1

@Medium Od 23, a na stacjach to i po 23 kupisz

0

@MesQueUnClub96 Nie kompromituj się dzieciaku

0

@MesQueUnClub96 Czyli jest się czego obawiać...

0

@Rust_Cohle To dopiero na koniec sezonu ;)
@DonCarletto Trzeba szukać pozytywów

0

Gdzie są teraz te szczekacze, co pisały, że ManU zje Tottki? :D

0

@MesQueUnClub96 Nie to co zajebisty Lewus :)

0

Penaldes jaki strzał z dyni xDDD

0

Sonny jakie prostopadłe zapodał

1

@MesQueUnClub96 To niezły z Ciebie fan piłki nożnej xD

2

@Compadre Tylko Allah wie!

0

@Rust_Cohle Sowite kursy xD

1

Komentarz usunięty

8

@LonelyVEB Jak to nawet nie jest jego zdjęcie xD

0

@Rust_Cohle A co byłeś wanną, że taki pewny?

2

@Encore @Bagsik88 twierdzi, że przereklamowany ;)
Dlaczego miałbym mu nie wierzyć?

1

@AlexDark00 Nie przetłumaczysz fanbojkowi ;)
Dobrze, że Suarez grał u nas, bo by pisał, że od niego też byl lepszy xD

@QuaReL Aż chciałbym zobaczyć odwzorowanie kariery Lewego na podstawie kariery Kane'a, ciekawe ile miałby bramek, trofeów itd :D

1

@J4no WTSK!

2

@Katalończyk 99 Chyba, że strzeli Robert :)

2

@MesQueUnClub96 Co, teraz statystyki się już nie liczą, bo dotyczą Iniesty?
Równie dobrze, idąc Twoim tokiem myślenia madrycioki mogą pisać, że Modrić jest lepszy, bo ma lepsze staty i w tym wieku gra jeszcze na topowym poziomie, a nie jak Andres po Japoniach, czy teraz w tym nowym klubie

1

@MesQueUnClub96 To se wrzuć Modricia i będziesz miał to samo

4

@FutbolFan Fajnie, że tak to działa xD

Idąc tym tropem to Ozil > Iniesta, bo przecież ma lepsze staty.
Dodatkowo porównywać gościa co grał w topowym zespole do Kane'a który całą karierę grał w Tottenhamie...

8

@_M4rtin Wrzuć Roberta do Tottenhamu i ma tyle samo trofeów co Kane ;)

1

@marcin62 Tu akurat sam mam dylemat i czysto obiektywnie, Quebo będzie nieco wyżej ;)

Obu lubię także wiesz

10

@Kgorecki2500 Kane'a śledzę od samego początku jego kariery i mam idealne porównanie, że dobijak jest bez podjazdu jeśli chodzi o styl gry, rozegranie czy grę kombinacyjną

13

Kane > Lewandowski i tyle

2

@gumaz Ja jak coś, bajerka z @Lola120 i jakiś meczyk w Fifę o zmianę avatara z @bartas97

0

@MarioVeB! Nowy York, co prawda byłem za małolata, ale to co innego jakbym teraz w pełni świadomy poleciał.

0

@mekston Łudzisz się, że Inter tego nie wygra :)?

0

@ChampionLW Taco to on może sztany wąchać co najwyżej

4

@Pawci023x Tak, nie ma co się aż tak bardzo sugerować wczorajszym pogromem Midtjylland, bo od stanu 0:1 Omonia grała z czerwoną.

Poprawić obronę i szansę jak najbardziej są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?