HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bagsik88 Taką sklejkę można zrobić z każdym piłkarzem na świecie...
Możesz se pisać w nieskończoność te swoje dyrdymały a i tak nie zakłamiesz faktu, że Lewandowski nie ma podjazdu do Suareza.
1
@FutbolFan Spokojnie, Allah im odpłaci w odpowiednim momencie ;)
A tak na serio, to nazwałbym to po imieniu, ale zaraz się zlecą obrońcy afrykańców :D
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Dla was mogę być Madryciokiem, lata mi to, bo i tak wiem, że tak nie jest xD
0
@Rust_Cohle Dałem też Suareza ślepoto
2
@Deviler Leoś i Lewy to dla niego bogowie, ale Ronaldo i Suarez są przereklamowani xD
1
@Encore Średniak to co się dziwić
0
@misterio Ja w zimę latam w kurtce puchowej z koszulką pod spodem i jest więcej niż git ;)
Tylko mówimy tu o prawdziwej kurtce puchowej, a nie o jakimś badziewiu z sieciówek
0
@DonCarletto U mnie wczoraj +31, w słońcu ze 40. Po 17 jechałem na mecz gdzie przedtem wziąłem zimny prysznic, założyłem świeże ubrania, a i tak po 15 minutach były pierwsze symptomy potu.
Jak wróciłem do domu o 1 w nocy, to byłem spocony jak świnia xD, a wcale nie jestem ''ulany'', no ale jak ktoś lubi być wiecznie spocony i czuć się niekomfortowo przy innych spoconych to ok :D
2
@LukaszFan Ja tam lubię jak się robi wcześniej ciemno, bo czuć ten ''vibe'' szczególnie przed świętami :D
7
Już nie mogę się doczekać tego płaczu przy temperaturach -10 --- 0, ale to będzie miód na oczy :D
1
@abram3k O co tu chodzi xD?
2
@BulaKG Rekinado xD
1
@HighestInTheRoom Teraz 3452 xD
1
"Online: 2919 Culés"
Niezły jest ten licznik xD
1
@Artysta9 Jakich 5 pomocników xD
4-3-3 gramy
1
@pioz123 Jak widać na dole, nie każdy na to wpadł ^^
5
Gavi, Lewandowski, Yamal
Pedri, Oriol, Gundogan
Balde, Chris, De Jong, Kounde
MAtS
Tak to widzę
1
@FcPortoFan1999 Szybko ich rozłożyło :D
1
@Sulimo Ja wszystko rozumiem, ale ze Śląskiem xD?
5
@DaPidejpi Całe szczęście, że za chwilę jesień
15
@macio_944 Mi to się na wymioty zbiera przez te upały...
Nie mogę się dobudzić, wezmę prysznic to za chwilę znowu jestem spocony, a jak wyjdziesz na dwór to parówa, że nie ma czym oddychać.
Każda pora roku ------> lato
Dobrze, że my mamy przewagę w swojej pogodzie ^^
0
@FcPortoFan1999 Do trzech razy sztuka, w tym sezonie Śląsk spada z ligi
0
@takisobiektos Spokojnie Leszek też bedzię zdeterminowany porażką w Trnavie ;)
Wygrana Lecha i zjazd do bazy na ostatnia lokatę, tam gdzie wasze miejsce.
0
@BorzyKrzys Ciekaw jestem, ile z tych osób poniżej grało choćby kilka razy w tenisa xD
Aż chciałbym się z kimś zmierzyć, bo bądź co bądź 3 lata się trenowało :p
2
@cchesterr43 Zobacz @FcPortoFan1999 xDDD
0
No, no chyba wygra xD
1
@Encore I tak przegra xD
0
Po co wy to oglądacie jak i tak Carlos wygra?
0
@MesQueUnClub96 To nie Robercik z Bayernu.