HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Od 23, a na stacjach to i po 23 kupisz
0
@MesQueUnClub96 Nie kompromituj się dzieciaku
0
@MesQueUnClub96 Czyli jest się czego obawiać...
0
@Rust_Cohle To dopiero na koniec sezonu ;)
@DonCarletto Trzeba szukać pozytywów
0
Gdzie są teraz te szczekacze, co pisały, że ManU zje Tottki? :D
0
@MesQueUnClub96 Nie to co zajebisty Lewus :)
0
Penaldes jaki strzał z dyni xDDD
0
Sonny jakie prostopadłe zapodał
1
@MesQueUnClub96 To niezły z Ciebie fan piłki nożnej xD
2
@Compadre Tylko Allah wie!
0
@Rust_Cohle Sowite kursy xD
1
Komentarz usunięty
8
@LonelyVEB Jak to nawet nie jest jego zdjęcie xD
0
@Rust_Cohle A co byłeś wanną, że taki pewny?
2
@Encore @Bagsik88 twierdzi, że przereklamowany ;)
Dlaczego miałbym mu nie wierzyć?
1
@AlexDark00 Nie przetłumaczysz fanbojkowi ;)
Dobrze, że Suarez grał u nas, bo by pisał, że od niego też byl lepszy xD
@QuaReL Aż chciałbym zobaczyć odwzorowanie kariery Lewego na podstawie kariery Kane'a, ciekawe ile miałby bramek, trofeów itd :D
1
@J4no WTSK!
2
@Katalończyk 99 Chyba, że strzeli Robert :)
2
@MesQueUnClub96 Co, teraz statystyki się już nie liczą, bo dotyczą Iniesty?
Równie dobrze, idąc Twoim tokiem myślenia madrycioki mogą pisać, że Modrić jest lepszy, bo ma lepsze staty i w tym wieku gra jeszcze na topowym poziomie, a nie jak Andres po Japoniach, czy teraz w tym nowym klubie
1
@MesQueUnClub96 To se wrzuć Modricia i będziesz miał to samo
4
@FutbolFan Fajnie, że tak to działa xD
Idąc tym tropem to Ozil > Iniesta, bo przecież ma lepsze staty.
Dodatkowo porównywać gościa co grał w topowym zespole do Kane'a który całą karierę grał w Tottenhamie...
8
@_M4rtin Wrzuć Roberta do Tottenhamu i ma tyle samo trofeów co Kane ;)
1
@marcin62 Tu akurat sam mam dylemat i czysto obiektywnie, Quebo będzie nieco wyżej ;)
Obu lubię także wiesz
10
@Kgorecki2500 Kane'a śledzę od samego początku jego kariery i mam idealne porównanie, że dobijak jest bez podjazdu jeśli chodzi o styl gry, rozegranie czy grę kombinacyjną
13
Kane > Lewandowski i tyle
2
@gumaz Ja jak coś, bajerka z @Lola120 i jakiś meczyk w Fifę o zmianę avatara z @bartas97
0
@MarioVeB! Nowy York, co prawda byłem za małolata, ale to co innego jakbym teraz w pełni świadomy poleciał.
0
@mekston Łudzisz się, że Inter tego nie wygra :)?
0
@ChampionLW Taco to on może sztany wąchać co najwyżej
4
@Pawci023x Tak, nie ma co się aż tak bardzo sugerować wczorajszym pogromem Midtjylland, bo od stanu 0:1 Omonia grała z czerwoną.
Poprawić obronę i szansę jak najbardziej są