HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tytuł: Havana
Autor: Camila Cabello ft. Young Thug
Gorąco polecam, szczególnie tym ''nie znającym'' Kamilki ^-^
1
@AFA90 No i git
Bentancur, Lo Celso/Maddison, Hojbjerg, jaram się
0
@bartas97 Jaki wynik obstawiasz? Stawiasz na zwycięstwo?
0
@FcPortoFan1999 Legia z nimi wygrała w Austrii 2:0 ;)
Nie wiem dlaczego, ale jestem dziwnie spokojny o ten mecz
21
@Foton ''Ukryta Prawda'' vibe xD
Naprawdę współczuję tym co to łykają, dawno nie widziałem takiej żenady
25
@Ojciec5tkidzieci To z kilometra śmierdzi jakąś szopką, ale zabetonowane peowce nigdy tego nie zauważą, bo dla nich ich partia jest krystaliczna.
Generalnie nigdy nie zrozumiem jak można się utożsamiać z jakąkolwiek partią w Polsce do stopnia betona i nie ważne czy to PiS, PO czy Konfederacja, w życiu nie broniłbym uparcie żadnej partii, bo koniec końców każda ma mnie w dupie.
3
@michal26 @AmigoBlancos
46
Pięknie się lansuje pOsZkOdOwAnA Pani Joasia :D
Nie wiedziałem, że tak się zachowują ofiary, ale co lemingi łyknęły propagandę to ich
Jeszcze te uśmieszki, po czym robi grobową minę xD
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756 @Przemek2323
0
@Emhyr Dobrze napisałeś - ''mogą być'', czyli równie dobrze nie muszą.
Kto wie jak będą wyglądały Tottki po możliwym odejściu Kane'a i kogo ewentualnie ściągnąłby Levy w jego zastępstwie, bo średnio widzę Richarlisona jako podstawową dziewiątkę.
0
@DaPidejpi Wiesz ja to samo mogę napisać o np o Chelsea, której też sporo Anglii jak i ludzie w samym Londynie ich nienawidzą, a co do Arsenalu to czyste śmieszki, bo Medium ciągle do mnie haczy xD
0
@Medium Jesteś kibicem potężnego Arsenalu, ale przy każdym meczu Tottków mnie oznaczasz, bo czujesz podjarkę, że jakiś Singapurczyk strzelił bramkę w meczu towarzyskim xD
Czyżby jakiś kompleksik?
@Emhyr Śmieszą mnie Twoje gadki o jakimś 10 miejscu po ewentualnym odejściu Kane'a
0
@escarabajo Wydaje Ci się, BPL w tym sezonie zweryfikuje kto jest kto ;)
Będę się śmiał jak POTĘŻNE armatki nie wyjdą z grupy LM xD
0
@escarabajo Jak tam @Medium :D?
Emhyr taki mocny typer, że myśli, że jak Kane odejdzie to będzie 10 miejsce xDDD
0
@VegetaPolska Ciebie to jedynie na dystans trzymała
2
@Kuba_1 Chyba raczej w piwnicy od minimum 8 lat xD
@Medium Nie słyszałeś, Havany z Young Thugiem na ft?
8
@Kuba_1 Ekh, spotkać ją na żywo - marzenie :)
@Medium Serio nie znasz Camili Cabello xD?
1
@Kgorecki2500 Ja to samo xD
Zresztą na ostatnim Bondzie i F&F 10 też byłem dwa razy :D
1
@Comentateiro Pewnie się nie zaszczepił
0
@saczers438 Ekh, to Stambuł
4
@saczers438 Barcelona!
0
@spacer Już napisałem wyżej ;)
5/6 minut samochodem lub autobusem jak mi się nie chce prowadzić np rano, z buta około 20-25 :p
1
@JimMorrisonFCB Ja po Warszawie robię dłuższe trasy, niż te 15 km xD
0
@Toretto Imo nie warto, bo zlatuje ci 12h życia tygodniowo na same dojazdy, ale co człowiek to opinia.
Ja mam do pracy 5/6 minut samochodem i w życiu bym nie tracił tyle czasu :p
1
@wasacz Iga, wyjdź za mnie
1
Tytuł: SENTINO X ROXIE WĘGIEL FT. ALBERTO
Autor: typo g
Gorąco polecam
@kryhaa
1
@Ojciec5tkidzieci Wyborcy Lewicy, to ten sam ''poziom'' umysłowy co pisowski beton, z żadnym nie pogadasz
0
@Dari0G Coś w tym może być :p
@DaPidejpi To bym musiał niemalże całkowicie zrezygnować z piłki, co nigdy się nie stanie, bo piłka jest ze mną nieodłącznie od małego
0
@masq Pójdzie, bo i żaden Mbappe nie będzie siedział na trybunach.
0
@Encore Eee, nuda. Kiedyś się oglądało, ale teraz kompletnie nie ciągnie mnie do oglądania siatki, to samo mam ze skokami.
To chyba z wiekiem przychodzi
1
@xVENUMx Ale stuleją zaleciało