0

@esem91 Wczoraj miałem to samo wrażenie...
Zero zgrania, taktyki, pomysłu na grę, chwilami wyglądało to jak by wszystkie zagrania były kompletnie losowe.
Abstrachując od sędziowania, to był tragiczny mecz w naszym wykonaniu...

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pożycz tysiaka do końca miesiąca, bo widzę, że ty bogol :D

0

@michaleu Czyżby szantaż pod wywalenie Neymara i wytarcie sobie twarzy prześcieradłami :D ?

0

@MarcepanowyKsiaze Mnie to obchodzi madryciaku

0

@Antimadridista_WR Powiedz to dzieciom z takiego Bangladeszu czy innej Syrii

1

@Encore I tak jak przy każdym transferze za taki hajs, twierdzę, że to jest chore.
1,332 204 000,00 za 2 lata pokopania piłeczki na żenującym poziomie, gdzie ludzie na innych kontynentach nie mają choćby kromki chleba do zjedzenia...

Świat jest niesprawiedliwy.

0

@SenseiFCB A skąd pewność, że po ponownym dołączeniu do Barcy dalej byłby taki szklany?
''Na szczescie juz nie ma co gdybać. Powrót Neymara nam nie grozi.''
To na czym w końcu stanęło? Nie będzie tego rocznego wypożyczenia z Al Hilal?

1

@Tom0VeB Ten Neymar, który wciąga d*pą Ansu i Torresa, ale spoko, grajmy bez skrzydeł, jak chcecie :D

1

@PatrychoO No co Ferran, Fati i jedziemy! Na co komu Neymar?

1

Ten suarez to w tym tunelu wyglądał jak zwykły neandertal

0

Dalej się upieracie przy niesprowadzaniu Neymara :)?

12

Bez karnego XDDD

0

@takisobiektos Idź se powtórkę swojego Realu odpal

1

Jprd, na uj on to zrobił...?

0

Brawo Robert, jazda z tym badziewiem!

0

@Sulimo Nie chodzisz na mecze Lecha xD?

0

@tristan87 Na dobre by ci to wyszło!

1

@tristan87 Vamos Usuń Konto!

0

@takisobiektos Szkoda, że w półfinale z Interem się tak nie przemęczaliście :D

0

@takisobiektos 1:0 w dwumeczu, ale żeście nas zniszczyli xD

0

@takisobiektos Chyba se żartujesz xD

1

No i Josue, i Legia 1:1

3

@takisobiektos Milanu też niczego sobie xD

2

@mekston Oho kolejny xD (Tak wiem, że to sarkazm)
Ale jak się z jednym chciałem założyć o 2 stówy, że Tottki będą powyżej 9 miejsca, tak ten dalej milczy xD

1

@Faro Zacznijmy, od tego, że przeciętni janusze z wersalki (czytaj pikniki i niedzielni kibice) znają tylko Messiego, Ronaldo, Neymara i Lewego xD
A no i teraz jeszcze Mambeppe

2

@Faro Roberto Sanchez - były bramkarz Brighton, Chukwuemeka pykał już w zeszły sezonie, Jackson napastnik Villarrealu, Disasi podstawowy obrońca Monaco.
Jedynie tego Colwilla nie kojarzę

0

@Faro Aż sprawdziłem, które to te ''nołnejmy'' wg Ciebie?

0

@Sulimo ''Stabilne TOP4 mówili'' w tym ja xD
Będą jaja jak w czwórce nie będzie ani Pogoni ani Rakowa, bo nie pogodzi gry co 3 dni :D

2

@SuperPatsonFCB Obstawiam, że kubeł zimnej wody, ale i odpoczynek na mecz z Austrią, choć mam nadzieję, że na Wiedeń również wyjdzie Hładun

7

Meczowy!


@fart @Arkon @Bartosz85 @Isso89
Tylko 3 punkty, hej Legio tylko 3 punkty!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?