0

@Rust_Cohle Hmm, uroiłem
Tam zdjęli główny komentarz, a potem jeszcze przez kilka h ten post normalnie wisiał w gorących, więc o jakim znikaniu Twoich postów Ty mówisz xD

''a teraz wchodzisz mu nie powiem gdzie przy każdej okazji xD''
Mówi mi to gość, który miał multiperma i musiał błagać o odbanowanie konta :D

''Wstydu nie masz chłopie''
Polemizowałbym, ale skoro tak sądzisz, to nie będę wyprowadzał Cię z błędu.

''Ale w sumie ty kibicujesz Legii, Tottenhamowi''
Płyta Ci się zacięła od jakichś kilkunastu postów, o moich sympatiach kibicowskich.

0

@Rust_Cohle Dobrze, że ''twój synalek'' notorycznie nie zgłasza niewygodnych postów xD
W końcu ma to po tatusiu ^-^
@Bocheno1 potwierdzi :D

2

@MesQueUnClub96 Zbywa Ci czasu na gównoburze? To idź się przewietrz, bo bredzisz od rzeczy.

Ps: ''Przesłano raport, dziękujemy''.

2

@Sysia11 Albo Lewego ciągnącego Argentynę do MŚ xD

0

@Bagsik88 Podziękuje, wystarczy mi ostatnie pół roku w jego wykonaniu.

2

1

@esem91 Siadło jak temu z Liechtensteinu ostatnio

0

@takisobiektos Dobra tu nie trafiłem, ale z resztą to jest fakt

1

@JordiAlbion Czyli mamy rozumieć, że gdybyś był selekcjonerem, to powoływałbyś Krychowiaka, Glika itp?

7

@Przemek2323 Ciekawy masz sposób spędzania wolnej niedzieli xD

3

@MesQueUnClub_87 Cebula bez powołania, Slisz odesłany na trybuny, Nawrocki również bez powołania...

Za to Skóraś, Grzesiu modelka i Betoniarek z powołaniami, a Wszołka wpuścił dopiero jak młody zagrał fatalną pierwszą połowę xD

2

@Kessie
Wokoło lata koko, à propos
Oni to robią tak à propos, à propos
Nie mieli w planach, tylko tak à propos, à propos
I nie wycofają się jak Bakayoko, Baka-Bakayoko

0

@tristan87 5 postów niżej...

2

@FcPortoFan1999 No to w takim razie, równie dobrze mógł wziąć Góralskiego z Wieczystej. Slisz w obecnej formie wciąga nosem modelkę Grzesia, ale niestety Santos dał już sobie wejść na głowę, bo samo to, że go powołał to już jest nieporozumienie...

1

@FcPortoFan1999 Slisz, a modela wyj...ć na trybuny, tymczasem Santos wywala Slisza na trybuny xD

0

@cris27 Ale po co się tak napinasz? Przecież ja od zawsze piłem głównie do tego, że Ty i Tobie podobni afiszujecie się z tym na La Rambli, (gdzie jestem w stanie zaryzykować, że 95% userów było w tym meczu za Polską) żeby wywołać gównoburzę. Prywatnie to wy możecie sobie kibicować nawet Bora Bora, nic mi do tego.

'' ty a może mi jeszcze powiesz w jakich pannach mam gustować i co na obiad
jadać XD

Niesamowite, że komuś przeszkadza że ktoś ma inne wybory w życiu XD''

Mimo wszystko wydaję mi się, że wybór partnerki czy obiad jest dużo ważniejszy niż to, że ktoś Ci wytyka to, że kibicujesz Argentynie w meczu z Polską...

''btw jak jesteś taki wierny fan rep. Polski (do tego mieszkasz w Wawie) to czemu nie dopingowałeś swojej reprezentacji w meczu z Wyspami Owczymi, tylko przed telewizorem cisnąłeś z nich bekę z mamą i koleżanką. Niezły kibic XD''

Po pierwsze to nie mieszkam w Warszawie (jeszcze), a bardzo często tam bywam, po drugie jestem kibicem reprezentacji i zawsze kibicuję, żeby Polska wygrała, ale nie widzę tutaj problemu w tym, że cisnę bekę z tego jak gra np taki Krychowiak czy ogólnie reprezentacja, bo robi to większość Polskiego internetu.
A co do tego dopingu na Narodowym, to wybacz, ale nie będę wydawał ponad 200 zł za mecz z WYSPAMI OWCZYMI, żeby pompować kasę do kieszeni Kuleszy...

0

Kai Cenat vs iShowSpeed
Kogo wolicie?

6

@Crystal37 Na pewno nie na pis, konfederosję i lewicę (celowo wszystko z małej)

1

@Katalończyk 99 To tak nie działa.
Co innego kompletnie nie interesować się piłką, siatkówką czy jakimkolwiek innym sportem, a co innego interesować i w bezpośrednim meczu reprezentacji Twojego kraju kibicować przeciwnikom, bo gra tam Twój nieskazitelny bożek xD

To tylko pokazuje poziom odklejki danej osoby.

1

@_barti Ta, on był jednym z tych sajko kibicujących Argentynie xD

4

@MesQueUnClub96 Pamiętam :P
Najlepsza była krucjata jego 2 największych sajko fanów (chyba nie muszę pisać o kogo chodzi) xD

1

@qbuteq Barwy Legii Warszawa!

1

@Bartula Dla mnie może sobie robić te miny, byle wyniki się zgadzały

@tbas To samo mówiłem dzisiaj mojemu kumplowi, który twierdził, że sam odejdzie.
Uja odejdzie, jak za zwolnienie dostanie gigantyczną odprawę xD

20

1

@Rust_Cohle FUCik u kumpla a wieczorem mecz z Albanią

2

@mekston Kolega @Encore po wojaku xD

0

@Peciak A program Sławka Memcena przejrzałeś?

0

@Joe_Barbaro Zdecydowanie N'Golo Kante - za skromność, wieczny uśmiech i, że nie odbiło mu od kasy.

0

@takisobiektos Podziękuję, my mamy prezesa na poziomie (przynajmniej w kwestii zachowania), a wam może załatwiłby jakiegoś deala, żeby miernoty piłkarskie nie wyżerały z miski biednym zwierzakom z zoo.

1

@JimMorrisonFCB I jeszcze Czesio ball na trenerce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?