0

@michaleu Poczytaj sobie o historii Totków, nasza gablota wcale nie jest tak pusta :D
I nie chodzi mi o słynne ''Audi Cup'' czy ''Tiger Cup'' ;)

0

@dawidz4 On Ci tylko zasugerował między wierszami gdzie możesz obejrzeć mecz, bo za dosłowne wskazanie może wyłapać bana, a Ty się pienisz uj wie o co.

3

@macio_944 Piękny stadion, ale oglądanie meczu zza bramki to musi być dramat

2

@Messibestplayerintheworld @FcPortoFan1999 @Jakchcesz Aaa to może mi się coś pokićkało

0

@bartas97 Co się stało, że dzisiaj mecz?
Z tego co widziałem miał być w środę

15

Donaldzie pomóż nam go sprowadzić
https://x.com/neurophate_/status/1107720993961922560

4

@Rewolucja123 Widać, że zdrowy chłop, a nie to co te całe LGBagiety

0

@AxelF Ale z wolnych ogólnie, czy tylko z tych Messiego?

0

@AxelF Przeczytaj moją odpowiedź do @Sheva77 to będziesz wiedział, że nigdzie nie nawiązałem do tego, że ja bym to wybronił.

0

@Faro 23 do 16 na tak, więc odważne stwierdzenie

1

@michal2007 Aż wszedłem na swoje konto, i mam to samo, więc to pewnie jakiś błąd. Ogólnie cena biletu się zgadza, bo normalny faktycznie kosztuje 80 zł

0

@Faro Gdzie te Twoje wydumane 90% użytkowników, którzy go nie chcą xD?

Ps: Pozdrawiam moderację, bo wiem, że i tak to zgłosi ;)

1

@Xpert77 Oczywiście, że tak, bez chwili zawahania.

0

@michal2007 I co się dokładnie dzieje?
Mógłbyś dać screena, bo ja obecnie już nie kupuję biletów, bo mam karnet i nie do końca wiem ocb

1

@Edoss Rozumiem, że lepiej grać Ferranem i Fatim bez kolan :D?

7

''Neymar bardzo chce wrócić do Barcelony. Teraz decyzja należy do klubu, czy będą chcieli go pozyskać!''
[Fabrizio Romano]

Wracaj do domu Ney :)

0

@michal2007 Nie nabiłeś dwukrotnie?

0

@PatriBarca Do pewnego momentu tak wypadłem z obiegu jeśli chodzi o te patostreamy, że nie wiedziałem kto to jest i nie żałuje bo to zwykły szon pokroju osławionej fagatki, która zrobi wszystko byleby mieć z tego korzyść

0

@Cotutajsiedzieje Dokładnie, PiS to jest nic przy tych złych kibicach :D

1

@DaPidejpi Karnet mam na wschodnią ;p
Widzę, że jak tylko pojawia się temat Legii, to od razu zjawiasz się ty - nasza Warszawska gwiazda. Tak się interesujesz, to może zaczniesz chodzić na mecze xD

1

@mekston Zgadzam się, choć osobiście uważam, że ten z Cruz był ładniejszy i cięższy do wyjęcia.

0

@Sheva77 ''Ja sie zgadzam, że poziom w stanach jest marny i to mocno, ale takie umniejszanie jakby to były rozgrywki na orliku w jakiejś tam wiosce w Polsce to jest trochę żenada.''
Akurat tym stwierdzeniem odnosiłem się do zaangażowania w obronie Yedlina i Millera w dzisiejszym meczu, zwyczajnie chodziło mi o to, że wykazywałem większą wolę walki w powroty do obrony czy doskok do rywali, a nie biegałem truchtem jak oni.

