HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Mógłby se go Ślunsk na prezesa wziąć xD
0
@FutbolFan Nie wiedziałem, że Kizo się na trenerkę przerzucił
3
@Kgorecki2500 A ładnie to tak odbijać komuś kobietę? @Luciano99 wie, że ustawiasz sobie @jowita'ę na awatarze?
2
@AssisMoreira Spokojnie, traficie na nas w jakichś kwalifikacjach po erze Lewandowskiego to sobie odbijecie ;)
Kvicha jest młody to na pewno wniesie was na nieco wyższy poziom
2
@FutbolFan Dajesz mi minimum 10k zł i schodzę stamtąd na trzeźwo.
Wystarczy schodzić po schodku na siedząco xD
1
@SenseiFCB Bez spiny, ale czemu mają służyć tego typu posty?
Przecież w większości takich postów jest potem niepotrzebna gównoburza.
Każdy logicznie myślący człowiek wie, że Messi jest najlepszy, i nie trzeba tego udowadniać na każdym kroku
0
@tbas Panieee, Gabi to już na emeryturze ;)
7
@MesQueUnClub96 Wykorzystywać takie patelnie, jak po podaniu Zielińskiego, oddawać strzały jak biegnie sam na sam na bramkę, nie udawać Ronaldinho w prime i nie robić teatrzyku z żenującą próbą wymuszenia karnego z WYSPAMI OWCZYMI...
7
@TheNekro94 To jest to o czym wczoraj pisałem - mydlenie oczu, zbyt duże ego i duma, żeby wyjść i z jajami powiedzieć coś w stylu ''zagraliśmy słabo''.
3
@FcPortoFan1999 To lepsze xD
''Przez ostatnie 8 lat niosłam pomoc ofiarom konfliktów zbrojnych służąc na misjach humanitarnych i zarządzając dużymi zespołami, m.in. Ukrainie, Iraku, JEMENIE.
Czyli ma jakiś tam pogląd na to jak to tam wygląda, a mimo wszystko pisze, że w Polsce prawo jest mniej liberalne niż w Jemenie xD
Coraz bardziej chce mi się oddać pusty głos...
1
@BorzyKrzys Lecisz po klasycznego hat-tricka, zarzuć coś mocnego
1
@Janas11224 Nie ma się co chwalić
1
@MessiForeverTheBest Mówi chłop popierający Lewaków xD
2
@siuuu Ale on się odniósł stricte do 500+, a nie oszukujmy się, za tyle nikt się nie utrzyma.
2
@BorzyKrzys Memcen serio wygląda jakby był ruską onucą xD
0
@Rust_Cohle W przypadku kolegi Dapiego, to często ciężko stwierdzić, czy on baituje czy co gorsza pisze na serio, gdzie ostatnia dyskusja o Ukraińcach potwierdziła drugą opcję.
@mekston Bez owijania w bawełnę, nazwałbyś Messiego "najlepszym kapitanem" czy nie?
1
@DaPidejpi Ale to nie jest żadna nowość, Messi w Barcelonie od lat był najlepszy w LM gdzie ciągnął zespół a wynikami "pudrował" późniejszego trupa jakim stała się Barca w LM.
Wydaję mi się, że mylisz pojęcia lidera pod względem zdobyczy bramkowych z kapitanem, który w każdym momencie potrafi podnieść zespół mentalnie i wolicjonalnie.
"Cały skład zawsze się wypowiadał dobrze o nim jako kapitanie,"
No dziwne, żeby koledzy z drużyny wypowiadali się o nim negatywnie przed kamerami xD
Gdzie Messiemu do takiego Puyola, Maldiniego, Kahna czy Roya Keane'a? Szanujmy się
1
@DaPidejpi Jeśli myślisz, że poddymisz tak słabym baitem, to sorry, ale jesteś w błędzie ;)
Z tym, że Leo pociągnął Argentynę mentalnie do zdobycia Copy i MŚ pełna zgoda, ale pisanie o nim, że to najlepszy kapitan jest nad wyraz śmieszne.
Wystarczy spojrzeć m.in na porażki w LM w Barcelonie i co sezon ten sam obrazek, głowa w dół i tyle, prawdziwy lider i kapitan w życiu by tak nie zrobił.
11
@Crystal37 Jako piłkarz jest GOATEM, ale, żeby pisać o Messim, że to "najlepszy kapitan" to naprawdę trzeba mieć słabe pojęcie o tym sporcie.
1
@Bulbazaur17 Co masz na myśli mówiąc "zwykłe, naturalne"?
2
@AFA90 Czyściutko w piłkę
2
@Bulbazaur17 Są, są, i z Tego co obserwuję to dalej ich przybywa, bo wyczuły łatwy zarobek małym kosztem (w sensie, że zamiast "łóżka" przerzuciły się na masaże).
A czego oczekuję?
Przede wszystkim relaksu i odstresowania w towarzystwie ładnej kobiety, po pracy.
Generalnie polecam każdemu kto jest singlem, bo naprawdę można zdjąć z siebie nieco ciężaru z życia codziennego.
2
@Bulbazaur17 Nuru zajebisty, tylko warto poszukać sobie dobrej masażystki a nie brać jakąś niedoświadczoną 18/19 latkę, co tylko skasuje Cię na kasę, a usługa na niskim poziomie
0
Szalony Amerykanin pobił matkę kiełbasą krakowską
0
@Criss18Barca Na szczęście mnie w tej "większości" nie będzie.
1
@abram3k Dzięki za info, właśnie go zablokowałem, żeby nie daj Boże Spotify nie dał mi jego twórczości w playliście.
1
@PatrychoO Przecież to są odpowiedzi na zbycie dziennikarzy.
Oni doskonale wiedzą, że zagrali słabo, ale duma i ego nie pozwoli im wyjść i z jajami powiedzieć, że "zagraliśmy słaby mecz" itp
I jeszcze ten Krychowiak, który wychodzi do mediów i mówi, że Wyspy to był "silny rywal"...
To jest zwykłe usprawiedliwianie
0
@FcPortoFan1999 Każdy byle nie elektryk betoniarek
1
Świderski, Lewandowski
Grosicki, Zieliński, Slisz, Wszołek
Kędziora, Kiwior, Glik, Cash
Szczęsny
Taki skład i mamy szansę na wygraną z Albanią. Żadnych Bereszyńskich, Betoniarków, Skórasi czy Kamińskich co walą po trybunach...
1
@Adran360 Slisz > Krychowiak
Jak Grzesiu wyjdzie na Albanię to nie wiem co Santos ma w głowie, że wystawia modela kosztem Slisza w formie.