HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@wojopancer Tutaj masz same bramki, bez karnych ;)
4
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeessi
0
@tadzik447 Chyba A klasa :D
1
Komentarz usunięty
0
@tadzik447 Polskiej
5
@Barca1992 Przecież Messi ma tu jeszcze większe wyzwanie niż za najgorszych momentów w Barcelonie kiedy mieliśmy tragiczną obronę.
Ta obrona i w sumie pomoc to kabaret
1
Nieironicznie twierdzę, że ten Inter nie wygrałby z nikim z TOP4 naszej ligi
1
Fajna ta obrona Interu xDDD
Nawet Miedź Legnica prezentowała wyższy poziom ahahah
3
@Kuba_1 Nie przypuszczałem, że ta liga jest aż na tak słabym poziomie xD
Chłopy se biegają jak na orliku, zero doskoku, pressingu czy czegokolwiek
3
Gdyby nie Messi, to w życiu bym tego nie oglądał xD
Ta liga wygląda gorzej niż mecz Widzewa z Puszczą Niepołomice
1
Ale te wuwuzele robią klimat, aż mi się RPA przypomina :)
0
To ile strzeli :D ?
https://strawpoll.com/xVg7jPoVrnr
0
@Faro Od czapy? Jak po 14 minutach jakiejś sklejki z meczu towarzyskiego (w którym notabene strzelił 2 gole) zrobiłeś z niego piłkarskiego emeryta i grającego wraka to przyrównałem Ci go do Twojego idola, który jak gra, to gra ''genialne'' spotkania xDD
Ps: Przestudiuj sobie definicję słowa fanboy, bo widzę, że tego nie rozumiesz
0
@Faro Po pierwsze nie ''Fanbojek Neymarka'', bo ja chcę na LS każdego kto jest lepszy od Fatiego, czyli musisz mnie nazwać fanbojkiem ponad 90% topowych lewo skrzydłowych na świecie ;)
''Wytykasz mi fanbojstwo sam robiąc to samo na tle ZDRAJCY który poleciał za hajsem i nasral na Twój klub.''
A czy to ja napisałem pierdyliard komentarzy na temat Neymara, czy ty na temat Fatiego xD?
Orasz się koleżko :)
2
Komentarz usunięty
0
@Faro Chłopie, ale po co ja mam to oglądać? Wstawiłeś pierwszy mecz Neymara po kontuzji, do tego w meczu sparingowym i już się podnieciłeś, że nic nie gra?
Zapewne katastrofalnych meczów i filmików z pierwszych meczów po kontuzjach Fatiego już tak ochoczo nie wstawiałeś, ale dlaczego mnie to nie dziwi xD
Nabieraj się dalej na tego średniaka, nabieraj i tak prędzej czy później skończy z w jakimś ligowym średniaku, bo w sumie to jego poziom.
1
Komentarz usunięty
2
@PatrychoO Ale zdradziła Cię kiedyś żona? Jak nie to kiedyś zrozumiesz xD
7
@Don Lucas Dobrze rozumiem, że porównałeś zdradę żony do futbolu, który obecnie jest czystym biznesem w którym nie myśli się takimi schematami?
To tak nie działa xDD
0
@bartas97 Ja byłem przekonany, że wygramy, ale nie sądziłem, że aż w tak łatwym stylu.
Ruch z tym składem stety, niestety jest głównym kandydatem do spadku.
2
Pewne zwycięstwo z Chorzowskimi ogórami i można rozpocząć przygotowania pod Austrię :D
2
@FcPortoFan1999 No i gitarka :)
0
@Rust_Cohle No właśnie oglądam w drodzę na Legię ;)
4
Fenomenalnie się ogląda to G2
0
@Rewolucja123 Mówiłem, że tak będzie :p
G2 jest zwyczajnie za mocne, szkoda, że do finału nie awansowało Vitality
0
@FcPortoFan1999 Nie no, Legia z Ruchem mają tam jakąś historię spotkań.
0
@FcPortoFan1999 Na hit to ja właśnie jestem w drodze ;)
0
@ranger3120 Mówię Ci, tutaj 3:0 będzie, im już psycha siada
2
Totalna dominacja G2
1
@adi7adi8 Pistolkę już przegrali ^^