''Słuchaj, taki Lech, Raków czy Legia dałyby radę, ale nie też tak, że ograłyby te ekipy do zera. Chyba za mocno przeceniasz siłę Ekstraklasy jak i piłki w Polsce.''
Wiesz, chodziło mi o obecne TOP4 Ekstraklasy, no i też nie twierdziłem, że nasze drużyny jechałyby ich wysoko do zera, bo tutaj to i ja mam świadomość, że by tak nie było, ale myślę, że wyniki byłyby na naszą korzyść.

0

@macio_944 ''IMO próbujesz bezsensownie na siłę to wszystko umniejszać''
Miałem z tyłu głowy, że tak to odbierzesz, ale nic z tych rzeczy. Ja nie uderzam w Messiego, tylko w tą śmieszną ligę i w to jak to wszystko tam wygląda, bo dawno nie oglądałem ''profesjonalnej ligi'', w której odwalały się takie rzeczy, a oglądałem dopiero tylko jeden mecz :D

1

@Sheva77 ''gościu skoro tam jest tak mierny poziom, że jak to napisałeś, na w-fie czy orliku wykazywałeś więcej woli walki to dlaczego tam nie grasz??''
Hmm, pomyślmy. Może dlatego, że nie jestem zawodowym piłkarzem xD
Chłopie a jaki masz tam poziom? To jest tak samo żenująca liga, jak liga pastuchów w której gra Ronaldo, i to jest czysty fakt, wystarczy pooglądać jak grają Ci mistrzowie.

''a pisanie, że polskie drużyny by spokojniej ogrywały mls to już niezła odklejka.''
Sugerujesz, że dobrze zorganizowany taktycznie, fizycznie i przede wszystkim ograny w Europie Lech nie ograłby tej parodii, którą wczoraj widziałem? Serio xDDD?

''A i jeszcze doje..nie się o bramki z wolnego''
Ty chłopie jesteś jakimś fanbojem MLSu, czy o co chodzi? Napisałem zwyczajnie, że wolny nie był perfekcyjny, bo widziałem ładniejsze uderzenia Messiego, a ty szukasz tutaj drugiego dna, którego nie ma i na siłę szukasz gównoburzy.

0

@macio_944 ''ale co to zmienia, bo nie rozumiem?''
Szczerze to nic, po prostu zwyczajnie dziwią mnie obecne zachwyty typu, że ''Messi zjada tą ligę'', bo to akurat było wiadome już po transferze, a niektórzy się teraz obudzili.

'' Poza tym ilu bramkarzy na świecie wyjęłoby te wolne?''
Pewnie ktoś by się znalazł, bo chociażby ten dzisiejszy wolny to też nie była perfekcja, ale na bramkarza Dallas wystarczyło :p

Teraz wróciliśmy do czasów, że przed meczem nie zastanawiamy się czy Messi strzeli, tylko ile strzeli :D

@Katalończyk 99 No, bo bądź co bądź nie każdy się tam wpasuje, ale co by nie mówić taki Vela, Ibrahimović czy Rooney też podbili tą ligę

1

@macio_944 Bez urazy i żadnego umniejszania, ale tymi miernotami Dallas czy innego Orlando, to kręciłby na nawet Hazard z nadwagą xD

Pod względem taktyki i przygotowania fizycznego, ta liga to mem. Ja w zwykłych meczach na w-fie czy na orliku wykazywałem więcej woli walki i poświęcenia niż ta obrona Miami z Yedlinem i tym murzynkiem na czele, i ja nic z tego nie miałem, prócz satysfakcji.

1

@fart Śmigasz w czwartek na meczyk? Znowu zapowiada się full stadion :)
W ogóle teraz się to fajnie skumulowało, w 8 dni 3 mecze przy Ł3 :D

1

Jak się podoba losowanko panowie? :D
Zakładając, że przejdziemy Austrię, to na kogo chcielibyście trafić?
@fart @Arkon @Isso89 @Bartosz85

3

No, no, no @Kessie @Deviler @Bocheno1 czemu nie chwaliliście się, że dostaliście taką podwyżkę od szefa xD


1

@mekston 50/60 to on tu na luzie zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?