3

Tytuł: Havana
Autor: Camila Cabello ft. Young Thug


Gorąco polecam, szczególnie tym ''nie znającym'' Kamilki ^-^

1

@AFA90 No i git

Bentancur, Lo Celso/Maddison, Hojbjerg, jaram się

0

@bartas97 Jaki wynik obstawiasz? Stawiasz na zwycięstwo?

0

@FcPortoFan1999 Legia z nimi wygrała w Austrii 2:0 ;)

Nie wiem dlaczego, ale jestem dziwnie spokojny o ten mecz

21

@Foton ''Ukryta Prawda'' vibe xD

Naprawdę współczuję tym co to łykają, dawno nie widziałem takiej żenady

25

@Ojciec5tkidzieci To z kilometra śmierdzi jakąś szopką, ale zabetonowane peowce nigdy tego nie zauważą, bo dla nich ich partia jest krystaliczna.

Generalnie nigdy nie zrozumiem jak można się utożsamiać z jakąkolwiek partią w Polsce do stopnia betona i nie ważne czy to PiS, PO czy Konfederacja, w życiu nie broniłbym uparcie żadnej partii, bo koniec końców każda ma mnie w dupie.

3

46

Pięknie się lansuje pOsZkOdOwAnA Pani Joasia :D


Nie wiedziałem, że tak się zachowują ofiary, ale co lemingi łyknęły propagandę to ich
Jeszcze te uśmieszki, po czym robi grobową minę xD
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756 @Przemek2323

0

@Emhyr Dobrze napisałeś - ''mogą być'', czyli równie dobrze nie muszą.
Kto wie jak będą wyglądały Tottki po możliwym odejściu Kane'a i kogo ewentualnie ściągnąłby Levy w jego zastępstwie, bo średnio widzę Richarlisona jako podstawową dziewiątkę.

0

@DaPidejpi Wiesz ja to samo mogę napisać o np o Chelsea, której też sporo Anglii jak i ludzie w samym Londynie ich nienawidzą, a co do Arsenalu to czyste śmieszki, bo Medium ciągle do mnie haczy xD

0

@Medium Jesteś kibicem potężnego Arsenalu, ale przy każdym meczu Tottków mnie oznaczasz, bo czujesz podjarkę, że jakiś Singapurczyk strzelił bramkę w meczu towarzyskim xD
Czyżby jakiś kompleksik?

@Emhyr Śmieszą mnie Twoje gadki o jakimś 10 miejscu po ewentualnym odejściu Kane'a

0

@escarabajo Wydaje Ci się, BPL w tym sezonie zweryfikuje kto jest kto ;)

Będę się śmiał jak POTĘŻNE armatki nie wyjdą z grupy LM xD

0

@escarabajo Jak tam @Medium :D?

Emhyr taki mocny typer, że myśli, że jak Kane odejdzie to będzie 10 miejsce xDDD

0

@VegetaPolska Ciebie to jedynie na dystans trzymała

2

@Kuba_1 Chyba raczej w piwnicy od minimum 8 lat xD

@Medium Nie słyszałeś, Havany z Young Thugiem na ft?

8

@Kuba_1 Ekh, spotkać ją na żywo - marzenie :)

@Medium Serio nie znasz Camili Cabello xD?

1

@Kgorecki2500 Ja to samo xD
Zresztą na ostatnim Bondzie i F&F 10 też byłem dwa razy :D

1

@Comentateiro Pewnie się nie zaszczepił

0

@saczers438 Ekh, to Stambuł

4

@saczers438 Barcelona!

0

@spacer Już napisałem wyżej ;)

5/6 minut samochodem lub autobusem jak mi się nie chce prowadzić np rano, z buta około 20-25 :p

1

@JimMorrisonFCB Ja po Warszawie robię dłuższe trasy, niż te 15 km xD

0

@Toretto Imo nie warto, bo zlatuje ci 12h życia tygodniowo na same dojazdy, ale co człowiek to opinia.

Ja mam do pracy 5/6 minut samochodem i w życiu bym nie tracił tyle czasu :p

1

@wasacz Iga, wyjdź za mnie

1

Tytuł: SENTINO X ROXIE WĘGIEL FT. ALBERTO
Autor: typo g


Gorąco polecam
@kryhaa

1

@Ojciec5tkidzieci Wyborcy Lewicy, to ten sam ''poziom'' umysłowy co pisowski beton, z żadnym nie pogadasz

0

@Dari0G Coś w tym może być :p
@DaPidejpi To bym musiał niemalże całkowicie zrezygnować z piłki, co nigdy się nie stanie, bo piłka jest ze mną nieodłącznie od małego

0

@masq Pójdzie, bo i żaden Mbappe nie będzie siedział na trybunach.

0

@Encore Eee, nuda. Kiedyś się oglądało, ale teraz kompletnie nie ciągnie mnie do oglądania siatki, to samo mam ze skokami.

To chyba z wiekiem przychodzi

1

@xVENUMx Ale stuleją zaleciało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?