1

Ładna podcinka Sona po podaniu Solomona i mamy 1:1 :D

1

Meczowy:


Richarlison ława, w jego miejsce Sonny
COYS!
@fcbarcafan19 @Sawik_10

1

@SuperPatsonFCB Dokładnie, ale teraz ciężko stwierdzić jak Aston Villa podejdzie do tego pucharu. Czy na poważnie i skupią się na awansie z pierwszego miejsca, gdzie będzie grał podstawowy skład, czy trochę odpuszczą na rzecz Premier League? Najlepiej jakby grali na poważnie i tak jak mówisz dwukrotnie ograli Alkmaar i wtedy jak najbardziej można powalczyć z Holendrami, a z tego co czytałem Legia zamierza jeszcze sprowadzić 2 zawodników (w tym jednego obrońce).
Ja już się jaram, bo 1 kolejka przy Ł3 właśnie z Aston Villą :D

3

Wiem, że losowanie było wczoraj, ale że miałem popołudniówkę a z drugiej strony był zalew informacyjny dotyczący transferów panów Joao, to teraz nadrabiam zaległości :D
Dzisiaj już na spokojnie. Jak oceniacie naszą grupę i szanse wyjścia z niej?
Imo jest tutaj szansa powalczyć z Alkmaar o wyjście z grupy, bo nie jest to jakiś Holenderski hegemon, na Zrinjskim Mostarze bez kurtuazji musimy zrobić 6pkt, i mecze z Aston Villą na, które czekam najbardziej, bo fajnie będzie zobaczyć na żywo takiego Emiliano Martineza, naszego Lengleta, Matty Cash'a, Tielemansa, Bailey'a, Zaniolo czy w w końcu Mousse Diaby'ego.
@fart @Arkon @Bartosz85 @Isso89 @escarabajo

1

@tbas Grupa F xD
Takiej grupy śmierci to dawno nie widziałem

3

@bartas97 A to chamy niewdzięczne Cię wywaliły ^-^

2

@kynio302 Celnie o kukizie.

2

@don'T.R.I.P.e Nie no, bez przesadyzmu
Haaland, Kane, Mbappé, Lewy, Osimhen, Lautaro, Kolo Muani, Vlahović, Haller, Isak i jeszcze bym kilku znalazł

0

@Foro Spokojnie, poczekajmy na pełną płytę ;)

0

@Bartula Nikt nie pytał.

0

Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Zapomnij o tym, nie warto, nie warto

2

@Rl9k1nG Koalicja Obywatelska.

1

@BorzyKrzys Zdanie Kolejarzy się nie liczy, pilnujcie tam lepiej swojej grup...
Sorry, Spartaka Trnavy xD

0

@kynio302 Było już z 5 razy od wczoraj

1

Komentarz usunięty

0

@Sulimo Ja wolę takie z 1 zajebistą drużyną, jedną na poziomie naszych klubów i ogóra, żeby była szansa awansu, a w przypadku Rakowa spadku do Ligi Konferencji z 3 miejsca.

4

Jak już podchodził to wiedziałem, że nie trafi xD

Brawo Legia!!!

3

Jazda Legia!
Tobiasz ufam Tobie!

1

@macio_944 Cebula do Legii i masz trio Kapustka, Rosołek, Cebula xD

9

@draxidox Widzę, że wyborca PiSiorów dalej w formie xD

''Czego Ty oczekujesz od @mrboom xD''
Póki co, to ty pokazujesz swój egoizm i zaściankowość, ale czego ja oczekuję od gościa, którego idolem jest Platynov.

0

@Firestone Szkoda, że nie byłeś taki mundry niespełna 2 tyg temu jak sklepaliśmy twój Manchesterek

0

@jacobFCB
PS: Raphinha, Yamal
N: Lewy, od stycznia Roque, Felix (?)
LS: Rekin, Abde

Nie jest najgorzej, już nie przesadzajmy.

1

@Kgorecki2500 Ja bym chciał grupę przede wszystkim bez zespołów z, którymi graliśmy przez ostatnie sezony.

1. Barcelona
2. FC Porto/RB Lipsk
3. Lazio np
4. Newcastle/Galatasaray
Takie coś by mi siadło.
Trochę urozmaicenia.

0

@Emhyr Jak ja mam tu konto dłużej od Ciebie, więc po co miałbym Cie oscamować na marne 200zł i wystawić się na ośmieszenie xD?

Wiesz co, myślę, że doszło do Ciebie, że palnąłeś głupotę i teraz szukasz wymówek ^^

Ps: Nie chcesz o koszulkę, nie chcesz o 200 na cel charytatywny, nie chcesz o 200 do kieszeni, to może chociaż o flaszkę się założysz - wygrany wybiera wódkę do 50zł?

Wchodzisz?

0

@Emhyr Czyli się boisz xD
Jak 200 zł to dla Ciebie takie pieniądze to ty chyba bratem @Kgorecki2500 jesteś xD (bez urazy).

0

@Emhyr Wchodzisz w te 2 stówy?
Czy dalej się boisz? ;)

0

@Emhyr Jak tam 9/10 miejsce Tottków?

4

@macio_944 I paryżoki

1

@FcPortoFan1999 Ja to samo.
Nawet nie chce mi się wyobrażać co muszą czuć kibice Rakowa.

Szkoda, że nie strzelili gdzieś w 75', bo Kopenhaga po bramce wyglądała słabo

4

Powiem wam tak, czuję k***wski niedosyt, bo jestem przekonany, że z Ivim by to wygrali i awansowali :/

Dodatkowo, ta bramka z pierwszego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?