HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos I w taki oto sposób ze szpileczek, przeszliśmy do obrażania kibiców i piłkarzy.
Typowe dla kiboli tego niemieckiego klubiku...
0
@takisobiektos Ale, że Śląsk w końcu zajmie minimum 4 miejsce, hahah?
0
@takisobiektos Szybciej niż ślunzoki zagrają w jakichkolwiek pucharach xD
1
@takisobiektos O której Śląsk w pucharach?
0
@MesQueUnClub96 Kiedy Leszek gra?
2
Jazda z kur... Legia!
1
@FcPortoFan1999 Wolałbym 3:0, ale takim wynikiem też nie pogardzę :D
0
@Luciano99 A niech idą. Dla mnie i tak niezależnie kogo ściągną to ta liga jest gunwem, którego w życiu nie odpalę.
0
@Encore Fernandes do City?
1
@Barcasub Bo Kun pomimo swojego "upośledzonego" wiecznego schodzenia do środka i odgrywania do tyłu jest solidniejszy w defensywie, a Baku jest typowym skrzydłowym, który słabo broni.
2
@Borneo Kołodziejczak i 2 - 3% xD
Chłopie zejdź na ziemię
4
Soundtrack z Need For Speeda Most Wanted - poezja
Gra ma 18 lat a za każdym razem wzbudza tą dziecięcą radość i frajdę z gry jak w 06
1
@MesQueUnClub96 Zrobi.
Pod siebie.
@P33ck Ekh, byłeś szybszy :(
1
@Medium Widzę, że jeszcze się dobrze nie rozbudziłeś ;)
Przecież wyraźnie zaznaczyłem, że pod względem muzyki w XXI wieku.
1
Tytuł: Not All About The Money
Autor: Timati ft. Timbaland, Grooya, La La Land
Kurcze jak ja tęsknie za latami 2k06 - 2k13, ogólnie to chyba jedne z najlepszych lat XXI wieku pod względem muzyki, ekh ile w tym czasie wyszło letniaczków :(
0
@maroon I dobrze, pikniki to jedna z gorszych rzeczy dla prawdziwych kibiców chodzących na mecze
0
@DaPidejpi Jak tam Twoje wydumane ''złodziejstwo'' Tuska z rana?
Znowu się ulotniłeś z rozmowy xD
7
@MesQueUnClub96 Cymbał na zawsze pozostanie cymbałem, i to tylko jedna z wielu żałosnych wypowiedzi
0
@takisobiektos Nie interesuj się madryciak, dla was na pewno korzystnie xD
11
@Aragorn33 To się dogadali xDDDDD
1
@DaPidejpi No to jak go tak okradł, to napisz mu, żeby go pozwał xD
Z kuluarów powiem Ci tylko, że sprawa byłaby z góry przegrana ;)
Ale wiadomo dapiś wie lepiej
2
@DaPidejpi To nie zmienia faktu, że to nie jest "okradanie" jak wyżej to ująłeś.
A jak Kubusia to tak ubodło, to niech założy sprawę cywilną, ale nie, on tego nie zrobi, bo doskonale wie, że przegrałby ją z kretesem.
5
@DaPidejpi Jaka kradzież xD?
Ten pseudo producent nie przyczepił się do niego, o to, że nie zapytał o pozwolenie na użycie bitu (o co Tusk prosić nie musiał), tylko o to, że używa go w celach politycznych.
To nie działa tak jak ty piszesz, i mylisz to z podpierdzieleniem sampli bez wiedzy autora w celach zarobkowych, a tutaj Tusk się tego nie dopuścił.
Idąc tym tokiem myślenia, to cała armia "gówniakow" z Tik Toka powinna dostać pozwy od topowych artystów za używanie ich muzyki do swoich Tik Toków, a jakoś tak nie jest :D
8
@DaPidejpi Przecież Kubuś aka łak producent sam podpier... bity od innych xD
1
Jazda z kur... RAKÓW!!!
1
@MesQueUnClub_87 Na TVP Sport wisi, że niby 20:55 xD
Na Flashscorze też jest TVP Sport
0
@Bagsik88 Tak cię "średnio obchodzi", że nie dość, że to Ty pierwszy mnie oznaczyłeś w tym poście, to jeszcze wklejasz mi filmik z faili Suareza, gdzie taki filmik możesz stworzyć każdemu piłkarzowi na świecie xD
Klasycznie się tylko niepotrzebnie kompromitujesz.
1
@MesQueUnClub_87 Oczywiście, że tak. Tutaj mi bardziej chodziło o sytuacje gdzie wiem, że jeszcze jakiś czas popracuje w tej firmie.
W takiej sytuacji nie stawiam na szali pracy kosztem związku, bo wiem, że to raczej nie wypali.
Ale jakbym był np na wypowiedzeniu czy wiedział, że zaraz odchodzę, to czemu nie
7
@mariosss20 Myślę, że nie warto.
Nigdy nie związałbym się z dziewczyną, która ze mną pracuje, bo to szybka droga do wypalenia ewentualnego związku i przykłady moich znajomych tylko mnie w tym utwierdzają.
0
@gumaz Zdecydowanie Dusza, najbardziej neutralne :D, ale i tak wolę swoje nazwisko