HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Powstańmy i upamiętnijmy minutą ciszy ofiary Powstania Warszawskiego!
0
NaVi wygrywa z FaZe 2:0 a s1mple na Overpassie robi staty 40-19 :o
A o 16:00 meczycho, Vitality - G2
2
@takisobiektos Tymczasem s1mple teraz 38-19 na Overpassie
Edit 39-19
1
@Bobo25 No dobra, już nie zgrywaj się, przecież wiesz o co chodzi.
Nie żebym się wzorował na TVP, ale mogliby zrobić to tak jak jest na TVP Info, czyli zwykłe ''Pamiętamy'' z datą i byłoby git
1
@macio_944 Przeczytaj jeszcze raz moją odpowiedź ;)
@Felipe_PL Ale to już nie mieszajmy w to polityki, to takie moje luźne spostrzeżenie.
1
@macio_944 Włącz sobie teraz, nie oglądam telewizji 24h ;)
Mogliby chociaż dać jakąś wstawkę, a tak to, wygląda to tak jak by to był zwykły dzień
7
No i klasyka, odpalam sobie tvn24 i tvn24 bis, i zero, nawet jednej wstawki o Powstaniu Warszawskim xD
Telewizja mem.
0
@Kidd Nie gramy skrzydłami, prędzej na wahadle ;)
0
Co się odwaliło w NaVi, że gra tam Aleksib a wywalili electronica xD?
2
Dawać już oficjalkę tego Carrasco
0
@KrychaFCB Bardziej wchodźmy w d*pę naszym ''przyjaciołom''...
Proponuję, nie włączać dzisiaj syren o 17:00, bo się biedaczyny wystraszą.
5
@Sulimo Teraz to łatwo pisać, czy słuszne czy niesłuszne, prawda jest taka, że nie byliśmy w skórze tych ludzi i nie wiemy co oni przeżywali.
5
Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak przywita pięknie nas
Warszawski dzień
Cześć i chwała bohaterom!
Ciekawe jaką oprawę wymyślą na czwartek na meczu z Ordabasy :)
@fart @Bartosz85 @Arkon
0
@Barcasub No G2 konkretna forma, Astra z NiPem nie oglądałem, także nie wiem
0
Dobry meczyk leci, GamerLegion - Fnatic 1:1 i 15:15 na Anciencie, runda za rundę i zaraz dogrywka
0
@MarioVeB! W końcu mówisz z sensem Mariusz
1
@Esteban_ Ogólnie polecam obadać jego tracki, bo widać, że chłop ma talent na drillu, a najważniejsze jest to, że nie jest podpięty pod żadną wytwórnię, więc nikt go nie będzie blokował.
Samo to, że chłopak został wypatrzony przez Lil Durka, więc to już coś znaczy i nie jest to gadanie na wyrost :)
0
@Sulimo Chciałbym zobaczyć was w tym meczu, naprawdę xD
39 stopni, sztuczna murawa, 7h lotu i masa pecha (ostatnia akcja meczu), ale z racji tego, że sędzia uznał bramkę Kramera ze spalonego nie będę narzekał.
Teraz każdy beka z Legii, a prawda jest taka, że tam każdy mógł wtopić, Legia, Lech jak i Raków...
0
@Sulimo Spokojnie, też przełożycie ;)
Czekać tylko traficie kogoś mocnego w 4 rundzie
3
Tytuł: TRIP TO THE HOOD
Autor: Lil Mabu
Gorąco polecam, bo widać, że chłop ma potencjał i już teraz w USA jest spory hype na jego tracki ;)
@kryhaa @HypeR @BulaKG @PatriBarca
0
@Sulimo Legia nie grała to macie i MVP ;)
1
@Dzemix111 Nie mam doświadczeń, ale mógłbym to robić nawet za free, to musi być niesamowite przeżycie :D
Ciary miałem przy samym hymnie LM na stadionie, ale co musi się dziać na płycie boiska :o
Edit: A dobra, tobie chodziło o stewardów xD
5
@Medium Ale, że Izak stoczy się do takiego poziomu to nigdy bym nie powiedział...
0
@FcPortoFan1999 Cały czat był zaspamiony, że wysłał DM'a na konto Kanału Sportowego, to Smoku zaczął palić głupa, że u niego na IG nic nie ma.
@Luciano99 Nie znam go, więc nie będę go oceniał, ale byłem ciekawy jak Karaś się do tego odniesie, a nie jakieś telefony gdzie niemal wszyscy wchodzili mu w pupę.
1
@FcPortoFan1999 uj wie, ma kanał na YT, jakiś kulturysta, nie wiem
@PatrychoO Nie ten temat przewodni ^-^
Przyjdzie ktoś związany z motoryzacją to zadzwoni, albo i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pięknie zbyli tego Patryka2703, byleby nie odebrać telefonu i nie zadzwonić xD
Typowy Kanalik Sportowy
5
Karaś lekko na odklejce, ciężko się go słucha
1
@DonCarletto Tak jak @VegetaPolska co swego czasu pisał, że szkoda mu 19,99 zł miesięcznie na Spotify, dlatego każdą piosenkę zgrywa oddzielnie xD?
2
@Deviler Ja płacę tylko przelewem, ewentualnie PayPal jak coś zza granicy, staram się omijać opcje płacenia kartą
1
@Przemek2323 A Ty to oglądasz nie wiadomo po co :D