4

@wojopancer Tutaj masz same bramki, bez karnych ;)


4

Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeessi

0

@tadzik447 Chyba A klasa :D

1

Komentarz usunięty

0

@tadzik447 Polskiej

5

@Barca1992 Przecież Messi ma tu jeszcze większe wyzwanie niż za najgorszych momentów w Barcelonie kiedy mieliśmy tragiczną obronę.

Ta obrona i w sumie pomoc to kabaret

1

Nieironicznie twierdzę, że ten Inter nie wygrałby z nikim z TOP4 naszej ligi

1

Fajna ta obrona Interu xDDD
Nawet Miedź Legnica prezentowała wyższy poziom ahahah

3

@Kuba_1 Nie przypuszczałem, że ta liga jest aż na tak słabym poziomie xD
Chłopy se biegają jak na orliku, zero doskoku, pressingu czy czegokolwiek

3

Gdyby nie Messi, to w życiu bym tego nie oglądał xD

Ta liga wygląda gorzej niż mecz Widzewa z Puszczą Niepołomice

1

Ale te wuwuzele robią klimat, aż mi się RPA przypomina :)

0

0

@Faro Od czapy? Jak po 14 minutach jakiejś sklejki z meczu towarzyskiego (w którym notabene strzelił 2 gole) zrobiłeś z niego piłkarskiego emeryta i grającego wraka to przyrównałem Ci go do Twojego idola, który jak gra, to gra ''genialne'' spotkania xDD

Ps: Przestudiuj sobie definicję słowa fanboy, bo widzę, że tego nie rozumiesz

0

@Faro Po pierwsze nie ''Fanbojek Neymarka'', bo ja chcę na LS każdego kto jest lepszy od Fatiego, czyli musisz mnie nazwać fanbojkiem ponad 90% topowych lewo skrzydłowych na świecie ;)

''Wytykasz mi fanbojstwo sam robiąc to samo na tle ZDRAJCY który poleciał za hajsem i nasral na Twój klub.''
A czy to ja napisałem pierdyliard komentarzy na temat Neymara, czy ty na temat Fatiego xD?

Orasz się koleżko :)

2

Komentarz usunięty

0

@Faro Chłopie, ale po co ja mam to oglądać? Wstawiłeś pierwszy mecz Neymara po kontuzji, do tego w meczu sparingowym i już się podnieciłeś, że nic nie gra?

Zapewne katastrofalnych meczów i filmików z pierwszych meczów po kontuzjach Fatiego już tak ochoczo nie wstawiałeś, ale dlaczego mnie to nie dziwi xD

Nabieraj się dalej na tego średniaka, nabieraj i tak prędzej czy później skończy z w jakimś ligowym średniaku, bo w sumie to jego poziom.

1

Komentarz usunięty

2

@PatrychoO Ale zdradziła Cię kiedyś żona? Jak nie to kiedyś zrozumiesz xD

7

@Don Lucas Dobrze rozumiem, że porównałeś zdradę żony do futbolu, który obecnie jest czystym biznesem w którym nie myśli się takimi schematami?

To tak nie działa xDD

0

@bartas97 Ja byłem przekonany, że wygramy, ale nie sądziłem, że aż w tak łatwym stylu.

Ruch z tym składem stety, niestety jest głównym kandydatem do spadku.

2

Pewne zwycięstwo z Chorzowskimi ogórami i można rozpocząć przygotowania pod Austrię :D

2

@FcPortoFan1999 No i gitarka :)

0

@Rust_Cohle No właśnie oglądam w drodzę na Legię ;)

4

Fenomenalnie się ogląda to G2

0

@Rewolucja123 Mówiłem, że tak będzie :p
G2 jest zwyczajnie za mocne, szkoda, że do finału nie awansowało Vitality

0

@FcPortoFan1999 Nie no, Legia z Ruchem mają tam jakąś historię spotkań.

0

@FcPortoFan1999 Na hit to ja właśnie jestem w drodze ;)

0

@ranger3120 Mówię Ci, tutaj 3:0 będzie, im już psycha siada

2

Totalna dominacja G2

1

@adi7adi8 Pistolkę już przegrali ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?