19

Powstańmy i upamiętnijmy minutą ciszy ofiary Powstania Warszawskiego!

0

NaVi wygrywa z FaZe 2:0 a s1mple na Overpassie robi staty 40-19 :o

A o 16:00 meczycho, Vitality - G2

2

@takisobiektos Tymczasem s1mple teraz 38-19 na Overpassie

Edit 39-19

1

@Bobo25 No dobra, już nie zgrywaj się, przecież wiesz o co chodzi.
Nie żebym się wzorował na TVP, ale mogliby zrobić to tak jak jest na TVP Info, czyli zwykłe ''Pamiętamy'' z datą i byłoby git

1

@macio_944 Przeczytaj jeszcze raz moją odpowiedź ;)

@Felipe_PL Ale to już nie mieszajmy w to polityki, to takie moje luźne spostrzeżenie.

1

@macio_944 Włącz sobie teraz, nie oglądam telewizji 24h ;)

Mogliby chociaż dać jakąś wstawkę, a tak to, wygląda to tak jak by to był zwykły dzień

7

No i klasyka, odpalam sobie tvn24 i tvn24 bis, i zero, nawet jednej wstawki o Powstaniu Warszawskim xD

Telewizja mem.

0

@Kidd Nie gramy skrzydłami, prędzej na wahadle ;)

0

Co się odwaliło w NaVi, że gra tam Aleksib a wywalili electronica xD?

2

Dawać już oficjalkę tego Carrasco

0

@KrychaFCB Bardziej wchodźmy w d*pę naszym ''przyjaciołom''...

Proponuję, nie włączać dzisiaj syren o 17:00, bo się biedaczyny wystraszą.

5

@Sulimo Teraz to łatwo pisać, czy słuszne czy niesłuszne, prawda jest taka, że nie byliśmy w skórze tych ludzi i nie wiemy co oni przeżywali.

5

Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak przywita pięknie nas
Warszawski dzień

Cześć i chwała bohaterom!

Ciekawe jaką oprawę wymyślą na czwartek na meczu z Ordabasy :)
@fart @Bartosz85 @Arkon

0

@Barcasub No G2 konkretna forma, Astra z NiPem nie oglądałem, także nie wiem

0

Dobry meczyk leci, GamerLegion - Fnatic 1:1 i 15:15 na Anciencie, runda za rundę i zaraz dogrywka

0

@MarioVeB! W końcu mówisz z sensem Mariusz

1

@Esteban_ Ogólnie polecam obadać jego tracki, bo widać, że chłop ma talent na drillu, a najważniejsze jest to, że nie jest podpięty pod żadną wytwórnię, więc nikt go nie będzie blokował.

Samo to, że chłopak został wypatrzony przez Lil Durka, więc to już coś znaczy i nie jest to gadanie na wyrost :)

0

@Sulimo Chciałbym zobaczyć was w tym meczu, naprawdę xD

39 stopni, sztuczna murawa, 7h lotu i masa pecha (ostatnia akcja meczu), ale z racji tego, że sędzia uznał bramkę Kramera ze spalonego nie będę narzekał.

Teraz każdy beka z Legii, a prawda jest taka, że tam każdy mógł wtopić, Legia, Lech jak i Raków...

0

@Sulimo Spokojnie, też przełożycie ;)

Czekać tylko traficie kogoś mocnego w 4 rundzie

3

Tytuł: TRIP TO THE HOOD
Autor: Lil Mabu


Gorąco polecam, bo widać, że chłop ma potencjał i już teraz w USA jest spory hype na jego tracki ;)
@kryhaa @HypeR @BulaKG @PatriBarca

0

@Sulimo Legia nie grała to macie i MVP ;)

1

@Dzemix111 Nie mam doświadczeń, ale mógłbym to robić nawet za free, to musi być niesamowite przeżycie :D

Ciary miałem przy samym hymnie LM na stadionie, ale co musi się dziać na płycie boiska :o



Edit: A dobra, tobie chodziło o stewardów xD

5

@Medium Ale, że Izak stoczy się do takiego poziomu to nigdy bym nie powiedział...

0

@FcPortoFan1999 Cały czat był zaspamiony, że wysłał DM'a na konto Kanału Sportowego, to Smoku zaczął palić głupa, że u niego na IG nic nie ma.

@Luciano99 Nie znam go, więc nie będę go oceniał, ale byłem ciekawy jak Karaś się do tego odniesie, a nie jakieś telefony gdzie niemal wszyscy wchodzili mu w pupę.

1

@FcPortoFan1999 uj wie, ma kanał na YT, jakiś kulturysta, nie wiem

@PatrychoO Nie ten temat przewodni ^-^
Przyjdzie ktoś związany z motoryzacją to zadzwoni, albo i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Pięknie zbyli tego Patryka2703, byleby nie odebrać telefonu i nie zadzwonić xD

Typowy Kanalik Sportowy

5

Karaś lekko na odklejce, ciężko się go słucha

1

@DonCarletto Tak jak @VegetaPolska co swego czasu pisał, że szkoda mu 19,99 zł miesięcznie na Spotify, dlatego każdą piosenkę zgrywa oddzielnie xD?

2

@Deviler Ja płacę tylko przelewem, ewentualnie PayPal jak coś zza granicy, staram się omijać opcje płacenia kartą

1

@Przemek2323 A Ty to oglądasz nie wiadomo po co :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?