1

@Comfortable_ Nie ''0'' tak jak mówisz, tylko 26, następnym razem radze się doinformować
https://www.transfermarkt.pl/tottenham-hotspur/erfolge/verein/148

@Rust_Cohle Odnośnie wyjaśniania, to akurat Ty jako ostatni powinieneś zabierać głos ;)
Do tej pory pamiętam jak się ośmieszyłeś w dyskusji @Bocheno1 gdzie koniec końców poleciała, bo wszystko pozgłaszałeś xD

0

@AlphaNumeric Obecnie? Vicario TOP!
Zobacz sobie skrót z Burnley, jakie piłki wyjął ;)
VVD pauzuje za czerwoną, poza tym spadł z formą, a Solomon imo podobny potencjał co Diaz.

1

⚽ Porównanie kadr #4

Tottenham Hotspur - Liverpool FC

Vicario = Alisson
Pedro Porro > TAA
Romero > Matip
van de Ven = Gomez
Udogie > Robertson
Sarr < Mac Allister
Bissouma > Curtis Jones
Maddison > Szoboszlai
Kulusevski < Salah
Son > Nunez
Solomon = Diaz

Trener:
Postecoglu < Klopp

Wynik:
9:6 wygrywa Tottenham Hotspur

4

Komentarz usunięty

7

@IronSanHybrid xDDD
Jak to jest, że takie akcje odwalają tylko wieloryby w zielonych włosach?
Jeszcze w życiu nie widziałem ładnej dziewczyny, która popierała Lewice i odwalała takie szopki w SM xD

0

@mcsarna Polska, tutaj każdy temat jest dobry, żeby kogoś zgnoić dla zasady, a tym bardziej jeśli chodzi o pieniądze.

1

@BorzyKrzys Z naciskiem na bogaty ;)
Wiele razy w swoim otoczeniu słyszałem i słyszę, narzekanie (od nieudaczników, którym nie chce się ruszyć dupy i brak im ambicji na zmiany) na brak kasy i gadki typu ''o ten/ta to ma kasiory'' xD

Dobrze, że jest piłkarzem, bo zawistnicy by pisali, że to kolejny złodziej

1

Widzę, że wróciła moda na gnojenie Lewandowskiego za dosłownie wszystko i wygląda to trochę jak w TVP z "Winą Tuska"...

0

@Benz Swoje już zarobił, mnie to jakoś zbytnio nie dziwi

1

@tbas Poza tym ta frekwencja 61,7 xD
W życiu tyle nie będzie

4

@DLFCB Co on, stopę stracił?

7

@VegetaPolska Hmm, starsi panowie, też tak mówią ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Nie mi się będziesz tłumaczył

17

@VegetaPolska ''jakieś fajne pierwszaki przyszły?''
Widzę, że na coraz młodsze polujesz

0

@ChampionLW Czy ja gdzieś to napisałem?

1

Ciekawe czy Grabara faktycznie ma problem z tą twarzą, czy zwyczajnie nie chce przyjeżdżać? W ogóle rozbawiło mnie, że w jego miejsce wzięli tego amatora Bułkę...

0

@ChampionLW Tak tylko przypomnę, że oni przegrali ze Śląskiem xDDD

3

@MesQueUnClub96 Zdecydowanie ten: :/
https://zapodaj.net/plik-14k3FyIf9X
@Adran360 Jeden miał być xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro Git opcja, czyli wracamy do tego co było w telefonach klawiszowych :D

1

@fart Przegraliśmy z Austrią 1:2 ;)

1

@LM10GOAT Musisz śledzić legia.com na bieżąco, bo tam będą bilety
Ja już na szczęście z biletem także już się szykuję :p

1

@LM10GOAT Jeszcze nie było, ale pewnie w przyszłym tygodniu wlecą.
Pierw dla karnetowiczów, potem otwarta sprzedaż ;)

1

Dawaj Muci, lecisz po hat-tricka!

0

@Rust_Cohle Kibice Aston Villi dzisiaj śpiewali.

0

@qbuteq Oby United ich przetrącił

1

@AFA90 I to jaka bramencja :D

1

@tristan87 @DaPidejpi Trzymaj się tam ;)

0

Son w jeden mecz robi więcej na ''9'' niż Richarlison przez cały poprzedni sezon xD

1

Pięknie się ogląda Koguty w tym sezonie, kolejna ładna brameczka, tym razem Maddison i kapitalna interwencja Vicario

0

Piękna bramka Romero na 2:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?