22

@kuz Poczytaj sobie o przekrętach i defraudacjach tego pseudo ośrodka, to potem pogadamy.
OMZRIK działa podobnie do Stonogi, niby pomagają, naotwierają zrzutek, a potem spora część kasy magicznie znika.

Jak ktoś chce się dawać robić w balona pod narrację ''my pomagamy'', to spoko nie moja sprawa, ale, żeby to usprawiedliwiać to xD

27

@DLFCB Zachowanie karygodne, ale ten OMZRIK do zaorania nawet w takiej sytuacji żebra o pieniądze xD

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale wiem, że wracają czasy gdzie będzie moda na PZPN, PZPN, je..., je... PZPN.
A już szczególnie za kadencji tego malinowego nosa

7

Już się zaczyna wieszanie psów i zwalnianie Santosa, bo piłkarzyki kolejny raz zapomniały jak się gra przyjeżdżając na reprezentację...

Tak zwolnijmy kolejnego trenera, tym razem po 6 rozegranych MECZACH i zatrudnijmy kolejnego. Przyjdzie Papszun, z**bie kilka meczów i też będzie do zwolnienia, i tak w koło Macieju.

3

@barcelonaLM "Kapitan" ma wyje....

0

@Sulimo Ile drużyn gra w barażach?
To będzie ćwierćfinał czy półfinał?

1

@PatrychoO Chyba tylko celne podania i kontakty z piłką xd

8

El Capitano i mental naszej drużyny po 1 połowie xDDD


0

@Sulimo Co się musi stać, żebyśmy nie mieli szans nawet na baraże?
4 miejsce nam je daje?

1

Po takim spektaklu, cała banda tych miernot na czele z pseudo kapitanem powinna podejść pod Polską trybunę i z własnej kieszeni oddać im za bilet, nocleg, transport i oglądanie tego badziewia.

2

@MesQueUnClub96 Nie kompromituj się dalej. Tak dla swojego dobra xD

2

@AlexDark00 Kapitalne partidazo dobijaka xD

1

@bartas97 Wiadomo, Lewus więcej wnosi od Fernandesa ^_^

2

Lewuś już rozkładanie rączek xD
A tak był dzisiaj wychwalany w gorącej przez wiadomo kogo

0

Żeby Polska miała taki doping na narodowym jak Albania, z tym, że w Albanii Julcie nie robią sobie sweet foci na fejsbuczka

0

I cyk kursik na 2.30 jak w masło

0

Typical Krychowiak

4

Trzeba przyznać, kapitalna bramka

1

Wietes za Betoniarka
To akurat będzie wzmocnienie :D

2

Jeszcze ten klaun sędziuje...

1

Gdzie hymn?

0

@Pressinho To nie wiem, tak pokazywali na TVP Sport

1

4-1-4-1 tak gramy
Lewandowski
Kamiński, Szymański, Zieliński, Cash
Krychowiak
Bereś, Bednarek, Kiwior, Kędziora
Szczęsny

1

@Kamiloza91 Spokojnie to jest jakiś błąd UEFY. Gramy 4-5-1 albo 5-4-1

2

Siadłaby taka koszuleczka Albanii z #Mucim :D
@fart @Isso89

0

@ranger3120 Pewnie niski, bo to pewniaczek.

Ps: Kurła, takiego się nie spodziewałem

1

@P33ck Wietes i Slisz za nich i jest git

2

@Saviola88 Bez spiny, ale ty jesteś pod każdym postem dotyczącym Konfederacji uparcie ich broniąc, więc zawiewa tu lekką hipokryzją.

0

@Rust_Cohle Pisz tam zawczasu kolejne wypracowanie na kolejnego perma, żeby wpw się ulitował i cię znowu odbanował.

Bez odbioru.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?