HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Po tym co wczoraj widziałem, to jestem tego pewien, 90', Soto Grado dolicza 9 minut a wy stoicie i gracie se po obwodzie xD
Zaczynam odnosić wrażenie, że Lechowi na rękę było odpadnięcie z pucharów
1
@Sulimo Sorry, ale przy takiej ''grze'' i tak byście odpadli
0
@tristan87 Ale to tylko, żar..., jak cała konfederosja :D
3
Uważajcie tam na siebie
1
@PatrychoO I Kylją Embappe
1
@Deviler Dosłownie ta sama dyskusja jest w gorących xD
0
@bartas97 Przy następnym wygranym zakładzie, mam coś jeszcze lepszego :D
0
@Crystal37 Co mówią?
Że niby L1, 1/8 LM > Tryplet?
Widzę, że upały ci nie służą, weź lepiej napij się wody, bo chyba się odwodniłeś
0
@Crystal37 xDDD
W lidze Francuskiej, która do Premier League w której Haaland był królem strzelców i pobił rekord bramek nie ma żadnego podjazdu.
W LM szybko odpadł z Bayernem xD, gdzie Norwego końcowo ją wygrał.
W Europie za zeszły sezon nikt nie ma podjazdu do Haalanda i De Bruyne, i Twoje wywyższanie L1 nic tu nie da
0
@Crystal37 "to nagroda dla najlepszego zawodnika a nie dla zawodnika zespołu który zdobył ligę mistrzów"
To nagroda dla najlepszego zawodnika z pod egidy UEFA, a nie Fifa w, której jest Argentyna*
3
@Przemek2323 Tak tylko zapytam, kto nie chciał budowy płotu na granicy z Białorusią? ;)
3
@michal26 Ma. W lizaniu najważniejszym politykom PiSu i sianiu nienawiści do Tuska i PO, ale w końcu uczy się od najlepszych ;)
1
@tomek8756 I "pupilkom" (Nie)rządu Rakowowi ;)
A co do Oskarka, to co, przyda im się kolejny pożyteczny idiota, który zrobi wszystko dla swojego Pana ^^
1
@chavez Co jak co, ale jak byśmy się poraz trzeci skompromitowali i nie wyszli przynajmniej z grupy, to Xavi byłby bezdyskusyjnie do zwolnienia.
Takie kompromitacje nie przystoją takiemu klubowi.
2
@tomek8756 @bartas97 Nie spodziewałem się tego po Tobie...
2
@Deviler A tu patrzeć taka grupa xD:
- FC Barcelona
- Borussia Dortmund/Arsenal
- AC Milan
- Newcastle
1
@Comentateiro Ja też nie jestem pewny tego Cancelo, niby dobry grajek, ale jakoś szybko zleciał z podstawowej "11" City do bycia wypożyczanym.
Coś musi być na rzeczy z tym jego charakterem, ale nie przekonamy się o tym póki tu nie przyjdzie.
Ja np bardziej cenię sobie Walkera, ale on do nas nie przyjdzie :/
5
W końcu burza i leje jak z cebra :)
0
@takisobiektos Teraz rozmawiamy o Polskiej piłce, więc co mi wyjeżdżasz mi z tymi Tottkami samemu kibicując Milanowi xD
0
Komentarz usunięty
0
@Sulimo Już po fakcie, usuń lepiej
0
@takisobiektos Was nawet tam nie ma, i długo nie będzie ;)
0
@takisobiektos Jak tam strefa spadkowa xD?
2
No i mamy minimum dogrywkę, jazda Lech!
3
Walczyć Kolejorz walczyć!
2
Brawo Erneścik, od początku w Ciebie wierzyłem!!!
0
Tobiasz do wyje.... i to na już...
To jest komedia
2
W końcu się na coś przydał, i coś strzelił
0
Super zmiany...
Rosołek, Celhaka, a Muci dalej ława...
Piękne naplucie w ryj
0
@ADR Też się nad tym zastanawiam, Rosołek to nieporozumienie w tym klubie...