13

@VegetaPolska ''Jak można być takim kretynem, żeby...''
Nie pisałbym tego w Twoim przypadku mając na uwadze to co jeszcze jakiś czas temu pisałeś xD

0

@FcPortoFan1999 I dobrze, bo ja za Radomiakiem w tym meczu!

1

@takisobiektos Pali Jana, ale na to akurat są twarde dowody, więc tak przypuszczałem, że będzie strategia milczenia :D

2

Aż mnie zmotywowała do kibicowania Hurkaczowi, chociaż na codzień mam gdzies tenisa.

Jazda Hubi!!!

1

@Tomix88 Dobra, chyba nie zczaiłeś analogii

1

@takisobiektos Szkoda, że koleżanka nie odniesie się do tych zarzutów, ale cóż tak podejrzewałem :D

3

@barcelonaLM Tak pisała to dokładnie ta sama osoba xD

5

@takisobiektos I najlepsze jest to, że to da się znaleźć w max 3 minuty xD

5

Cykl życia hipokryty :D
- Mów komuś, że "kazdy kibicuje komu chce i nikomu nic do tego."
- 8 miesięcy temu przywalaj się do ludzi, że kibicują Argentynie w spotkaniu z Polską xD

5

@agaFCB Taa, a jak na mundialu był mecz Polska - Argentyna to czepiałaś się, że ludzie kibicują Argentynie xD
Nie mówię, że ja kibicowałem, bo ja byłem za Polską, no ale wypadałoby być konsekwentnym

1

@barcelonaLM Z Haalandem by musiał grać, żeby mu kibicował

0

@Emhyr To o 200 do kieszeni, wchodzisz?
Jak jesteś pewny swego to będziesz miał ez kasę

0

@Emhyr Za długo tu jestem i za dużo osób mnie zna, żeby lecieć w kulki.
200 zł na wybrany przez wygranego cel charytatywny? Wchodzisz?
Ja jestem pewny swego :D

0

@Emhyr A co wolisz, koszulkę ulubionego zespołu w PL czy wpłatę na cel charytatywny?

0

@Emhyr Zakładasz się, że będą wyżej niż 9 miejsce?

0

@Encore Ponoć Levy ma na celowniku tego Orbana z Gent

@Emhyr Trochę śmieszne, że bierzesz za pewnik, że wszystkie te drużyny napewno będą przed Tottkami, które przez to, że nie grają w pucharach mogą się skupić stricte na lidze

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@DaPidejpi Komentuję, bo mam z Ciebie bekę, jak nieudolnie skamlasz o atencję

0

@takisobiektos Milaniak się odezwał xD
Śmieszny jesteś typie

1

@DaPidejpi Słabe masz te baity, serio dopracuj je trochę.

0

@DaPidejpi Wierzę, ale z głową.
Z taką stawką ciężko będzie o mistrza, nie ma się co czarować.

@DonCarletto Teraz imo mają lepszą kadrę względem tamtej, dodatkowo, kilka reprezentacji z tamtego okresu jest w dołku

1

@DonCarletto Niewykluczone, że Kane też coś wkońcu wygra ;)
Bądź co bądź Anglia ma bardzo mocną ekipę a na Euro 24 i MŚ w USA będą w ścisłym gronie faworytów.

5

Oby Kane kopnął w dupę germańców i został w Tottkach...
Przecież on by był niczym Totti w Romie, największą legendą Spurs

Nie zawsze trofea są najważniejsze

2

@TR3YWAY Kompletnie nie ten poziom xD

1

@Kondziubarca Proszę, niech to się stanie, od buta kupuję koszulkę Neymara #10/11

1

@MesQueUnClub96 No w sumie, zapomniałem, z Tobą się nie da rozmawiać na argumenty ;)
@Firestone Tatuś w pace, to nie ma kto bombelka obronić xD

1

@MesQueUnClub96 Wytykanie normalnego avka w momencie braku argumentów, stare znałem xD

2

@MesQueUnClub96 Najlepszy w robieniu z siebie debi...
Zapomniałeś dodać ;)

2

@MesQueUnClub96 A do kogo pisałeś mądralo ''Twoje Spurs walka o utrzymanie w tym roku, taka prawda''?

3

@MesQueUnClub96 Real po sezonie, my bez Kane'a spadniemy xD
Co tam ci jeszcze jeszcze magiczna kula pokazała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?