0

@Rust_Cohle Ośmieszaj się dalej, świetnie się czyta Twoje samozaoranie.

Ale to akurat doskonale potrafisz, sytuacja z "nerdem" idealnie to pokazała xD

0

@Rust_Cohle No i brak argumentów :)

Żałosny jesteś, żegnam ozięble.

0

@Rust_Cohle Jak jest to podaj przykłady diabełku, a nie rzucasz ogólnikami

0

@Rust_Cohle "Podzielność uwagi xd
Jak uslyszysz, że bramka to zobaczysz na powtórce xd"

Jak ty przy meczach Liverpoolu robisz to samo xD

"Z tym wyjaśnianiem to już Ci tłumaczyłem, że nie mam całego dnia na wypisanie bo od uja tego jest ^^"
Czyli tak jak mówiłem, tak mnie nawyjaśniali, że nie masz nawet przykładu, żeby to uargumentować xD

Cały Ruścik (:

1

@Rust_Cohle Co, argumenty się skończyły?
To jednak nikt mnie nie wyjaśniał i wszechwiedzący Kohel się pomylił :)?

Ps: Podzielność uwagi, mówi ci to coś?

0

@Rust_Cohle Ale czego się tak spinasz diabełku?
Odpiszesz mi w końcu kto mnie tak wyjaśniał, czy "nie masz czasu" :D?

"no jeśli tak Ci łatwiej funkcjonować, to żyj dalej w swoim przekonaniu xD
Wgl to trzeba być łbem żeby porównywać Liverpool, a miasto w którym się na codzień mieszka i żyje"

Po pierwsze nie mieszkam w Warszawie (jeszcze) a po drugie wali od Ciebie mega hipokryzją, bo zarzucałeś mi, że nie byłem na Camp Nou xD

Zdecydowanie gubisz się w zeznaniach

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale śmiesznie się na to patrzy, jak kibice Rakowa robią meksykańską falę zamiast dopingować :D

0

Raków gra u siebie, a słychać tylko "Legio, Legio".
Ale pikniki xD

7

@Bocheno1 Chłop co zapewne nigdy nie był na meczu Liverpoolu gada coś na mnie i @bartas97, którzy regularnie chodzimy na mecze, że nas na meczu nie ma xD

2

@Siro Ale siądzie koszuleczka, oj siądzie

0

Hymn Polski a z Rakowa nikt nie śpiewa xD

Wymowne

0

Ruszyliiii

3

@fcbarcafan19 A Cracovię krytykowali xD
Do tego nie wyrobili nawet minut dla młodzieżowca

1

@Kidd komentarz

1

@Rust_Cohle No ja mam do Częstochowy z 200km i bez biletu mnie nie wpuszczą xD

Na, którym ważnym meczu ligowym mnie nie było?
Na finale pucharu Polski miałem dwójkę w robocie

2

@Rust_Cohle Na wyjeździe grają, gdzie o bilety w uj trudno xD

A poza tym mam karnet na cały sezon ;)

5

Meczowy


@fart @Arkon @Bartosz85

Jedziemy z nimi Panowie!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@AFA90 Odrzuty społeczne jakich sporo

1

@xvcWinterSoldier Miód na moje oczy :)

Komentatejruś już pewnie myśli co by napisać o tych złoczyńcach, którzy zdejmowali ich z ulicy :p

1

@bartas97 To się jeszcze okaże ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle Jak już rzuciłeś, że każdy z kim miałem spięcie mnie wyjaśnił to zarzuć jakimś nickiem, bo sam jestem ciekawy kto mnie tak wyjaśniał xD

1

@bartas97 Spokojnie, bana za to nie będzie (chyba) ;p

1

@bartas97 Przygotuj się na avatar, bo będzie mocny ;)

0

@Rust_Cohle Kto mnie tak sensownie ''wyjaśnił'' z kim miałem spięcie?
Pytam poważnie
@Lionel_Messi10, który sam się na tam ten czas mega orał, @MesQueUnClub96, który jedzie tylko po Tottkach, bo personalnie nie potrafi przy atakować czy kto?

Jedynie z @mekstonem się trochę niepotrzebnie ściąłem, ale miałem wtedy zły dzień i zwyczajnie dałem temu upust, ale tam i on i ja mieliśmy trochę racji, więc myślę, że w miarę to sobie wyjaśniliśmy.

0

@Rust_Cohle I dobrze, bo byś został wyjaśniony jak przez ''nerda'' ;)

2

@draxidox Ten pass Messiego - mistrzostwo

0

@Rust_Cohle Liverpulok będzie nam transfery obrażał? Sio na LFC.pl

0

Ciesz się tym co masz, ja chce więcej pieniędzy
Wszystko albo nic, nie ma opcji pomiędzy
Czas i pieniądz zweryfikował przyjaźnie
Z uśmiechem po plecach klepią
A chcą widzieć na dnie

1

@tomek8756 Obejrzałem ten najnowszy i o dziwo się miło się zaskoczyłem, że tyle starszych ludzi negatywnie się o tym wypowiedziało.
Ale i tak najlepszy był ten na końcu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?