HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Wam to nie grozi ;)
Uprzedzając Twoją odpowiedź, nie chciałbym Arabów w Legii
1
@tristan87 Ale cringe, ja pietole.
0
@VbamboeB Potrafię, aczkolwiek nie potrafię zrozumieć jak z taką łatwością młodzi ludzie (szczególnie mężczyźni) dają się nabierać na ich obiecanki i propagandę wyborczą.
Tak się składa, że mam kilku kumpli co się nimi zachwycają i uważają się za ich wyborców.
Więc pytam ich o konkrety, co by się zmieniło na lepsze gdyby Konfederacja doszła do władzy, a ci mi z wyjeżdżają z jakimiś Utopijnymi wizjami potęgi Polski, wyjściu z UE, czy tym, że "w końcu zrobią porządek z tą aborcją" xD
I jak ja mam poważnie podchodzić do tego elektoratu?
3
@Mario96w W sumie ta, ale ich postulaty, posłowie (szczególnie Mentzen), kandydaci na posłów i ogólnie ich elektorat stanowczo mnie od nich odpycha.
Ja się na ich bajki w życiu nie nabiorę, a i ewentualnie będę miał prawo się pośmiać przez łzy jak wielcy antysystemowcy wydymają swój elektorat i wejdą w Koalicję z PiSem.
1
@Kgorecki2500 "na Konfederację" xDDD
To już bym wolał oddać pusty głos.
1
@BulaKG Jeśli masz na myśli to, która teoria przemawia do mnie najbardziej to zdecydowanie WTC.
Mimo, że za każdym razem wierzę, że to był zamach to jednak z tyłu głowy zawsze mam tą rozkminę czy to aby nie było zaplanowane pod wejście na bliski wschód.
0
@Barcasub Taconafide
1
@CZAJUN_119 Wydaję mi się jednak, że to pierwsze. Spójrz na liczbę komentarzy kolegi Porto i czas w jakim je napisał xD
To wygląda tak jakby pisał o wszystkim, choć nie o wszystkim ma pojęcie.
Jeśli ktoś jawnie przyzwala na łamanie konstytucji, bo inna partia przyklaskiwała rządzącym w innych sprawach to brak mi słów...
3
@FcPortoFan1999 Trzymaj, poczytaj sobie, tutaj masz stan na maj 2018 i już wtedy złamali kilkanaście artykułów, a co dopiero później.
https://oko.press/duda-polacy-zasluguja-na-wspolna-refleksje-nad-konstytucja-oko-press-przypomina-jak-prezydent-konstytucje-kilkanascie-razy-lamal-jak-nia-poniewieral
0
@Barcelonka070 Ja tu się odnoszę stricte do PiSu a nie do PO, Lewicy czy innych partii, których nigdzie nie wybielam, bo doskonale pamiętam jak ich politycy chcieli przymusu szczepień, propagowali paszporty covidowe i noszenie szmat na twarzy.
10
@FcPortoFan1999 Ekh, widzę, że Covid, sądy i zmienianie ustaw na kolanie gdzie notorycznie łamana była konstytucja Cię niczego nie nauczyły
8
@FcPortoFan1999 Takie demokratyczne, że na każdym kroku łamią konstytucję.
0
@kamyk_23 Welcome to the gorące ;)
1
@Transu96 Z podkręconych dropów to se możesz
Ps: Wyjdź w końcu z tej piwnicy
6
@PatrychoO @Przemek2323 Zaciera ręce i szykuje notatnik, żeby nam to wszystko zrelacjonować
1
A na Reżimówce 1 dziwnym trafem, całkiem przypadkowo w dzień kiedy premierę ma ''Zielona Granica'' koncert dla Straży Granicznej xDDD
1
@Popitek12 Multi, ale tylko za pierwszą płytę (miała fajny vibe i była świeża), i dlatego, że nie lubię hipokryty Palucha.
0
@Mario96w Wiesz jak jest, wyszła nowa płyta Taco, to hejtery muszą ją zjechać, pisać, że ''nudna'', i przyrównywać jakichś Bonsonów xD
Choć sama płyta jest imo bardzo dobra, ale cóż jeden woli Taco, drugi Bonsonów, a trzeci będzie katował Sentino.
