HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, wystarczy pogadać z normalnymi księżmi i ci powiedzą, że Rydzyk to akurat ma bardzo mało wspólnego z tym co głosi i pozuje na celebrytę
@DonCarletto Ile on ma lat xD?
2
@tomek8756 Proszę bardzo :p
Mam z 50 - 100 metrów na ten rynek, szkoda, że mnie nie złapał
8
@tomek8756 Byś zobaczył jakie u mnie tłumoki były jak chodził po rynku XD
@DonCarletto Takie osoby są już nie do odratowania, jakby Kaczyński mu nasrał na łeb to by powiedział, że to wina Tuska, klasyk :D
1
@Culers Jamie Vardy, ma inne zdanie na ten temat
4
@tomek8756 ''Podziwiam reportera, że zachowuje kamienną twarz :)''
To tylko pokazuje, że jest profesjonalistą i ma wprawę w dziennikarstwie :p
Aż zaraz sobie włączę zamiast kawy :)
1
@masq Wołyń zrobił i robi swoje, ale to akurat dobrze
1
@masq Przecież z tego co pamiętam, to on już nam wielokrotnie dziękował za pomoc
2
Skąd w ogóle te porównania Yamala z Gulerem?
Przecież to kompletnie inna charakterystyka i do tego Arda jes 2 lata starszy
Ja wiem, że nam uciekł, ale skupmy się na Yamalu i nie nakładajmy na niego sztucznej presji
3
@Luciano99 I po 170 szczepionkach
1
@hayek Kurła nie zrozumiałem tego spotu xd
1
@bartas97 Przyjmuję wyzwanie, tylko przygotuj się dobrze mentalnie na swój nowy avatar ^^
0
@Medium Chyba kpisz, z @Lola120 jestem już ustawiony na wesele.
Dla ciebie zostaje @jowita albo @helga11
3
@MessiForeverTheBest No nie dziwię się, że doprowadza Cię to do szału.
Ty byś wolał, żeby dziecko bawiło się z dwoma tatusiami.
2
@Kgorecki2500 Prawdziwi mężczyźni na popisy @Danny Gaucho w Expendables 4 ;)
A to już za nieco ponad 2 miesiące
0
@Gracek10 To cienizna jak na prezentację światowej #1
Tego Ozunę to też znam tylko z ksywy i z tracku z Seleną xD
Mimo, że słucham latino rapu
Bunny, Rosalia, Drake czy Travis i byłoby git a tak to lipa
0
@Gracek10 Gdzie Bad Bunny ja się pytam?
0
@Popitek12 Nic.
1
@chavez To z efesa w picie, sosy mieszane
10
@Popitek12 Mogę i za darmo - Lewica
1
@fenix1983 Nie chodzi o to, żeby go tak zostawić.
Wystarczyłoby go zwyczajnie odrestaurować a nie budować praktycznie od podstaw, bo przecież chcemy być "nowocześni i przyszłościowi" :|
0
@Marcin199310 Dla mnie to już nie jest "Camp Nou" - koniec kropka.
Nie wierzę, że nie można było wymyśleć projektu, który nie zmieniłby kształtu stadionu.
Przecież to co dostaniemy to kolejny "nowoczesny" stadion niczym nie różniacy się od innych w Europie.
5
@Sulimo To można było go odrestaurować, a nie robić takie paskudstwo od podstaw.
Dla mnie to jest jeden z tych stadionów (przy San Siro czy Old Trafford), których nie powinno się ruszać...
@abram3k Tak się składa, że byłem 2-krotnie na Camp Nou i ten pomysł mi się kompletnie nie podoba.
Zamiast ładnie odświeżyć stadion zostawiając przy tym cechy charakterystyczne dostaniemy kolejną bryłę...
9
"Ernesto Valverde wraz z kilkoma zawodnikami i pracownikami Athletic Club pożegnali Sergio Busquetsa na lotnisku w Madrycie, który odlatuje do Miami, gdzie wraz z Messim ma zostać zaprezentowany 16 lipca" [Barca News PL]
https://zapodaj.net/plik-ooRSrqcNiq
Miło z ich strony :)
1
@tristan87 Zadowolony, bo zobaczył promki i koszyk przecen ^^
1
@Rust_Cohle Oshee to akurat składowo syf, więc się nie dziwie
8
@barcelonaLM No i co w nim złego?
0
@Rust_Cohle Mac Allister > Kross XDDD
1
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 To wystarczy ^-^
0
@Rust_Cohle Myślę czy by sobie nie kupić, bo fajne mają
0
@PatrychoO, bo ty siedzisz w tych koszulkach Interu
Fake czy real, bo cena trochę przy niska?
https://www.vinted.pl/mezczyzni/ubrania/sportowe-ubrania-i-akcesoria/koszulki-z-krotkim-rekawem-t-shirty/3235223588-fotbalovy-dres-messi-inter-miami-2023-24