2

@mekston @Kondziubarca pisał o 4:0 xD

4

Pięknie są wyjaśniani znafcy co pisali, że Karabach wygra 3/4:0 xDD

2

Pięknie Tudor, kapitalny strzał

2

Kovačević klasa

0

@MesQueUnClub96 Ale Ty masz kompleksy tej Legii xD
Aż mi jest Ciebie szkoda, ciekawe czy jutro wyjdziesz z jaskinii po meczu w Warszawie :D

1

@DaPidejpi On się już szykuje na potężny Żalgiris Kowno ;)

1

@ZwyklyKibicBarcy04 @Kgorecki2500 @takisobiektos Co w was tak mało wiary :D ?

@chavez W sumie nawet nie wiedziałem co jest bardziej prawdopodobne, żeby dać na ''herba'' xD

0

@Criss18Barca Galatasaray i Dinamo Zagrzeb

8

A więc zaczynamy. Czy Raków awansuje do 3 rundy eliminacji LM?

Tak = herb, Nie = komentarz

0

@DaPidejpi Dlatego napisałem "może", bo jeszcze tam nie jadłem

8

@DaPidejpi Dobrze, że po Foglu i jego bandzie pisowskiej można się czegoś dobrego spodziewać ;)

Jestem spokojny

0

@FanBarcYxD Piri Piri może?

1

@DaPidejpi Ja zaraz robię sobie makaron świderki Lubella z jajkiem sadzonym, kogo wspieram?

2

@martin43 Ile dzisiaj na liczniku martinie?

1

Tytuł: TELEKINESIS
Autor: Travis Scott ft. Future, SZA


Gorąco polecam, imo TOP3 na Utopii

1

@kamyk_23 Co ty żeś zrobił chłopakowi, przyznaj się :D

0

ASTRALIS 2:1, elegancko, morda s0mpla bezcenna :D

0

Kurde, saszki się zbliżają do 15-15 :/
Astra dajcie tą jedną rundę

0

@Rewolucja123 Przecież tam u nich nikt nie dojechał na Overpassa

1

Buzz jakie staty robi xD
28-6 na Navi z s0mplem

5

@kamyk_23 Pierwszy raz słyszę coś sensownego z jej ust.
@martin43 Ale po co tak agresywnie?

1

No i ukry z s0mplem doprowadzają do remisu ;/
Za chwile decider na Overpassie, oby dev1ce się obudził

17

@Krzysztof1987 ''W nocy o 5 rano'' xD

0

@Rust_Cohle Dwie do swojej

1

Astralis wygrywa z NaVi 1 mapę wynikiem 23-25 i prowadzi 1:0

Jazda z Ukrami!

0

dev1ce co trolluje Aleksiba :D

4

@Deviler Nie opłaca.

0

@mekston Alba już zadebiutuje?

5

@MarioVeB! Nie Tobie to oceniać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?