4

@MesQueUnClub_87 Dokładnie, wystarczy pogadać z normalnymi księżmi i ci powiedzą, że Rydzyk to akurat ma bardzo mało wspólnego z tym co głosi i pozuje na celebrytę

@DonCarletto Ile on ma lat xD?

2

@tomek8756 Proszę bardzo :p



Mam z 50 - 100 metrów na ten rynek, szkoda, że mnie nie złapał

8

@tomek8756 Byś zobaczył jakie u mnie tłumoki były jak chodził po rynku XD

@DonCarletto Takie osoby są już nie do odratowania, jakby Kaczyński mu nasrał na łeb to by powiedział, że to wina Tuska, klasyk :D

1

@Culers Jamie Vardy, ma inne zdanie na ten temat

4

@tomek8756 ''Podziwiam reportera, że zachowuje kamienną twarz :)''
To tylko pokazuje, że jest profesjonalistą i ma wprawę w dziennikarstwie :p

Aż zaraz sobie włączę zamiast kawy :)

1

@masq Wołyń zrobił i robi swoje, ale to akurat dobrze

1

@masq Przecież z tego co pamiętam, to on już nam wielokrotnie dziękował za pomoc

2

Skąd w ogóle te porównania Yamala z Gulerem?
Przecież to kompletnie inna charakterystyka i do tego Arda jes 2 lata starszy

Ja wiem, że nam uciekł, ale skupmy się na Yamalu i nie nakładajmy na niego sztucznej presji

3

@Luciano99 I po 170 szczepionkach

1

@hayek Kurła nie zrozumiałem tego spotu xd

1

@bartas97 Przyjmuję wyzwanie, tylko przygotuj się dobrze mentalnie na swój nowy avatar ^^

0

@Medium Chyba kpisz, z @Lola120 jestem już ustawiony na wesele.
Dla ciebie zostaje @jowita albo @helga11

3

@MessiForeverTheBest No nie dziwię się, że doprowadza Cię to do szału.
Ty byś wolał, żeby dziecko bawiło się z dwoma tatusiami.

2

@Kgorecki2500 Prawdziwi mężczyźni na popisy @Danny Gaucho w Expendables 4 ;)

A to już za nieco ponad 2 miesiące

0

@Gracek10 To cienizna jak na prezentację światowej #1

Tego Ozunę to też znam tylko z ksywy i z tracku z Seleną xD
Mimo, że słucham latino rapu

Bunny, Rosalia, Drake czy Travis i byłoby git a tak to lipa

0

@Gracek10 Gdzie Bad Bunny ja się pytam?

0

@Popitek12 Nic.

1

@chavez To z efesa w picie, sosy mieszane

10

@Popitek12 Mogę i za darmo - Lewica

1

@fenix1983 Nie chodzi o to, żeby go tak zostawić.
Wystarczyłoby go zwyczajnie odrestaurować a nie budować praktycznie od podstaw, bo przecież chcemy być "nowocześni i przyszłościowi" :|

0

@Marcin199310 Dla mnie to już nie jest "Camp Nou" - koniec kropka.
Nie wierzę, że nie można było wymyśleć projektu, który nie zmieniłby kształtu stadionu.
Przecież to co dostaniemy to kolejny "nowoczesny" stadion niczym nie różniacy się od innych w Europie.

5

@Sulimo To można było go odrestaurować, a nie robić takie paskudstwo od podstaw.

Dla mnie to jest jeden z tych stadionów (przy San Siro czy Old Trafford), których nie powinno się ruszać...

@abram3k Tak się składa, że byłem 2-krotnie na Camp Nou i ten pomysł mi się kompletnie nie podoba.
Zamiast ładnie odświeżyć stadion zostawiając przy tym cechy charakterystyczne dostaniemy kolejną bryłę...

9

"Ernesto Valverde wraz z kilkoma zawodnikami i pracownikami Athletic Club pożegnali Sergio Busquetsa na lotnisku w Madrycie, który odlatuje do Miami, gdzie wraz z Messim ma zostać zaprezentowany 16 lipca" [Barca News PL]
https://zapodaj.net/plik-ooRSrqcNiq

Miło z ich strony :)

1

@tristan87 Zadowolony, bo zobaczył promki i koszyk przecen ^^

1

@Rust_Cohle Oshee to akurat składowo syf, więc się nie dziwie

8

@barcelonaLM No i co w nim złego?

0

@Rust_Cohle Mac Allister > Kross XDDD

1

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 To wystarczy ^-^

0

@Rust_Cohle Myślę czy by sobie nie kupić, bo fajne mają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?