HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle No cóż, szkoda mi Matipa, bo też bym wolał, żeby strzelił ktoś z naszych, ale nic na to nie poradzę
1
Paradoks tych zakładów jest taki, że na 2 zaproponowane oba wygrałem, aż boję ci się @bartas97 zaproponować zakład na przyszłą niedzielę :p
1
@Rust_Cohle ''Gratulacje,
Piękny mecz w waszym wykonaniu i zasłużone zwycięstwo.''
Wiem, że to sarkazm, ale uwierz mi, że ja sam odczuwam spory niedosyt mimo zwycięstwa.
2
@Kidd Jak ja w życiu nie miałem choćby jednego zgrzytu z @Encore
10
Z racji tego, że było tutaj sporo osób chcących porażki Rusta, to wy zdecydujecie co sobie ustawi na avka ;)
O 21:30 wlatuje ankietka z 4 opcjami, o 24 koniec ankiety
A teraz idę coś oszamać, bo wyczerpał mnie ten mecz.
2
@Gibbon_FCB Ty za to wielce oświecony xD
Pewnie z tych ''wyłącz telewizor, włącz myślenie'', współczuję.
2
@Gibbon_FCB Proszę Cie... Nie ośmieszaj się dla własnego dobra.
0
@Gibbon_FCB To wina Tottenhamu, że sędzia podejmuje swoje decyzje xD?
3
2 czerwo dla Liverpoolu xDDD
2 żółte w minutę :D
0
Niesamowity progres Bissoumy od gracza niechcianego przez kibiców po koksa grającego partidazo co mecz
0
Mac Allister się prosi o tą 2 żółtą
0
@MesQueUnClub96 O to, że insynuujesz, że sędzia sędziuje pod Spurs
0
@MesQueUnClub96 Mecz się już skończył?
1
@Kessie Wyjdzie w praniu. Za dużo już tu było tych ''słownych''
@AlphaNumeric Całkiem obiektywnie, nie wiem, chciałbym zobaczyć to z innej kamery, bo ta wielkie G potwierdza.
@Encore Coś w tym jest :P
0
Nawet jak Tottki wygrają, to i tak pewnie nie ustawi avka, bo będzie szukał wymówek, że sędzia mecz wypaczył xD
Jakby w drugą stronę było to samo, to nawet słowem by o tym nie wspomniał
0
@Rust_Cohle Oho, wymówki się zaczynają :)
Czerwo dla Jones'a pewnie też niezasłużone?
0
Richie do Sonnego i mamy 1:0!!!
0
@mekston Mi też nie, już się bałem, że uzna
0
Sarr co gościa zwodem ośmieszył xD
0
@Rust_Cohle ''superbia ante lapsum''
pamiętaj o tym ;)
0
Brawo sędzio, a Jones zjeżdżaj do bazy
1
To jest czerwo xD
Ewidentne czerwo
0
Everton wraca do gry, 1:2, kuriozalny ten samobój
0
@Androchem No to w przypadku remisu, ale my idziemy po pełną pulę ;)
1
Luton na 1:0, ale w pinballa pograli xD
0
@Rust_Cohle Ekh, czyżby kolorowy herb Legii ^^?
0
@Bocheno1 Biorę to pod uwagę, ale mam coś lepszego ;)
1
@Rust_Cohle jak się z trzymasz z myślą, że za 5h zmieniasz avka ;)?
0
Ale pamiętajcie, Legia wygrała z nimi na ''farcie'', bo odpuścili mecz ^-^
0
Ja to się dziwię, że ten Watkins nie gra w kadrze, fajnie się go ogląda
Mógłby być zmiennikiem Kane'a