9

Komentarz usunięty

0

@Szklaner Nie.

0

@BulaKG Mi tam akurat siadło, ale ja lubię tego typu tracki, choć po prawdzie też sądziłem, że wjedzie coś mocniejszego :D

2

Album: Utopia
Tytuł: K-POP
Autor: Travis Scott, Bad Bunny, The Weeknd


Gorąco polecam :D

Jakie wrażenia po pierwszym odsłuchu?
@Tollusiek @PatriBarca @BulaKG @HypeR

0

@PatrychoO To nieźle, typowy Adidas xD
Btw, zainstalowałem tą apkę i nawet tam póki co nie można ich zamówić

44

@tomek8756 Dziadzia Komentatejruś to dzwoniłby nawet mimo tego, że jest chłopem xD

@Comentateiro Pięknie się popisałeś, kolejne samozaoranie.

0

@PatrychoO Te preordery z Adidasa?

0

@PatrychoO Raczej stadionówkę, bo w sumie to ta sama koszulka a 250 zł tańsza, a 700 zł to nawet na koszulki Legii nie wydaję :D

1

@PatrychoO Ekh, muszę założyć apkę

1

Imagine: Cieszyć się z wygranej śmieciańczyka po ewidentnym wale, żeby wygrał ich funfel xD

Jedyna walka, którą obejrzałem i wystarczyło...

3

@IronSanHybrid Właśnie widzę, i dziwię się jak można ''lubić'' kogoś kto był podnóżkiem psuedo patoli kruszwila i kamerzysty, a do tego zgrywa OG gangstera xD

Już wolę tego Alberto

1

@IronSanHybrid Nie oglądam, bo niedawno wróciłem z roboty, ale kibicować temu kiepowi to już wyższy poziom

0

@bartas97 Za ten urlop masz Oskarka do poniedziałku ;)

1

@Cygan BRC 2,3 we krwi i 2,6 w moczu

0

@Comentateiro Byłeś testerem tego testu przy 120 km/h?

1

@PatrychoO Gratuluję, bo dorwać na Adidasie coś z małym nakładem graniczy z cudem.

Ciekawe kiedy dołożą te koszulki Interu Miami, bo to jednak na nie bardziej czekam

7

@Bartek_VEB Płakać po Tobie nie będziemy mulciaku

2

@IronSanHybrid No i dobrze, w końcu się zawija ten syf

5

@Medium Nie wiem czy to dobrze, ale przeczytane głosem Borka xD

2

Women...


0

@PatrychoO Na Adidasie to pewnie będzie to samo co z tymi Argentyny, mały nakład i po chwili wyprzedane, a potem znowu za 3 miesiące dorzucą xD

2

@IronSanHybrid Gdyby nie info o niepełnosprawności, to z pewnością poleciałby scam

0

@Kgorecki2500 No miałbyś za to roczne zakupy w Biedrze ;)

Poza tym nie 500 a 496,65 na tą chwilę

8

@Medium Wujek i ksiądz już tylko czekają

2

@Luciano99 Oesu, teraz próbuje obrzydzić mi Inter Miami tymi wpisami xD

3

@Technik Za lodowatą Pepsi/Coca Colę w szkle nie szkoda mi nawet 10 zł w restauracji.

Bije na łeb te w puszce i plastiku

0

@Messibestplayerintheworld
Rafphinhe xD
Takiego błedu w jego nazwisku nie widziałem :D

0

@bartas97 Cały czas jak przewija mi się ten avatar, utwierdzam się, że dobrze wybrałem xD

Musimy się częściej zakładać ^^

1

@bartas97 Jak tam Oski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?