HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati najbliżej Tottków?
W sumie siadłby nam na zmiennika Sona, chociaż kto wie czy nie walczyłby o plac z Richarlisonem
3
@malicinho W przypadku tej roszczeniowej dzieciarni świeżo po szkole, ten czas jest tak cenny, że zamiast wyboru pierwszej pracy za najniższą krajową, żeby nabyć jakiekolwiek doświadczenie i przepracowania 8h dziennie, wykorzystają te 8 godzin na scrollowanie facebooka i rolek na tik toku xD
Ja już mam przykłady u siebie w rodzinie z braciakiem ciotecznym, co w wieku 20 lat ma już chyba koło 10 prac, gdzie chodzi miesiąc i się zwalnia, bo raz mu zarobki nie pasują, raz ludzie, raz atmosfera, itd itd, dodam tylko, że przez swoją głupotę nie skończył szkoły średniej, przez co ma wykształcenie gimnazjalne, a oczekuje kokosów, najlepiej za siedzenie na dupie.
Mężulek mojej siostry ciotecznej ma 22 lata, zrobili sobie córkę, która ma teraz 4 latka, a gość nie przepracował ani jednego dnia, bo jest leniem patentowanym, który powiedział, że nie "będzie się zniżał do pracy za marne grosze" (nie ma żadnego wykształcenia), dlatego ciągnie socjal z MOPSu, 500+, zasiłki, ulgi, wyprawki i pozwala na to, żeby moja siostra ich utrzymywała xDD
Mam też kilku kumpli, którzy też wiecznie na wszystko narzekają, np: "że muszą pracować za takie pieniądze", k**wa jak słyszę takie stękanie to aż mi się zbiera, bo każdy na wszystko narzeka, ale jak mówisz, nakierowywujesz, żeby może coś zmienili - to zapada głucha cisza...
1
@mekston @FrankliN7
Śmiechy śmiechami, ale imo są to najlepsze bokserki pod względem jakość = cena ;)
1
@Kuba_1 Jprd, ale bydło
5
Ale grzmi i się błysko :o
Piękne widoki
17
@DonMatteo901 PiS ponad 50% xDDDDDDDDDD
Frekwencja 80% haha
9
@FutbolFan Ty za to masz "pomysł na siebie" - zakładanie multikont :)
30
@FutbolFan W końcu wraca sensowna pogoda
14
@Ojciec5tkidzieci Cała ta ''ekipa'' oprócz Pateca jest do zaorania, od początku istnienia tego ścierwa to powtarzam i cieszę się, że nie obejrzałem ani jednego filmu tych bananowców.
Ale co w swoim prime wyprali mózgi dzieciakom to ich. Naoglądają się swoich idoli w drogich rzeczach z typowo materialistycznymi wartościami a potem mój braciak cioteczny w wieku 10 lat chciał najnowszego Iphone'a na urodziny, bo cytuje ''Friz takiego ma'' xD
3
@bartas97 WTSK!, wiśloki znowu kompromitują się na całe środowisko.
"Młoda Ferajna"? Chyba młode z**by
0
@Kgorecki2500 No nie wiem ile masz lat, ale po komentarzach oceniam, że jesteś kilka lat młodszy ode mnie i nie żyjesz jeszcze "na swoim" przez co nie rozumiesz jeszcze pewnych spraw co naturalne.
Mówisz, że Tobie to starcza, ok może i tak, ale ile tak można jechać?
Gdzie w tym wszystkim chleb, masło, coś do chleba, owoce, warzywa, mięso czy coś na zdrowy obiad?
No i mimo wszystko nie nazwałbym tego "dużymi zakupami".
@MesQueUnClub_87 No ja właśnie nie wiem. Ja za sam chleb, masło, 25 dag salami, 25 dag sera żółtego, 6 bananów i jakiś sok jabłkowy tyle wydaje xD
3
@MesQueUnClub_87 Do tego odnoszę wrażenie, że kolega @Kgorecki2500 jest jeszcze zbyt młody żeby zrozumieć pewne rzeczy. Samo to, że jeszcze niedawno pisał, że za "40 zł robi duże zakupy" gdzie ja za duże zakupy płacę minimum 150 zł
6
@MesQueUnClub_87 A widzisz, a ja w pewnej telewizji słyszałem, że jesteśmy gigantem na arenie międzynarodowej, i komu tu ufać :D
@macio_944 Nie było i nie ma gorszego rządu niż pisiory, czy to się komuś podoba czy nie.
10
@MesQueUnClub_87 Jeśli chodzi o istotne sprawy to tym Polakom wystarczy rzucić w pysk jakieś ochłapy (500+, 13-tki, 14-tki) albo temat zastępczy i ciemnota zadowolona.
1
@Kgorecki2500 Szkoda, że nie potrafimy wywalić koczkodana Kaczyńskiego jak nie ma tak dla nas "rzeczy niemożliwych".
2
@Azacca Alonso zdecydowanie. Totalny flop...
0
Brawo Lewus, kapitalny strzał...
2
Dobijak dostał farfocla na pustą jak w Bayernie to w końcu się przełamał
0
Ferran zrobił w tej jednej akcji więcej niż dobijak przez cały mecz...
4
@cules100pro Wcale nie przegrywamy przez Xaviego i jego wynalazki składowe, wcale
0
@VamosVamos Garcii za Christensena
5
I ten ''projekt'' ma coś osiągnąć w LM xD?
Mu k**wa z grupy znowu nie wyjdziemy...
0
@FCKubanczyk89 Wiesz, Pan ''luzak'' często zmienia zdanie komu kibicuje, bo raz kibicuje United, raz Liverpoolowi, więc dzisiaj może świętuje wczorajsze zwycięstwo z Nottingham ;)
0
@Rust_Cohle Oglądam NEW - LIV, a tamten mam odpalony na drugiej karcie.
Poza tym, czym ja się mam przejmować? Tym, że Xavi jest ślepy i wystawia od 1' Alonso z Roberto na bokach xD?
1
@Rust_Cohle 11 miejsce, pozdrawiam tam z góry ;)
Ps: Sam masz madryciaka na avku więc mało mnie obchodzą Twoje zarzuty.
0
Zara 2:0 dla nowego zamku!
1
@Comentateiro Tak tak, wiem, mistyczne ''wędki''.
3
@Rust_Cohle Śmiał się z moich Tottków, a tu 0:1 w łeb i do tego czerwona xDDD
Fajne to 11 miejsce :D
0
@Joe_Pesci @mekston Ciii, widzę przecie ^^
0
Lewy jakie assistazo :o