2

@Bagsik88 Taką sklejkę można zrobić z każdym piłkarzem na świecie...

Możesz se pisać w nieskończoność te swoje dyrdymały a i tak nie zakłamiesz faktu, że Lewandowski nie ma podjazdu do Suareza.

1

@FutbolFan Spokojnie, Allah im odpłaci w odpowiednim momencie ;)
A tak na serio, to nazwałbym to po imieniu, ale zaraz się zlecą obrońcy afrykańców :D

0

Komentarz usunięty

0

@mekston Dla was mogę być Madryciokiem, lata mi to, bo i tak wiem, że tak nie jest xD

0

@Rust_Cohle Dałem też Suareza ślepoto

2

@Deviler Leoś i Lewy to dla niego bogowie, ale Ronaldo i Suarez są przereklamowani xD

1

@Encore Średniak to co się dziwić

0

@misterio Ja w zimę latam w kurtce puchowej z koszulką pod spodem i jest więcej niż git ;)
Tylko mówimy tu o prawdziwej kurtce puchowej, a nie o jakimś badziewiu z sieciówek

0

@DonCarletto U mnie wczoraj +31, w słońcu ze 40. Po 17 jechałem na mecz gdzie przedtem wziąłem zimny prysznic, założyłem świeże ubrania, a i tak po 15 minutach były pierwsze symptomy potu.
Jak wróciłem do domu o 1 w nocy, to byłem spocony jak świnia xD, a wcale nie jestem ''ulany'', no ale jak ktoś lubi być wiecznie spocony i czuć się niekomfortowo przy innych spoconych to ok :D

2

@LukaszFan Ja tam lubię jak się robi wcześniej ciemno, bo czuć ten ''vibe'' szczególnie przed świętami :D

7

Już nie mogę się doczekać tego płaczu przy temperaturach -10 --- 0, ale to będzie miód na oczy :D

1

@abram3k O co tu chodzi xD?

2

@BulaKG Rekinado xD

1

@HighestInTheRoom Teraz 3452 xD

1

"Online: 2919 Culés"
Niezły jest ten licznik xD

1

@Artysta9 Jakich 5 pomocników xD
4-3-3 gramy

1

@pioz123 Jak widać na dole, nie każdy na to wpadł ^^

5

Gavi, Lewandowski, Yamal
Pedri, Oriol, Gundogan
Balde, Chris, De Jong, Kounde
MAtS

Tak to widzę

1

@FcPortoFan1999 Szybko ich rozłożyło :D

1

@Sulimo Ja wszystko rozumiem, ale ze Śląskiem xD?

5

@DaPidejpi Całe szczęście, że za chwilę jesień

15

@macio_944 Mi to się na wymioty zbiera przez te upały...
Nie mogę się dobudzić, wezmę prysznic to za chwilę znowu jestem spocony, a jak wyjdziesz na dwór to parówa, że nie ma czym oddychać.

Każda pora roku ------> lato

Dobrze, że my mamy przewagę w swojej pogodzie ^^

0

@FcPortoFan1999 Do trzech razy sztuka, w tym sezonie Śląsk spada z ligi

0

@takisobiektos Spokojnie Leszek też bedzię zdeterminowany porażką w Trnavie ;)
Wygrana Lecha i zjazd do bazy na ostatnia lokatę, tam gdzie wasze miejsce.

0

@BorzyKrzys Ciekaw jestem, ile z tych osób poniżej grało choćby kilka razy w tenisa xD

Aż chciałbym się z kimś zmierzyć, bo bądź co bądź 3 lata się trenowało :p

2

0

No, no chyba wygra xD

1

@Encore I tak przegra xD

0

Po co wy to oglądacie jak i tak Carlos wygra?

0

@MesQueUnClub96 To nie Robercik z Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?