0

Karnyyyyy

4

Ale to zyepali...
Aj Papanikolau

0

@kondzix2115 Jeszcze 4 runda

0

@Gaz To zdjęcie z dzisiaj czy fake i fota z kiedyś?

5

Szacun dla kibiców Rakowa za ebanie wisełki

1

Ooo Raków też jedzie po Misełce xD

0

Pięknie Raków, jeszcze jeden!

2

Jazda Rakowie, jedziecie z ogórami!!!

0

@MesQueUnClub96 imo tutaj powinno być coś takiego
MJ, Ali/Floyd Mayweather, Messi, Cristiano i ktoś z trójki LeBron/Phelps/Serena
Kolejość losowa

2

@MesQueUnClub96 No to sorry, ale ten ranking to czysta odklejka, szczególnie miejsca 3-5 xD

5

@MesQueUnClub96 Where Messi i Ronaldo?
No chyba, że chodzi tylko o USA

2

Cicho, kapitan przemawia

0

Araujo jaki fresh :D

0

@K4tsuuu Widziałem, ale nie uważam, żeby dramatyczne Bate było jakimś wyznacznikiem, to już nie to same Bate co jeszcze kilka lat temu

3

Był skład Barcy, to teraz skład Tottenhamu :D


Lekko rezerwowy
@Sawik_10

1

@kamilop Jak mieszkasz zagranicą i masz w dupie los Polski to pewnie, że chcesz

3

@MesQueUnClub96 Że Aris ma niby wielką siłę ofensywną xD?

4

@fart Obyś miał rację...
@MesQueUnClub96 To będzie źle

0

@Faro A skąd Ty możesz wiedzieć, jak to wygląda w kuluarach xD?
Rozumiem, że to, że się do niego uśmiechnął jest jednoznaczne z tym, że Xavi w niego wierzy, tak?
Strasznie naiwne te argumenty.

8

@kamyk_23 Trzy, bo jeszcze ten paszport ;)
https://zapodaj.net/plik-qZx18WBhfH

1

@Faro A skąd wnioski, że kłamie? Masz jakieś twarde dowody, czy piszesz tak, bo chodzi o Fatiego?

1

@Faro To Twoja opinia, do tego subiektywna

1

@Faro Mądry człowiek z tego Miguela, już go lubię.

0

@takisobiektos Odnoszę się tutaj tylko do tego, że ''kupujemy szrot'' ;)

0

@MESSIah16 Kto tak dokładnie uważa, bo nie widziałem, żeby Kane, Son czy Levy wypowiadali się, że są jakimś topem?

0

@takisobiektos Dobrze, że Barca, PSG, czy choćby twój Milan latami nie wydawał pieniędzy na zwykły szrot, że przez lata nie było go w LM xD

@jaras121 Z tym, że wielu tego nie rozumie i wydaje im się, że Tottenham jest topowym klubem, przez co przy każdej porażce czy odpadnięciach z pucharów jest jakaś beka, jakbyśmy byli jakimś faworytem.

1

@FcPortoFan1999 Ciężki orzech do zgryzienia, bo obu klubom kibicuję niemal tak samo (Barcy może nieco bardziej) choć oni już nie raz wygrywali Gampera.

Generalnie, podchodzę do tego tak, że kto by nie wygrał to będę zadowolony ;)

1

@pt9 Dokładnie, Tottenham ma ultra ciężką ligę, gdzie o mistrza czy ogólnie puchary w Anglii bije się sezon w sezon 5/6 drużyn, gdzie niektóre mają dużo lepsze składy a tu beka uj wie z czego.
Dodatkowo, nie czarujmy się Tottki, nigdy nie należały do ścisłego TOPu, klubów w Europie.

0

@tristan87 Dorobek o którym wiele klubów może tylko pomarzyć, ale że jesteś ignorantem, do tego nierozumnym, to co poradzę.

2

Wszyscy mają taką bekę z Tottenhamu, że ''pusta gablota'', że ''Audi Cup'', ''Tiger Cup'' itd itd, ale dlaczego nie spojrzycie szerzej, na całą historię klubu, tylko ubzuraliście sobie, że liczymy im trofea od 2008 roku xD?

Tymczasem ''pusta gablota'' Totków:
- 2x mistrz Anglii
- Dwukrotni zwycięzcy Uefa Cup (dzisiejszej Ligi Europy)
- 1x zwycięstwo w pucharze zdobywców pucharów
- 8-krotni zwycięzcy FA Cup
- 4-krotni zwycięzcy Pucharu Ligi
- 7-krotni zwycięzcy Superpucharu Anglii
- 2x ENGLISH 2ND TIER CHAMPION

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?