HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comfortable_ Nie ''0'' tak jak mówisz, tylko 26, następnym razem radze się doinformować
https://www.transfermarkt.pl/tottenham-hotspur/erfolge/verein/148
@Rust_Cohle Odnośnie wyjaśniania, to akurat Ty jako ostatni powinieneś zabierać głos ;)
Do tej pory pamiętam jak się ośmieszyłeś w dyskusji @Bocheno1 gdzie koniec końców poleciała, bo wszystko pozgłaszałeś xD
0
@AlphaNumeric Obecnie? Vicario TOP!
Zobacz sobie skrót z Burnley, jakie piłki wyjął ;)
VVD pauzuje za czerwoną, poza tym spadł z formą, a Solomon imo podobny potencjał co Diaz.
1
⚽ Porównanie kadr #4
Tottenham Hotspur - Liverpool FC
Vicario = Alisson
Pedro Porro > TAA
Romero > Matip
van de Ven = Gomez
Udogie > Robertson
Sarr < Mac Allister
Bissouma > Curtis Jones
Maddison > Szoboszlai
Kulusevski < Salah
Son > Nunez
Solomon = Diaz
Trener:
Postecoglu < Klopp
Wynik:
9:6 wygrywa Tottenham Hotspur
4
Komentarz usunięty
7
@IronSanHybrid xDDD
Jak to jest, że takie akcje odwalają tylko wieloryby w zielonych włosach?
Jeszcze w życiu nie widziałem ładnej dziewczyny, która popierała Lewice i odwalała takie szopki w SM xD
0
@mcsarna Polska, tutaj każdy temat jest dobry, żeby kogoś zgnoić dla zasady, a tym bardziej jeśli chodzi o pieniądze.
1
@BorzyKrzys Z naciskiem na bogaty ;)
Wiele razy w swoim otoczeniu słyszałem i słyszę, narzekanie (od nieudaczników, którym nie chce się ruszyć dupy i brak im ambicji na zmiany) na brak kasy i gadki typu ''o ten/ta to ma kasiory'' xD
Dobrze, że jest piłkarzem, bo zawistnicy by pisali, że to kolejny złodziej
1
Widzę, że wróciła moda na gnojenie Lewandowskiego za dosłownie wszystko i wygląda to trochę jak w TVP z "Winą Tuska"...
0
@Benz Swoje już zarobił, mnie to jakoś zbytnio nie dziwi
1
@tbas Poza tym ta frekwencja 61,7 xD
W życiu tyle nie będzie
4
@DLFCB Co on, stopę stracił?
7
@VegetaPolska Hmm, starsi panowie, też tak mówią ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Nie mi się będziesz tłumaczył
17
@VegetaPolska ''jakieś fajne pierwszaki przyszły?''
Widzę, że na coraz młodsze polujesz
0
@ChampionLW Czy ja gdzieś to napisałem?
1
Ciekawe czy Grabara faktycznie ma problem z tą twarzą, czy zwyczajnie nie chce przyjeżdżać? W ogóle rozbawiło mnie, że w jego miejsce wzięli tego amatora Bułkę...
0
@ChampionLW Tak tylko przypomnę, że oni przegrali ze Śląskiem xDDD
3
@MesQueUnClub96 Zdecydowanie ten: :/
https://zapodaj.net/plik-14k3FyIf9X
@Adran360 Jeden miał być xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro Git opcja, czyli wracamy do tego co było w telefonach klawiszowych :D
1
@fart Przegraliśmy z Austrią 1:2 ;)
1
@LM10GOAT Musisz śledzić legia.com na bieżąco, bo tam będą bilety
Ja już na szczęście z biletem także już się szykuję :p
1
@LM10GOAT Jeszcze nie było, ale pewnie w przyszłym tygodniu wlecą.
Pierw dla karnetowiczów, potem otwarta sprzedaż ;)
1
Dawaj Muci, lecisz po hat-tricka!
0
@Rust_Cohle Kibice Aston Villi dzisiaj śpiewali.
0
@qbuteq Oby United ich przetrącił
1
@AFA90 I to jaka bramencja :D
1
@tristan87 @DaPidejpi Trzymaj się tam ;)
0
Son w jeden mecz robi więcej na ''9'' niż Richarlison przez cały poprzedni sezon xD
1
Pięknie się ogląda Koguty w tym sezonie, kolejna ładna brameczka, tym razem Maddison i kapitalna interwencja Vicario
0
Piękna bramka Romero na 2:1