0

@Pawci023x Midtjyland/Omonia

2

@Brashearr 0.250

5

Mamy zwycięstwo, hej Legio mamy zwycięstwo!!!

0

@BulaKG Co wy macie z tymi "kibolami" xD

2

@Ojciec5tkidzieci Ja wiem jakie są kobiety, ale to z 5 km wali baitem, dodatkowo pisane anonimowo xD

0

@Sulimo Teraz czas na was

1

Pięknie, brameczka do szatni!

0

@Medium W końcu się nawróciłeś :)

2

Ale przypie..., niczym Messi z lewej

0

@AlphaNumeric "pseudokibice" xD

0

Alealeale na Austrii :D

Co oni Barcelonie kibicują?

0

@ForcaMilosz Powiedz to tym po ''samoakceptacji'' przy 150 wzrostu i 90 kilogramach :D

2

@Zoker Wiadomo, BMI to się bierze z przymrużeniem oka, bo możesz być fajnie zbudowany a według BMI będziesz miał nadwagę xD

0

@Sulimo Kalkulator BMI?

1

@Medium Uwielbiam te Twoje komentarze :D
Masz już dożywotnie oznaczenie w mojej serii xD

@DaPidejpi Nie bój się, przy następnym utworze też dostaniesz oznaczonko, w końcu dobrze jest znać opinie ekspertów muzycznych :D

Ps: Za Drakiem raczej nie przepadam, ale cóż Ty wiesz lepiej

2

Tytuł: Sicko Mode
Autor: TRAVIS SCOTT ft. Drake


Gorąco polecam, dzisiaj szczególnie kolegom @DaPidejpi @Medium, którzy słuchają tylko wysublimowanej muzyki :D
@BulaKG @HypeR @kryhaa

0

@macio_944 Ale już abstrahując od tego, że dotyczy to akurat Messiego, nie uważasz, że to jest zwyczajnie niesprawiedliwe dla zawodników z Europy?
Załóżmy, że tak jak Haaland, wygrasz tryplet z City, a nie masz szans, bo UEFA bierze pod uwagę np repki Argentyny czy Brazylii, gdzie one powinny być podpięte tylko i wyłącznie pod Fifa

0

@Kuba_1 Najlogiczniejszym wyborem byłby Haaland i Pep, bo Messi wygrał już Fifa the best

@Roobo Sama nazwa powinna dać Ci do myślenia, MŚ są pod egidą Fify, a tam Messi dostał już nagrodę

6

0

@DaPidejpi ''ty to słuchasz największych pajaców z USA co nie potrafią się wysłowić i jada na hype tego ze zaczęli robić inna muzykę jako coś nowego 10 lat temu i nadal się to ciągnie xD''
Kogo dokładnie? Nazwiska, ksywy, bo póki co jedziesz zwykłymi ogólnikami.

''Myślisz, ze jesteś jakimś wyznacznikiem, albo wielkim koneserem muzyk''
Ty to powiedziałeś, bo ja nigdy, nigdzie nie pisałem, że jestem jakimś wyznacznikiem i autorytetem muzycznym :)

''To tak jak pisałeś, ze pijesz tylko wodę jak Cristiano Ronaldo xD No tak jakby na świecie wodę tylko on pił xD''
Naprawdę tak ciężko zrozumieć, że to był żart i nawiązanie do tej sytuacji z konferencji na Mundialu w Katarze? Sądziłem, że jednak jesteś nieco mądrzejszy.

0

@DaPidejpi I co w związku z tym? Za droga, nie warta ceny, czy o co chodzi?

0

Komentarz usunięty

40

@tomek8756 To muszą być baity xD

0

@Medium No tak było, ma kilka tracków, które mi siedzą, co nie zmienia faktu, że typ jest potężnie odklejony i udaje jakiegoś gangusa.

Za to Ciebie nie da się wytłumaczyć, wiecznie pokrzywdzony przez kobiety Krzysio hejtujący wszystko czego słucham xD

A kolega @Comfortable_ to już kompletna kompromitacja, słuchać największego pozera w Nowym Jorku

0

@MikusBarca A wiesz coś więcej?
Daj info na pv jak możesz

0

@Comfortable_ Zawołaj fana armatek, ubierzcie odzienie Sicario i idźcie słuchać swoich idoli - dwubiegunówki i kolorowego pajaca z Nowego Jorku ;)

2

Ta czarna - sztos totalny
https://x.com/HEMINGWAY_NET/status/1692046584970727789
Powijacie jak wleci restock panowie?
@BulaKG @FCBMati10

0

@Medium Ojoj jest i fan armatek hejtujący Taco na każdym kroku xD

0

@Emhyr Nie tylko w sierpniu.

0

@RobiS 12 minut ^_^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?