HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TaughtMule Ja tam nie widzę żadnej spiny, tylko motywację
3
Tytuł: Empire State Of Mind
Autor: JAY-Z ft. Alicia Keys
Polecam ten klasyczek pod dzisiejszą nockę
0
@dv7wisnia Miło ze strony rodziny El Chapo, że zechcieli nas zasponsorować :D
5
Travis robi w Rzymie koncert promujący Utopię za 40€ co daje w przeliczeniu 178 zł a na scenę dodatkowo wbija se od tak Kanye West, a Młody Matczak aka klaun żądał za bilety na koncert w Szczecinie 190 zł xD
https://fb.watch/mivqfPkSdQ/
@BulaKG @HypeR @PatriBarca @kryhaa @BorzyKrzys
0
@barcelonaLM Oby Cancelo i Neymar
1
@michal26 No co by nie mówić trafili najlepiej jak się da, najlepiej jakby jakimś cudem awansowała Sparta i to po dogrywce i RK.
''W czwartek kibicujemy pozostałym naszym klubom, by też odnieśli zwycięstwa, choć będzie o to mega ciężko :)''
Nie tylko w czwartek, bo dzisiaj o 20:00 gra Pogoń na wyjeździe z Gent ;)
1
@macio_944 W Sosnowcu? Tego się po tobie nie spodziewałem ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
1
@macio_944 Jak zdążysz kupić pakiet ^^
Mają tylko 11,600 miejsc, a wiadomo, że w pierwszej kolejności pierwszeństwo mieliby karnetowicze Rakowa.
1
@bartas97 Mówię Ci, nie będzie tak źle, bo niczym im nie ustępujecie (wiadomo respekt i te sprawy), ale jest to tylko drużyna z Cypru i trzeba przecierpieć i to przepchnąć, choćby remisem jak w Baku.
Ja bym się bardziej modlił o zwycięstwo Sparty z Kopenhagą ;)
0
@Lukikiki No na olxie, byś dorwał gdzieś za około 200 zł, ale z tyłu głowy zawsze masz poczucie, że to podróba :p
0
@Lukikiki No za 100$ to byś sobie nie poszalał z nadrukiem xD
119 euro to kosztuje sama koszulka w wersji stadium w sklepie przy Camp Nou :D
0
@bartas97 Bądź co bądź, nie wydaję mi się, żeby Aris był w tym meczu lepszy niż Karabach grając u was, samo to, że mieli zaledwie jeden celny strzał po, którym wpadła bramka wiele o nich mówi i o tym jak dramatyczne musiało być Bate, że tak wysoko z nimi przegrali xD
Podsumowując, jak zagracie chociaż w 80% tak zdyscyplinowanie jak w Baku to macie awans, dodajmy do tego to, że Aris nie ma tak fanatycznych kibiców jak Azerowie.
0
@Faro Ale nikt Ci nie każe go lubić, podejdź do tego na zasadzie, że byłoby to dla nas wzmocnienie i strzał marketingowy, ja też nie przepadam za wieloma naszymi zawodnikami, ale jednak na żadnego nie robię takiej nagonki (I od razu uprzedzam, że moje wpisy nt Fatiego to nie jest hejt, tylko moja opinia, bo też bym chciał, żeby grał jak kiedyś).
2
@bartas97 Jak ja kompletnie niezwiązany z Rakowem czuję niedosyt to co muszą czuć piłkarze, trener czy kibice. Macie piłki na 3 i 4:0, a chwilę później strzał na 2:1.
Szkoda tego, ale myślę, że na wyjeździe dopniecie swego i będzie awans do 4 rundy, a potem to już chyba wolałbym trafić na Spartę :D
0
@GeneralXavi Jedzenia się nie żałuję, pamiętaj o tym ^-^
0
@Faro Człowieku, Ty robisz taką nagonkę na Neymara, jak TVP na Tuska, wszędzie, tylko Neymar, Neymar, Neymar xD
1
@Faro Dzisiaj Ansu ładnie wykończył, ale jeśli zostanie na kolejny sezon i znowu będzie tak jak w zeszłym to sprzedaż póki będzie coś jeszcze wart.
Chociaż ja sam obstaję przy swoim, że Fati = out, Neymar = in
0
@kynio302 Co tamten powiedział, że się tak zagotował?
0
@takisobiektos Tak tak, już Karabach miał ich wyjaśniać w Baku xD
1
@barcelonaLM Teraz to akurat mamroczesz bez sensu, bo ani w necie ani na La Rambli (prócz Dodiego, i sobiektosia) nie widziałem skowytu z powodu Rakowa.
1
@FcPortoFan1999 Bo im kibicował, to nie żadne wrażenie xD
@takisobiektos Nie łudź się, i tak wywalą ten Aris
0
A gdyby tak na Getafe wyjść triem:
Abde - Ferran - Yamal
Co myślicie?
0
@MesQueUnClub96 Młodziki poklepały, dzisiaj płakać z powodu porażki nie będę :D
1
Ładnie Yamal się zabawił z obrońcom Tottenhamu, maestria - gość ma 16 lat, a gra lepiej od brazola xD
2
Mogło być już 3/4:0, to nie znowu rozluźnienie i jest 2:1...
3
Dlaczego mu kur nie odegrał...
1
@MesQueUnClub_87 Ja jestem kibicem zarówno Barcelony jak i Tottenhamu a oglądam Raków będąc za Legią, to dopiero plot twist :D
1
@MesQueUnClub_87 70 jest, ja na TVP Sport oglądam
0
Mógłby wpuścić Zwolińskiego i Kittela na dobicie i zdobycie 3 bramki
0
2:0 dla Rakowa, jazda po trójkę i pewną zaliczkę przed rewanżem!