłapiesz za multikonto, także PDW
0
@tristan87 @Moderacja Nie, żebym coś sugerował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore Ty, ale był już tu kiedyś gość o tym samym nicku, ten fanboj Messiego xD
Czyżby kolejne multikonto?
1
@Herato Arsene i Sir Alex GOATy trenerki w PL!
0
@Rust_Cohle Obecnie słabo, ale wierzę, że w końcu się rozkręci
@Firestone To nie był przytyk, tylko dziwię się co tak cienki gracz robi na ''9'' w United
0
Ja to się dalej zastanawiam co robi ten Martial w ataku xD
4
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 A United to kim jest? No chyba, że to ukryte prowo dla @Encore'a