HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston @Kondziubarca pisał o 4:0 xD
4
Pięknie są wyjaśniani znafcy co pisali, że Karabach wygra 3/4:0 xDD
2
Pięknie Tudor, kapitalny strzał
2
Kovačević klasa
0
@MesQueUnClub96 Ale Ty masz kompleksy tej Legii xD
Aż mi jest Ciebie szkoda, ciekawe czy jutro wyjdziesz z jaskinii po meczu w Warszawie :D
1
@DaPidejpi On się już szykuje na potężny Żalgiris Kowno ;)
1
@ZwyklyKibicBarcy04 @Kgorecki2500 @takisobiektos Co w was tak mało wiary :D ?
@chavez W sumie nawet nie wiedziałem co jest bardziej prawdopodobne, żeby dać na ''herba'' xD
0
@Criss18Barca Galatasaray i Dinamo Zagrzeb
8
A więc zaczynamy. Czy Raków awansuje do 3 rundy eliminacji LM?
Tak = herb, Nie = komentarz
0
@DaPidejpi Dlatego napisałem "może", bo jeszcze tam nie jadłem
8
@DaPidejpi Dobrze, że po Foglu i jego bandzie pisowskiej można się czegoś dobrego spodziewać ;)
Jestem spokojny
0
@FanBarcYxD Piri Piri może?
1
@DaPidejpi Ja zaraz robię sobie makaron świderki Lubella z jajkiem sadzonym, kogo wspieram?
2
@martin43 Ile dzisiaj na liczniku martinie?
1
Tytuł: TELEKINESIS
Autor: Travis Scott ft. Future, SZA
Gorąco polecam, imo TOP3 na Utopii
1
@kamyk_23 Co ty żeś zrobił chłopakowi, przyznaj się :D
0
ASTRALIS 2:1, elegancko, morda s0mpla bezcenna :D
0
Kurde, saszki się zbliżają do 15-15 :/
Astra dajcie tą jedną rundę
0
@Rewolucja123 Przecież tam u nich nikt nie dojechał na Overpassa
1
Buzz jakie staty robi xD
28-6 na Navi z s0mplem
5
@kamyk_23 Pierwszy raz słyszę coś sensownego z jej ust.
@martin43 Ale po co tak agresywnie?
2
A czy wy zrezygnujecie :D ?
https://www.facebook.com/groups/1831050210508764/permalink/3546659558947812/
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
1
No i ukry z s0mplem doprowadzają do remisu ;/
Za chwile decider na Overpassie, oby dev1ce się obudził
17
@Krzysztof1987 ''W nocy o 5 rano'' xD
0
@Rust_Cohle Dwie do swojej
1
Astralis wygrywa z NaVi 1 mapę wynikiem 23-25 i prowadzi 1:0
Jazda z Ukrami!
0
dev1ce co trolluje Aleksiba :D
4
@Deviler Nie opłaca.
0
@mekston Alba już zadebiutuje?
5
@MarioVeB! Nie Tobie to oceniać.