0

@Rust_Cohle No cóż, szkoda mi Matipa, bo też bym wolał, żeby strzelił ktoś z naszych, ale nic na to nie poradzę

1

Paradoks tych zakładów jest taki, że na 2 zaproponowane oba wygrałem, aż boję ci się @bartas97 zaproponować zakład na przyszłą niedzielę :p

1

@Rust_Cohle ''Gratulacje,
Piękny mecz w waszym wykonaniu i zasłużone zwycięstwo.''

Wiem, że to sarkazm, ale uwierz mi, że ja sam odczuwam spory niedosyt mimo zwycięstwa.

2

@Kidd Jak ja w życiu nie miałem choćby jednego zgrzytu z @Encore

10

Z racji tego, że było tutaj sporo osób chcących porażki Rusta, to wy zdecydujecie co sobie ustawi na avka ;)
O 21:30 wlatuje ankietka z 4 opcjami, o 24 koniec ankiety

A teraz idę coś oszamać, bo wyczerpał mnie ten mecz.

2

@Gibbon_FCB Ty za to wielce oświecony xD
Pewnie z tych ''wyłącz telewizor, włącz myślenie'', współczuję.

2

@Gibbon_FCB Proszę Cie... Nie ośmieszaj się dla własnego dobra.

0

@Gibbon_FCB To wina Tottenhamu, że sędzia podejmuje swoje decyzje xD?

3

2 czerwo dla Liverpoolu xDDD

2 żółte w minutę :D

0

Niesamowity progres Bissoumy od gracza niechcianego przez kibiców po koksa grającego partidazo co mecz

0

Mac Allister się prosi o tą 2 żółtą

0

@MesQueUnClub96 O to, że insynuujesz, że sędzia sędziuje pod Spurs

0

@MesQueUnClub96 Mecz się już skończył?

1

@Kessie Wyjdzie w praniu. Za dużo już tu było tych ''słownych''
@AlphaNumeric Całkiem obiektywnie, nie wiem, chciałbym zobaczyć to z innej kamery, bo ta wielkie G potwierdza.
@Encore Coś w tym jest :P

0

Nawet jak Tottki wygrają, to i tak pewnie nie ustawi avka, bo będzie szukał wymówek, że sędzia mecz wypaczył xD

Jakby w drugą stronę było to samo, to nawet słowem by o tym nie wspomniał

0

@Rust_Cohle Oho, wymówki się zaczynają :)
Czerwo dla Jones'a pewnie też niezasłużone?

0

Richie do Sonnego i mamy 1:0!!!

0

@mekston Mi też nie, już się bałem, że uzna

0

Sarr co gościa zwodem ośmieszył xD

0

@Rust_Cohle ''superbia ante lapsum''
pamiętaj o tym ;)

0

Brawo sędzio, a Jones zjeżdżaj do bazy

1

To jest czerwo xD
Ewidentne czerwo

0

Everton wraca do gry, 1:2, kuriozalny ten samobój

0

@Androchem No to w przypadku remisu, ale my idziemy po pełną pulę ;)

1

Luton na 1:0, ale w pinballa pograli xD

0

@Rust_Cohle Ekh, czyżby kolorowy herb Legii ^^?

0

@Bocheno1 Biorę to pod uwagę, ale mam coś lepszego ;)

1

@Rust_Cohle jak się z trzymasz z myślą, że za 5h zmieniasz avka ;)?

0

Ale pamiętajcie, Legia wygrała z nimi na ''farcie'', bo odpuścili mecz ^-^

0

Ja to się dziwię, że ten Watkins nie gra w kadrze, fajnie się go ogląda
Mógłby być zmiennikiem Kane'a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?