0

@Uukasz_93 Po co? 10 milionów euro i mogą wziąć Tobiego ;)

0

@Kamiloza91 Aż dziwne, że nie zasugerowałeś Kovacevicia

1

@Pedri16Future Martwi Cię to? :D
Bo mnie nie bardzo

1

@MesQueUnClub_87 Mistrzu, ale to trza na spokojnie usiąść, pomyśleć
Za dużo dobroci :D

1

@Emhyr Dlatego napisałem ''co niektórym''

5

Ale tutaj co niektórym popękają otwory, jak Neymar wróci xD
Czekam na to z niecierpliwością

0

@Janas11224 Ok, tak jak mówisz.

3

@TaughtMule XDDD złoto

1

@Kondziubarca Ale by był sztos, aż wróciłaby przyjemność z oglądania Barcy :D

0

@takisobiektos Bo bojo sie wielkiego Śląska

1

@BorzyKrzys Nie, lepiej wie to pyra z poznonia

0

I ludzie się tu łudzili, że Pogoń może iść na mistrza xD
Oni powyżej 4 miejsca w życiu nie podskoczą

1

@jaras121 W sumie ta, transfer do Coco Jambo Warszawa będzie lepszy

1

Ten Klebaniuk to jest poziom Odry Wodzisław co najwyżej

0

5:0, dziękuje, La Manita xDDD

0

@FcPortoFan1999 Widać po ilości komentarzy ;P
Bez napinki, ale czym się zajmujesz na codzień, że masz tyle czasu na przebywanie na La Rambli?

0

@Zoker Przyszedł za frajer, tak tylko przypomnę

0

Oby tylko Legia i Lech jutro nie dali plamy, bo rywale spokojnie do pokonania

0

@FcPortoFan1999 Ty w coś tu wierzysz xD?
Oni już odpadli, zaraz dołączą piątą i będzie manita

1

@Jarek92Barca Tymczasem Donnarruma w jego wieku, który bez kompleksów grał w Milanie ;)

0

@FcPortoFan1999 Przykro mi to pisać, ale Gent w tej formie wygrałby z każdym z naszego top4

0

@FcPortoFan1999 Na Pogoń wystarczyło

5

Czuję, że tutaj na 0:4 się nie skończy...
Katastrofalny mecz Klebaniuka i ogólnie całej Pogoni

3

Jazda z czekoladami Pogoń!

0

@Gaz Jedyny piłkarz na świecie, który magią zbliżył się do Ronaldinho :D

1

@Pawci023x Ciężkie pytanie

1

@kynio302 Coś w podobie League Cup w, którym gra Inter Miami

6

@DonCarletto Jeśli mamy przechodzić ze skrajności w skrajność to wolę mieć 16 - 20 stopni w dzień z deszczykiem, niż 35 - 38, a ponad 40 w cieniu, gdzie wychodzisz spod prysznica, idziesz na miasto, i po 10 minutach jesteś spocony jak świnia.

2

@Kgorecki2500 Mieszkając w UE i z ich pomysłami, nie jest to niemożliwe

13

O znowu pada. Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak zajebiste i chłodne lato.
Najlepsza możliwa pogoda, nie za ciepło, nie za zimno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?