HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@kuz Poczytaj sobie o przekrętach i defraudacjach tego pseudo ośrodka, to potem pogadamy.
OMZRIK działa podobnie do Stonogi, niby pomagają, naotwierają zrzutek, a potem spora część kasy magicznie znika.
Jak ktoś chce się dawać robić w balona pod narrację ''my pomagamy'', to spoko nie moja sprawa, ale, żeby to usprawiedliwiać to xD
27
@DLFCB Zachowanie karygodne, ale ten OMZRIK do zaorania nawet w takiej sytuacji żebra o pieniądze xD
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale wiem, że wracają czasy gdzie będzie moda na PZPN, PZPN, je..., je... PZPN.
A już szczególnie za kadencji tego malinowego nosa
7
Już się zaczyna wieszanie psów i zwalnianie Santosa, bo piłkarzyki kolejny raz zapomniały jak się gra przyjeżdżając na reprezentację...
Tak zwolnijmy kolejnego trenera, tym razem po 6 rozegranych MECZACH i zatrudnijmy kolejnego. Przyjdzie Papszun, z**bie kilka meczów i też będzie do zwolnienia, i tak w koło Macieju.
3
@barcelonaLM "Kapitan" ma wyje....
0
@Sulimo Ile drużyn gra w barażach?
To będzie ćwierćfinał czy półfinał?
1
@PatrychoO Chyba tylko celne podania i kontakty z piłką xd
8
El Capitano i mental naszej drużyny po 1 połowie xDDD
0
@Sulimo Co się musi stać, żebyśmy nie mieli szans nawet na baraże?
4 miejsce nam je daje?
1
Po takim spektaklu, cała banda tych miernot na czele z pseudo kapitanem powinna podejść pod Polską trybunę i z własnej kieszeni oddać im za bilet, nocleg, transport i oglądanie tego badziewia.
2
@MesQueUnClub96 Nie kompromituj się dalej. Tak dla swojego dobra xD
2
@AlexDark00 Kapitalne partidazo dobijaka xD
1
@bartas97 Wiadomo, Lewus więcej wnosi od Fernandesa ^_^
2
Lewuś już rozkładanie rączek xD
A tak był dzisiaj wychwalany w gorącej przez wiadomo kogo
0
Żeby Polska miała taki doping na narodowym jak Albania, z tym, że w Albanii Julcie nie robią sobie sweet foci na fejsbuczka
0
I cyk kursik na 2.30 jak w masło
0
Typical Krychowiak
4
Trzeba przyznać, kapitalna bramka
1
Wietes za Betoniarka
To akurat będzie wzmocnienie :D
2
Jeszcze ten klaun sędziuje...
1
Gdzie hymn?
0
@Pressinho To nie wiem, tak pokazywali na TVP Sport
1
4-1-4-1 tak gramy
Lewandowski
Kamiński, Szymański, Zieliński, Cash
Krychowiak
Bereś, Bednarek, Kiwior, Kędziora
Szczęsny
1
@Kamiloza91 Spokojnie to jest jakiś błąd UEFY. Gramy 4-5-1 albo 5-4-1
2
Siadłaby taka koszuleczka Albanii z #Mucim :D
@fart @Isso89
0
@ranger3120 Pewnie niski, bo to pewniaczek.
Ps: Kurła, takiego się nie spodziewałem
1
@P33ck Wietes i Slisz za nich i jest git
2
@Saviola88 Bez spiny, ale ty jesteś pod każdym postem dotyczącym Konfederacji uparcie ich broniąc, więc zawiewa tu lekką hipokryzją.
0
@Rust_Cohle Pisz tam zawczasu kolejne wypracowanie na kolejnego perma, żeby wpw się ulitował i cię znowu odbanował.
Bez odbioru.
0
Komentarz usunięty