HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 Wczoraj miałem to samo wrażenie...
Zero zgrania, taktyki, pomysłu na grę, chwilami wyglądało to jak by wszystkie zagrania były kompletnie losowe.
Abstrachując od sędziowania, to był tragiczny mecz w naszym wykonaniu...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Pożycz tysiaka do końca miesiąca, bo widzę, że ty bogol :D
0
@michaleu Czyżby szantaż pod wywalenie Neymara i wytarcie sobie twarzy prześcieradłami :D ?
0
@MarcepanowyKsiaze Mnie to obchodzi madryciaku
0
@Antimadridista_WR Powiedz to dzieciom z takiego Bangladeszu czy innej Syrii
1
@Encore I tak jak przy każdym transferze za taki hajs, twierdzę, że to jest chore.
1,332 204 000,00 za 2 lata pokopania piłeczki na żenującym poziomie, gdzie ludzie na innych kontynentach nie mają choćby kromki chleba do zjedzenia...
Świat jest niesprawiedliwy.
0
@SenseiFCB A skąd pewność, że po ponownym dołączeniu do Barcy dalej byłby taki szklany?
''Na szczescie juz nie ma co gdybać. Powrót Neymara nam nie grozi.''
To na czym w końcu stanęło? Nie będzie tego rocznego wypożyczenia z Al Hilal?
1
@Tom0VeB Ten Neymar, który wciąga d*pą Ansu i Torresa, ale spoko, grajmy bez skrzydeł, jak chcecie :D
1
@PatrychoO No co Ferran, Fati i jedziemy! Na co komu Neymar?
1
Ten suarez to w tym tunelu wyglądał jak zwykły neandertal
0
Dalej się upieracie przy niesprowadzaniu Neymara :)?
12
Bez karnego XDDD
0
@takisobiektos Idź se powtórkę swojego Realu odpal
1
Jprd, na uj on to zrobił...?
0
Brawo Robert, jazda z tym badziewiem!
0
@Sulimo Nie chodzisz na mecze Lecha xD?
0
@tristan87 Na dobre by ci to wyszło!
1
@tristan87 Vamos Usuń Konto!
0
@takisobiektos Szkoda, że w półfinale z Interem się tak nie przemęczaliście :D
0
@takisobiektos 1:0 w dwumeczu, ale żeście nas zniszczyli xD
0
@takisobiektos Chyba se żartujesz xD
1
No i Josue, i Legia 1:1
3
@takisobiektos Milanu też niczego sobie xD
2
@mekston Oho kolejny xD (Tak wiem, że to sarkazm)
Ale jak się z jednym chciałem założyć o 2 stówy, że Tottki będą powyżej 9 miejsca, tak ten dalej milczy xD
1
@Faro Zacznijmy, od tego, że przeciętni janusze z wersalki (czytaj pikniki i niedzielni kibice) znają tylko Messiego, Ronaldo, Neymara i Lewego xD
A no i teraz jeszcze Mambeppe
2
@Faro Roberto Sanchez - były bramkarz Brighton, Chukwuemeka pykał już w zeszły sezonie, Jackson napastnik Villarrealu, Disasi podstawowy obrońca Monaco.
Jedynie tego Colwilla nie kojarzę
0
@Faro Aż sprawdziłem, które to te ''nołnejmy'' wg Ciebie?
0
@Sulimo ''Stabilne TOP4 mówili'' w tym ja xD
Będą jaja jak w czwórce nie będzie ani Pogoni ani Rakowa, bo nie pogodzi gry co 3 dni :D
2
@SuperPatsonFCB Obstawiam, że kubeł zimnej wody, ale i odpoczynek na mecz z Austrią, choć mam nadzieję, że na Wiedeń również wyjdzie Hładun
7
Meczowy!
@fart @Arkon @Bartosz85 @Isso89
Tylko 3 punkty, hej Legio tylko 3 punkty!