HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Po co? 10 milionów euro i mogą wziąć Tobiego ;)
0
@Kamiloza91 Aż dziwne, że nie zasugerowałeś Kovacevicia
1
@Pedri16Future Martwi Cię to? :D
Bo mnie nie bardzo
1
@MesQueUnClub_87 Mistrzu, ale to trza na spokojnie usiąść, pomyśleć
Za dużo dobroci :D
1
@Emhyr Dlatego napisałem ''co niektórym''
5
Ale tutaj co niektórym popękają otwory, jak Neymar wróci xD
Czekam na to z niecierpliwością
0
@Janas11224 Ok, tak jak mówisz.
3
@TaughtMule XDDD złoto
1
@Kondziubarca Ale by był sztos, aż wróciłaby przyjemność z oglądania Barcy :D
0
@takisobiektos Bo bojo sie wielkiego Śląska
1
@BorzyKrzys Nie, lepiej wie to pyra z poznonia
0
I ludzie się tu łudzili, że Pogoń może iść na mistrza xD
Oni powyżej 4 miejsca w życiu nie podskoczą
1
@jaras121 W sumie ta, transfer do Coco Jambo Warszawa będzie lepszy
1
Ten Klebaniuk to jest poziom Odry Wodzisław co najwyżej
0
5:0, dziękuje, La Manita xDDD
0
@FcPortoFan1999 Widać po ilości komentarzy ;P
Bez napinki, ale czym się zajmujesz na codzień, że masz tyle czasu na przebywanie na La Rambli?
0
@Zoker Przyszedł za frajer, tak tylko przypomnę
0
Oby tylko Legia i Lech jutro nie dali plamy, bo rywale spokojnie do pokonania
0
@FcPortoFan1999 Ty w coś tu wierzysz xD?
Oni już odpadli, zaraz dołączą piątą i będzie manita
1
@Jarek92Barca Tymczasem Donnarruma w jego wieku, który bez kompleksów grał w Milanie ;)
0
@FcPortoFan1999 Przykro mi to pisać, ale Gent w tej formie wygrałby z każdym z naszego top4
0
@FcPortoFan1999 Na Pogoń wystarczyło
5
Czuję, że tutaj na 0:4 się nie skończy...
Katastrofalny mecz Klebaniuka i ogólnie całej Pogoni
3
Jazda z czekoladami Pogoń!
0
@Gaz Jedyny piłkarz na świecie, który magią zbliżył się do Ronaldinho :D
1
@Pawci023x Ciężkie pytanie
1
@kynio302 Coś w podobie League Cup w, którym gra Inter Miami
6
@DonCarletto Jeśli mamy przechodzić ze skrajności w skrajność to wolę mieć 16 - 20 stopni w dzień z deszczykiem, niż 35 - 38, a ponad 40 w cieniu, gdzie wychodzisz spod prysznica, idziesz na miasto, i po 10 minutach jesteś spocony jak świnia.
2
@Kgorecki2500 Mieszkając w UE i z ich pomysłami, nie jest to niemożliwe
13
O znowu pada. Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak zajebiste i chłodne lato.
Najlepsza możliwa pogoda, nie za ciepło, nie za zimno.