0

@RichardWinters Ty za to jesteś alfą i omegą, że już nie raz byłeś tu wyjaśniany, madrycioku pod przykrywką :D

0

@RichardWinters Nie ma co jestem potężnie OBURZONY, madryciaku ;)

0

@RichardWinters A może zwyczajnie stracił pracę albo ją zmienia xD?

2

@PatrychoO Nie daj Boże trafimy na 2 mocne zespoły w grupie...

0

@FcPortoFan1999 Ligi Mistrzów* ;)

0

@Emhyr Też o tym czytałem, dlatego domniemam, że info z Realem to tylko plotka pismaków

0

@JimMorrisonFCB Podobno są w kontakcie z Sergio Ramosem na jeden sezon, ale ciekawe na ile to prawda

1

@Azacca Wiesz ja sam obracam się raczej w ''wirtualnej walucie'', za zakupy spożywcze i różnorakie zakupy płacę kartą/przelewem, jedynie za mieszkanie właścicielka woli dostawać fizyczną gotówkę, no to nie ma problemu idę i wypłacam, ale w naszym interesie jest to, żeby nie dopuścić do całkowitego usunięcia pieniędzy przez jakąkolwiek władzę!

3

@Azacca Powiedz to seniorom i rencistom nieposiadającym konta...
Jakie to wszystko postępowe się zrobiło

0

@draxidox Właśnie widać jak się nie asymilujesz, co wpis to jazda po Tusku, PO, albo po kimś z PO xD
Identycznie jak w telewizji (nie)Publicznej

0

@draxidox Aż dziw mnie bierze, że nie chcesz mieć dzieciątka, bo przecież Twoja partyjka rozdaje darmowe pieniążki ;p

1

Komentarz usunięty

0

@Kamilos84 Legia ------> Lech, Widzew ------> i długo długo nic

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca Mógłbym Ci nawet miasta wymienić :D
Ameryka Północna - zdecydowanie USA
Ameryka Południowa - Brazylia
Europa - Norwegia
Afryka - Egipt chyba najrozsądniejszy
Azja - Japonia/Korea Płd
Australia i Oceania - Mikronezja

0

@Playboi_Carti Zdecydowanie Rashford, patrząc na nasze "skrzydła"

5

@Aragorn33 Zwykłe psy (bez urazy dla piesków), ale nawet Real nie wkur.... mnie do tego stopnia jak te bydlaki z tym neandertalem Damianem

2

@Ojciec5tkidzieci bEkA, współczuję temu ziomkowi, że wziął sobie takiego pustaka

0

@Emhyr Aboubakara wywalili

1

@Encore Te transfery i tak nie zmieniają faktu, że to gównoliga, której w życiu nawet nie odpalę

0

@Encore Argentynole kupiły to dostały, proste

0

@doc W końcu mielibyśmy klasowego PO, oby się to nie wysypało

0

@Kgorecki2500 No to zobaczysz xD
Tylko nie narzekajcie w tym sezonie, że Xavi wystawia te kaleki na skrzydle, a gra wygląda jak wygląda

1

@Kgorecki2500 Sądzisz, że do 2025 coś się zmieni xD?
Że kupimy jakąś gwiazdę czy jakościowego zawodnika na skrzydło?
33 letni Neymar nadal będzie lepszy od naszych skrzydłowych w 2025 roku

0

@JimMorrisonFCB Za free? Nic

0

Neymar hopes to join Barça for free in
2025. [L'EQUIPE]

No Xaviego już raczej nie będzie, więc zapraszam :D

0

@tristan87 Krótsze komentarze, więcej kropek.

1

@sevs U mnie piątunio, bo urlopik do środy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?