0

@bari_94 To będzie dobry sezon mówię Ci :)
@Androchem xD

2

Mamy lidera, hej Tottki mamy lidera!
Pozdro dla hejterków

1

@takisobiektos Nie przymilaj się Wrocławiak xD

7

@Criss18Barca W końcu będzie można odetchnąć

1

Piękny Szwed i mamy 2:0 dla Kogutów!

1

@tristan87 Akurat Pisowską policję, spokojnie stać na kłamstwo, tym bardziej, że już niejednokrotnie walili kitami, a teraz kłamstewko, żeby nie zaogniać konfiktu z ukraińcami, za którymi Polacy łagodnie mówiąc nie przepadają.

7

Komentarz usunięty

2

@Jarema2000 Wypluj to

0

@Rust_Cohle A ja z kibicami Liverpoolu i Madrytu xD

2

@Rust_Cohle Nie ufam userom mającym madryciaków w avku

0

@bartas97 Brawo, wyciągnijcie im go i ślunzoki lecą z ligi xD

0

@VegetaPolska Napisz, napisz, tak zrobiłby każdy "prawdziwy" mężczyzna chcący ją pocieszyć.

2

@TaughtMule Ja bym mu dał "slave upainie", dostałby gazem po mordzie i by się skończyło.

Wysłać to bydło na front i będzie spokój.

0

@Rust_Cohle Chłopie, masz madryciaka na avku i coś tam piszesz.

0

@FcPortoFan1999 Borelotti raczej, tylko czekać aż zgarną LM

1

@Przemek2323 Szkoda, że to tylko jego przebłyski

3

@BulaKG Spójrz na jego avatar, i masz odpowiedź.

0

@MessiForeverTheBest ter Stegen - Theo Hernandez, Dias, Araujo, Hakimi - Bellingham, Rodri, de Bruyne - Vinicius/Mbappe, Haaland, Saka

0

@tbas ''oN tYlKo ŻaRtUje'', ''tO sAtyRa'' ^^
Śmieszni są ludzie, którzy chcą głosować na to badziewie.
W niedzielę szedłem na mecz Legii to zbierali podpisy pod stadionem i w jego okolicy xD

0

@Barcabarca3562157 ter Stegen - Balde, Christensen, de Jong, Kounde - Gavi, Oriol, Gundogan - Fati, Torres, Yamal

Araujo i Pedriego pomijam, bo mają kontuzje, Raphinha pauzuje za czerwo, a Lewy bez formy

1

@Veysel Za tyle to sprzedaż, nie ma opcji, że nie

0

@macio_944 Wiem, ale bądźmy poważni, te spadki Konfy są za duże, bo nikt mi nie powie, że w przeciągu tak krótkiego czasu zlecieli z 15% o 6-9% w dół

2

@macio_944 Tu w życiu pisiory nie mają 43,2%, a konfa w życiu nie ma 6,8% xD
O kant dupy można traktować ten pseudo sondaż

1

@Andi18 Jeśli nie PC, to nie ironicznie PS4 Pro.

5

@BordowyPtak Wiesz co, na początku myślałem, że po prostu żle to ubrałeś w słowa, ale z tego co widzę to nic z tych rzeczy.
Bardzo egoistyczne podejście, a nazywanie kogoś z tego powodu pod człowiekiem nie świadczy o Tobie dobrze jako człowieku.

1

@bari_94 Czasem odnosze wrażenie, że wystawianie go w pierwszym składzie, jest odgórnie ustalone przez Mioduskiego, który chce wycisnąć ile się da z jego potencjalnego transferu.
Tylko, żeby się to nie zemściło kosztem odpadnięcia z pucharów, i żeby się Mioduski nie przejechał na tym, że ktoś niby zapłaci za niego więcej niż oferował Wolfsburg (4M euro).

Do pewnego momentu nie ruszały mnie te jego gierki np: jak w Pucharze Polski, ale po tym jak zaczął nam zawalać mecze coraz bardziej mierzi mnie jego osoba.

7

@bari_94 Mnie on już zaczyna wkurwiać, bo widzę, że po tych karnych w pucharze Polski bardzo skoczyło mu ego, i myśli, że zawsze będzie miał plac bez względu na formę...

To już nie pierwszy taki mecz gdzie przez jego interwencje mamy gorszy wynik niż powinniśmy mieć.
Wczoraj też, bramka na 0:1 jeszcze ok, bo to był ciężki do wyjęcia strzał, bramka na 1:2 i chłop się rzuca pod siebie...
A ta na 2:3 to już w ogóle kryminał.

Jak na rewanż wyjdzie Tobiasz kosztem Hładuna to powodzenia z awansem, gdzie nie dość, że mamy obronę jak ser szwajcarski (na ligę wystarczy) to dodatkowo w bramce mamy ręcznika, który puszcza wszystko co leci w światło bramki.

61

@BordowyPtak A jechał w ubraniach roboczych?

0

@takisobiektos Oj widać kompleks niższości fanbazy Ślązunia, wobec najbardziej utytułowanego klubu w Polsce :D
Idź se lepiej Messiego pohejtuj, to Ci lepiej wychodzi.

0

@Nazio_87 Jak na orliku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?