HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łoker nie strzeli
Ekh blisko było
0
Rakitić z wyglądu jak Błaszczykowski xD
0
@VamosRakieta strzeli
0
Mir strzeli
1
Naprzód Sevilla!!!
1
Dobra jedziesz Bono!
2
@tristan87 Głosuj na ''wywracających stoliki'' xD
2
Jak Sevilla wytrzyma, to weźmie te karne, nie ma bata
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Kane > Lewandowski, tyle w temacie
0
@Barca1922 O tą xD
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2023/news-morawiecki-ostro-do-tuska-poszlo-o-uniewaznienie-referendum,nId,6966728#crp_state=1
"Unieważniać, panie Tusk, to pan może sobie referendum w Niemczech"
3
28 minut skamlania na PO xD
Lecą po rekord chyba
1
Nie wiem jak trzeba mieć sprany mózg, żeby łykać tą marną propagandę sianą przez Wiadomości a zarazem ''jedyną Polską telewizją'' xD
0
@ikar34 @marcin62 @bodzio10 Głównie chodzi mi o tą wypowiedź Morawieckiego do Tuska xD
0
Włączcie sobie Wiadomości na jedynce XDDD
2
@DragonxNF Ta, dlatego z niecierpliwością czekam na koniec tych epanych upałów...
4
@skubi99 Do tego pewnie jakiś % to były osoby po alkoholu
0
Patrząc realnie, jak oceniacie szanse Rakowa w dwumeczu z Kopenhagą?
Statystyki wczorajszego meczu, pokazują, że Sparta potrafiła ich zdominować.
0
@BorzyKrzys "Dolana" xD
To jakiś zaginiony brat Nolana?
0
Wpuszcie spadam
6
Gratulacje Raków, gratuluję awansu, oby mecz ze Spartą Praga
1
@Emhyr Mnie nie boli
1
@barcelonaLM Pogadamy po meczu z Kopenhagą xD
1
Dobrze Raków najpewniej w 4 rundzie, 180 minut od LM :D
0
@Medium Arsenal tak samo, i założę się, że jest tutaj więcej kibiców Legii niż armatek
0
Nie żebym życzył straty bramki, ale już widzę te wymówki hipokrytów co cisnęli po Legii, że szukali wymówek po Ordabasy xD
1
@A4ron Oho, już wymówki, ale jak Legia musiała grać z Ordabasy przy 38 stopniach to były żarciki xD
1
@Hosh Najlepsi są Ci co to usprawiedliwiają a cisnęli po Cracovii i po Probierzu xD
0
@Krzysztof1987 Koszulki piłkarskie Barcelony z ''namesetami''
0
@RichardWinters Poszperaj sobie w swoim bełkocie to doskonale będziesz wiedział, gdzie i kiedy ;)
A tymczasem, żegnam, bo idę na grillika :p