1

@Sulimo Po tym co wczoraj widziałem, to jestem tego pewien, 90', Soto Grado dolicza 9 minut a wy stoicie i gracie se po obwodzie xD

Zaczynam odnosić wrażenie, że Lechowi na rękę było odpadnięcie z pucharów

1

@Sulimo Sorry, ale przy takiej ''grze'' i tak byście odpadli

0

@tristan87 Ale to tylko, żar..., jak cała konfederosja :D

3

Uważajcie tam na siebie


1

@PatrychoO I Kylją Embappe

1

@Deviler Dosłownie ta sama dyskusja jest w gorących xD

0

@bartas97 Przy następnym wygranym zakładzie, mam coś jeszcze lepszego :D

0

@Crystal37 Co mówią?
Że niby L1, 1/8 LM > Tryplet?

Widzę, że upały ci nie służą, weź lepiej napij się wody, bo chyba się odwodniłeś

0

@Crystal37 xDDD
W lidze Francuskiej, która do Premier League w której Haaland był królem strzelców i pobił rekord bramek nie ma żadnego podjazdu.
W LM szybko odpadł z Bayernem xD, gdzie Norwego końcowo ją wygrał.

W Europie za zeszły sezon nikt nie ma podjazdu do Haalanda i De Bruyne, i Twoje wywyższanie L1 nic tu nie da

0

@Crystal37 "to nagroda dla najlepszego zawodnika a nie dla zawodnika zespołu który zdobył ligę mistrzów"
To nagroda dla najlepszego zawodnika z pod egidy UEFA, a nie Fifa w, której jest Argentyna*

3

@Przemek2323 Tak tylko zapytam, kto nie chciał budowy płotu na granicy z Białorusią? ;)

3

@michal26 Ma. W lizaniu najważniejszym politykom PiSu i sianiu nienawiści do Tuska i PO, ale w końcu uczy się od najlepszych ;)

1

@tomek8756 I "pupilkom" (Nie)rządu Rakowowi ;)
A co do Oskarka, to co, przyda im się kolejny pożyteczny idiota, który zrobi wszystko dla swojego Pana ^^

1

@chavez Co jak co, ale jak byśmy się poraz trzeci skompromitowali i nie wyszli przynajmniej z grupy, to Xavi byłby bezdyskusyjnie do zwolnienia.
Takie kompromitacje nie przystoją takiemu klubowi.

2

@tomek8756 @bartas97 Nie spodziewałem się tego po Tobie...

2

@Deviler A tu patrzeć taka grupa xD:
- FC Barcelona
- Borussia Dortmund/Arsenal
- AC Milan
- Newcastle

1

@Comentateiro Ja też nie jestem pewny tego Cancelo, niby dobry grajek, ale jakoś szybko zleciał z podstawowej "11" City do bycia wypożyczanym.
Coś musi być na rzeczy z tym jego charakterem, ale nie przekonamy się o tym póki tu nie przyjdzie.

Ja np bardziej cenię sobie Walkera, ale on do nas nie przyjdzie :/

5

W końcu burza i leje jak z cebra :)

0

@takisobiektos Teraz rozmawiamy o Polskiej piłce, więc co mi wyjeżdżasz mi z tymi Tottkami samemu kibicując Milanowi xD

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo Już po fakcie, usuń lepiej

0

@takisobiektos Was nawet tam nie ma, i długo nie będzie ;)

0

@takisobiektos Jak tam strefa spadkowa xD?

2

No i mamy minimum dogrywkę, jazda Lech!

3

Walczyć Kolejorz walczyć!

2

Brawo Erneścik, od początku w Ciebie wierzyłem!!!

0

Tobiasz do wyje.... i to na już...

To jest komedia

2

W końcu się na coś przydał, i coś strzelił

0

Super zmiany...
Rosołek, Celhaka, a Muci dalej ława...

Piękne naplucie w ryj

0

@ADR Też się nad tym zastanawiam, Rosołek to nieporozumienie w tym klubie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?