0
@FcPortoFan1999 ''Manchester United zniszczył mu karierę''
Co mu zrobił xD? Przecież De Gea swój prime miał właśnie w United
0
@Kgorecki2500 Tu nie chodzi nawet o pogoń za kasą co o wygodę i możliwości.
Szanuję takie podejście, ale zarazem go nie rozumiem, bo życie jest po to, żeby przeżywać, podróżować, doświadczać a nie skupiać się na rzeczach nabytych.
No chyba, że dana osoba po za tym domem, ma jeszcze sporo kasy, żeby móc ''żyć'', to wtedy co innego :)
1
@Antajbandaj Ciężko powiedzieć, bo każdy ma swoje gusta, przez co opinia będzie z góry subiektywna.
Wiele osób wymienia np. 2Paca, czego ja osobiście nie rozumiem, bo mi jego muzyka kompletnie nie siedzi. Mógłbym płynąć z nurtem i powiedzieć, że jest najlepszy, bo nie wypada inaczej, ale nie mogę, bo zwyczajnie nie przemawia do mnie jego muzyka.
Wiadomo, że starsi słuchacze będą wracać nostalgią do oldschoolu i do wspomnianego wyżej 2Paca, Biggiego, Eminema, Dr.Dre czy DMX'a, a młodsi pójdą w ''nową falę'' typu Travis, Uzi, Carti, Juice WRLD czy Nba YoungBoy itp.
Ja osobiście nie umiałbym wskazać numeru jeden, bo wiem, że byłaby to subiektywna opinia.
Za to mogę wymienić swoje Top5, którego słucham najwięcej, i wygląda to tak:
1. Travis
2. 21 Savage
3. Pop Smoke
4. Young Thug
5. Future
0
@Kgorecki2500 Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego ile to jest 50 MILIONÓW $ xD
Już widzę, jak w analogicznej sytuacji odrzucasz załóżmy 50 milionów zł (na Polskie warunki), od dewelopera, za Twoją działkę, czy tam dom, bo ma ''jakieś specjalne znaczenie'' :D
Za taką kasę, jesteś ustawiony do końca swoich dni i masz czas na podróże, spełnianie swoich marzeń, bo nie tracisz czasu na pracę.
4
@AFA90 Życia Ci nie styknie :D
Chyba, że Cristiano Ronaldo Jr zaskoczy wszystkich
8
@korn234 Podziękuj towarzyszom, Łukaszence i Putinowi, którzy ich tam nazwozili a nie winą obarczasz SG, która broni naszych granic.
2
@FcPortoFan1999 Faktycznie, dużo to zmienia XD
Od początku nie zagrał tylko Douglas Luiz, Diaby i Watkins, a tak to reszta składu to podstawa.
To nie nasz problem, że Emery zostawił swoje strzelby na ławce
0
@Bartula Aż tak źle?
Odpaliłbym teraz, ale nie lubię słuchać całego krążka na przeciążoną głowę i po ciężkim dniu w pracy, bo wtedy cała płyta zlewa mi się w jedno i to samo :v
Dodatkowo rzadko kiedy, jakikolwiek artysta robi płytę, która siada przy pierwszym odsłuchu, czasami potrzeba kilku odsłuchań.
U mnie chyba tylko "Ezgotyka" od Que weszła za pierwszym, a tak to nawet z Somy 0.5 czy ostatniej "Utopii" Travisa na początku siadło mi po kilka tracków, dopiero potem przekonałem się do reszty :P
Ps: To kiedy Twoim zdaniem Taco się "wypalił"?
0
Wonsacz nie zawodzi, znowu wrzucił płytę bez zapowiedzi :D
Trzeba będzie przesłuchać z rana
2
@Ojciec5tkidzieci Śmiechy, śmiechami, ale chciałbym zobaczyć San Marino w składzie z naturalizowanymi Włochami, którzy nie łapią się do gry w Italii.
Coś na wzór Kosowa, chociaż wiadomo, że u nich wygląda to nieco inaczej, szczególnie pod względem historycznym i politycznym.
0
@Nazio_87 Jak UT? Jest już jakieś Division Rivals i mistrzostwa?
Bo dopiero w sobotę u kumpla coś tam popykamy
5
@tristan87 Ona jest chora, do tego jest fanatyczką PO, więc tutaj nawet psychiatra może nie pomóc.