0

Łoker nie strzeli

Ekh blisko było

0

Rakitić z wyglądu jak Błaszczykowski xD

0

@VamosRakieta strzeli

0

Mir strzeli

1

Naprzód Sevilla!!!

1

Dobra jedziesz Bono!

2

@tristan87 Głosuj na ''wywracających stoliki'' xD

2

Jak Sevilla wytrzyma, to weźmie te karne, nie ma bata

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Kane > Lewandowski, tyle w temacie

3

28 minut skamlania na PO xD
Lecą po rekord chyba

1

Nie wiem jak trzeba mieć sprany mózg, żeby łykać tą marną propagandę sianą przez Wiadomości a zarazem ''jedyną Polską telewizją'' xD

0

@ikar34 @marcin62 @bodzio10 Głównie chodzi mi o tą wypowiedź Morawieckiego do Tuska xD

0

Włączcie sobie Wiadomości na jedynce XDDD

2

@DragonxNF Ta, dlatego z niecierpliwością czekam na koniec tych epanych upałów...

4

@skubi99 Do tego pewnie jakiś % to były osoby po alkoholu

0

Patrząc realnie, jak oceniacie szanse Rakowa w dwumeczu z Kopenhagą?
Statystyki wczorajszego meczu, pokazują, że Sparta potrafiła ich zdominować.

0

@BorzyKrzys "Dolana" xD
To jakiś zaginiony brat Nolana?

0

Wpuszcie spadam

6

Gratulacje Raków, gratuluję awansu, oby mecz ze Spartą Praga

1

@Emhyr Mnie nie boli

1

@barcelonaLM Pogadamy po meczu z Kopenhagą xD

1

Dobrze Raków najpewniej w 4 rundzie, 180 minut od LM :D

0

@Medium Arsenal tak samo, i założę się, że jest tutaj więcej kibiców Legii niż armatek

0

Nie żebym życzył straty bramki, ale już widzę te wymówki hipokrytów co cisnęli po Legii, że szukali wymówek po Ordabasy xD

1

@A4ron Oho, już wymówki, ale jak Legia musiała grać z Ordabasy przy 38 stopniach to były żarciki xD

1

@Hosh Najlepsi są Ci co to usprawiedliwiają a cisnęli po Cracovii i po Probierzu xD

0

@Krzysztof1987 Koszulki piłkarskie Barcelony z ''namesetami''

0

@RichardWinters Poszperaj sobie w swoim bełkocie to doskonale będziesz wiedział, gdzie i kiedy ;)

A tymczasem, żegnam, bo idę na grillika :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?