1

No i Vitality domyka Inferno i wygrywa 2:0
Jutro półfinał z ENCE

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ano sam wiesz jacy są ludzie, wygodni, niecierpliwi, ciągle biegnący przez życie a dodatkowo też sporo osób zwyczajnie was (szczególnie kontrolerów) nie lubi i wyładowują swoją złość.

Np: dzisiaj jechałem pociągiem na mecz Legii, i parę siedzeń dalej kanar kontrolował jakąś nastolatkę, która zamiast biletu na pociąg, miała bilet na SKMkę, tłumaczyła się tym, że zawsze tak jeździ i kontrolerzy akceptują ten bilet (w sumie ciekawe, bo nie powinni), po chwili kanar zawołał chyba kierownika pociągu i ten potwierdził, że nie może jechać na tym bilecie, bo Koleje Mazowieckie ich nie obsługują.
Dziewczyna, prosiła, mówiła, że nie wiedziała, ale nie wyprosiła, gość z satysfakcją dał jej ponad 150 zł mandatu.

Swego czasu, jakoś na wiosnę, też jechałem na mecz. Kilka minut wcześniej kupiłem bilet w okienku i odruchowo od razu schowałem go do plecaka.
Wsiadam do pociągu, jadę sobie kilka minut, podchodzi do mnie starsza kontrolerka (na oko mega służbistka) i mi gada, że będzie mandat xD

Pytam ją za co, jak chwilę wcześniej kupiłem bilet, a ona mi na to, że data się nie zgadza, bo okazało się, że Pani w kasie nabiła mi bilet na ten sam pociąg, ale na dzień później.
Prosiłem, błagałem, mówiłem, ni chuja, mandat i koniec...

Koniec końców się odwołałem i kasę odzyskałem.

Zmierzam do tego, żebyś nie dziwił się ludziom jakie mają do was podejście, bo z jednej strony piszesz o chamstwie ze strony pasażerów, ale z drugiej strony jesteście wy, którzy nie potraficie niekiedy przymknąć oka i uważacie się za kogoś lepszego.

I nie odbierz tego personalnie, bo ja nie piję stricte do Ciebie, ale już trochę pojeździłem pociągami i sporo widziałem :p

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wiem, że zabrzmi to bardzo egoistycznie, ale nie mam i nigdy nie będę miał szacunku do osób, które popełniają samobójstwa w sposób utrudniający życie innym.
I po części nie dziwię się tym niektórym, co narzekali, sam bym się zirytował gdybym np jechał do pracy albo miał do załatwienia coś ważnego.

Szkoda człowieka, bo zapewne była już na granicy wytrzymałości, ale spójrzmy też na drugą stronę medalu

3

Ja już pod Ł3
Z kim się dzisiaj widzę na meczu? :D
@fart @Arkon @Bartosz85

3

@MesQueUnClub96 Mariusza to akurat trzeba temperować

0

@IronSanHybrid Generalnie ja nie trawię Rakowa (chyba najbardziej w Ekstraklasie) i życzę im najgorzej jak się da, ale w pucharach odkładam animozję na bok i kibicuję każdemu.

1

Tytuł: Najszybszy W Mieście
Autor: Doniu & Liber


Kiedyś to były rapy, do tej pory pamiętam jak mi ten track zajmował całą pamięć w Nokii 6080 i się zapętlało :D

2007 i beztroskie życie wróćcie ;/

0

@arasz1819 Wierzysz w UFO?

0

@jacobFCB @Sulimo już wydał wyrok, Yamal całe życie spędzi w Barcelonie, więc nigdy nie odejdzie xD

1

@Sulimo Ale jemu chodzi o odejście z Barcelony a nie z tego świata :D

6

@4drian0 Tak to powinno wyglądać u każdego złodzieja, niezależnie od rasy, koloru skóry czy płci.

Mało rzeczy obrzydza mnie bardziej niż złodziejstwo.

1

@GeneralXavi Travisa Scotta (głównie Utopia), NLE Choppy i polskich blendów

0

@RivaldoVitorBorba
- Co lekarze robią w kuchni?
- Leczo

0

@DaPidejpi Low quality bait, ale nt

0

@bartas97 Nie wiem, pytaj @Sulimo ^-^

0

@bartas97 Tutaj ktoś odpłynął, ale nie powiesz, że wbijanie szpil w Legię czy Lecha jest śmieszne xD?

0

@Dari0G No tak wcale nie mogę tego zweryfikować xD
Załóżmy, że w LaLiga gra sobie Granada na Barcelonę, w jednym składzie Messi, Suarez i Neymar, a w drugim Abde, Luuk de Jong i Ferran Jutgla

Przy którym składzie Granada będzie miała większe szanse?

2

@Rastafarnianin xDDD
Przypomnij sobie, jaki skład miał wtedy Karabach...

Właśnie takie wpisy osłabiają moją chęć kibicowania Rakowowi, zero logicznego myślenia osób wypisujących tego typu pierdoły.

0

Na kogo potencjalnie mogą trafić w 4 rundzie, prócz Galatasaray i Zagrzebia?

0

@Ojciec5tkidzieci od 70 minuty większość piłek to były lagi do przodu xD

2

Jest awans, ale na lepszą drużynę może to nie wystarczyć.
Drużyna mistrza kraju, która nie potrafi wymienić 3 podań i w kluczowym momencie się utrzymać...

0

XDDDD Sorescu

2

@mekston Haalandaev? TOP!

2

@Rust_Cohle Dobre, dobre

1

Usunąć tego ruskiego agenta z La Rambli

4

@MesQueUnClub96 Won za Ural antypolaku

0

@FcPortoFan1999 Tamten był Keita ;)

4

@MesQueUnClub96 w euforii

3

@Popitek12 Ja jestem za Legią, ale w Europie kibicuję każdemu ;)

2

@Kondziubarca Wiem jak jest, aczkolwiek teraz śmiesznie wygląda ta predykcja :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?