HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antajbandaj Tą mapę mają już w plecy
0
Mógł mu kosę wsadzić :D
0
@ranger3120 3:0 i zjazd do bazy coś czuje
0
Ale mocarny jest ten m0nesy
0
Nie widzę tego ENCE na tym Nuke'u
1
@Criss18Barca Legia - Ruch
7
@Death_voice Mocniej wchodzić w dupę, mocniej...
Oni zawsze tacy byli, są i będą, a ślepi niech dalej wierzą, że to są nasi wielcy przyjaciele xD
0
@QQL5 Tylko ja nie pisałem o alkoholu, tylko o energetykach xD
Tak właśnie myślałem, że nie zczailiście, że o to chodzi :p
Ale z tym co piszesz to 100% racji, nie raz widziałem, że ludzie pod wpływem alkoholu odwalali większe przypały niż Ci po jaraniu
0
I can see the future, it's lookin' like we level through the sky
I can't wait to live in glory in eternal lastin' life
Won't you take the wheel, and I recline and I sit still
Might as well turn up now, he gon' pop up unannounced
To the trumpets, do you like the way it sounds
0
@QQL5 Z tym, że ja już z pół roku tego nie piłem, a wcześniej też raczej sporadycznie, 1 na tydzień, a ogólnie może z 3/4 w miesiącu, więc ja tam jakoś uzależniony od tego nie jestem, żeby odmówić ;)
Zdecydowanie ciężej jest mi się odzwyczaić od Coli
8
Właśnie wróciłem z domówki i jako, że stronię od alkoholu, po długiej abstynencji dałem się namówić na 2 blacki, i kur... nigdy więcej...
Nie pijcie tego ścierwa, bo to nawet nie jest syf, to jest zwykłe gówno w płynie po, którym jedyne co można mieć, to bóle brzucha...
Wracam do picia wody jak Cristiano
0
@Bagsik88 Ta Turcja, która zdobyła w grupie eliminacyjnej MŚ 21 punktów o 3 więcej niż Norwegia, a w bezpośrednich spotkaniach zremisowała z nimi u siebie i rozbiła ich na wyjeździe 3:0.
''Może łatwiej nie przeszli barażów:D''
Baraże to akurat grali z bardzo silną Portugalią więc jaki ty gościu podajesz wyznacznik xD
''Chyba tylko są lepsi bo tak ci pasuje do narracji?''
To akurat jest Twoją domeną. Dowolne zmienianie i zakrzywianie rzeczywistości byleby wybronić Messiego.
0
@Bagsik88 Haaland nie zagrał na mundialu, bo Norwegowie byli gorsi od ćwierćfinalisty MŚ, który odpadł z późniejszym triumfatorem i Turcji, która drużynowo jest od nich lepszym zespołem, a jeśli sądzisz inaczej to albo jesteś ignorantem albo Twoja wiedza sprowadza się stricte do Messiego i jego wiecznej obrony.
Mydlić oczy to ja, a nie mi ;)
I uprzedzam, żebyś nie wypisywał mi dla porównania wycen z transfermarkta kadr Turcji i Norwegii, bo tam sam Odegaard i Haaland są warci 270M xD
2
Tytuł: Out West
Autor: Travis Scott ft. Young Thug
Gorąco polecam ;)
@kryhaa @BulaKG
1
To niezły save zawodników Heroic hahaha
1
Ci kibice Astralis robiący Siuuu Ronaldo XD
1
@AFA90 Richarlisonem
0
Buzz jakie one tapy rozdał :o
1
2 rundy a dev1ce już 6-0 :D
1
@SuperPatsonFCB No niestety, takim osobom nie przetłumaczysz, i to już niezależnie czy ktoś jest fanbojem Messiego czy Ronaldo, bo zawsze jest ta sama retoryka. Ludzi nie interesują statystyki, wygrane puchary, tylko Mundial i Euro, i tyle w temacie.
Sam pamiętam, jak fanboje C.Ronaldo robili dokładnie to samo po wygranej Portugalii na Euro, zaślepienie do potęgi entej.
0
Kurde, i komu tu kibicować? :D
Z jednej strony lubię Astralis i dev1ce'a, a z drugiej strony lubię Heroic i cadiana :p
0
@takisobiektos No nie, bo Heroic nie jest całkiem Duńskie, ma też wpływy w Norwegii ;)
1
@Crystal37 Dobra, kończę z Tobą dyskusję, bo widzę, że jesteś zaślepiony do tego stopnia, że nie dojdziemy do żadnego kompromisu.
Idź się pomódl pod ołtarzyk Messiego xD
@SuperPatsonFCB No i sam widzisz jak to wygląda - jak do ściany
2
Już za około 10 min derby Skandynawii, Heroic - Astralis
@ranger3120 @adi7adi8 @ptrx @Encore
0
@Crystal37 Umiesz czytać, czy o co chodzi?
''Haaland mógłby strzelić i 100 goli w sezonie''
Podkreśliłem wyraźnie MÓGŁBY xD
1
@SuperPatsonFCB Wtedy już nie, bo hurr durr ''Ronaldo nic nie zagrał na tym Euro'', ''3 remisy w grupie'', ''Portugalia na farcie'' i wiele, wiele innych tego typu wypowiedzi :p
Uwielbiam tą retorykę xD
0
@Crystal37 Widzę, że nawet czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuleje, ale jakoś mnie to nie dziwi.
2
@SuperPatsonFCB Szkoda Twojego czasu, nie przetłumaczysz.
Już kiedyś wszedłem w polemikę z największym fanboyem Messiego na tej stronie, i to jest jak pisanie do ściany.
Messi zagrał genialny Mundial, a Haaland na nim nie zagrał i uj, co mi zrobisz
To jest zwyczajne zaślepienie i brak logicznego myślenia, nic więcej, Haaland mógłby strzelić i 100 goli w sezonie, wygrać wszystkie możliwe trofea prócz Mundialu (to w sumie tak jak teraz) a i tak byłoby to samo gadanie.
2
@Crystal37 Tak tak, wygrywa
Tak jak z Argentyną, kiedy musiał ich ciągnąć w pojedynkę i przegrywał finały Copa America i Mundialu, dopiero kiedy trafił mu się ogarnięty skład wygrał Copę i Mundial xD
Z kim by nawygrywał w tej Norwegii? Ok, jest Odegaard i choćby na siłę Sorloth, i co dalej?
2
@Crystal37 Żałosny jesteś xD
''Zrozum, ze HaalanDZIK nigdy nie będzie nawet w top 10 futbolu ponieważ jest za cienki z reprezentacją.''
To teraz porównaj sobie kadrę Norwegii z Argentyną i wygraj Mundial a przynajmniej spróbuj się na niego zakwalifikować...
Wrzucasz Messiego do kadry Norwegii i całą swoją karierę nie wygrywa żadnego trofeum.