HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komentarz usunięty
0
@Szklaner Nie.
0
@BulaKG Mi tam akurat siadło, ale ja lubię tego typu tracki, choć po prawdzie też sądziłem, że wjedzie coś mocniejszego :D
2
Album: Utopia
Tytuł: K-POP
Autor: Travis Scott, Bad Bunny, The Weeknd
Gorąco polecam :D
Jakie wrażenia po pierwszym odsłuchu?
@Tollusiek @PatriBarca @BulaKG @HypeR
0
@PatrychoO To nieźle, typowy Adidas xD
Btw, zainstalowałem tą apkę i nawet tam póki co nie można ich zamówić
44
@tomek8756 Dziadzia Komentatejruś to dzwoniłby nawet mimo tego, że jest chłopem xD
@Comentateiro Pięknie się popisałeś, kolejne samozaoranie.
0
@PatrychoO Te preordery z Adidasa?
0
@PatrychoO Raczej stadionówkę, bo w sumie to ta sama koszulka a 250 zł tańsza, a 700 zł to nawet na koszulki Legii nie wydaję :D
1
@PatrychoO Ekh, muszę założyć apkę
1
Imagine: Cieszyć się z wygranej śmieciańczyka po ewidentnym wale, żeby wygrał ich funfel xD
Jedyna walka, którą obejrzałem i wystarczyło...
3
@IronSanHybrid Właśnie widzę, i dziwię się jak można ''lubić'' kogoś kto był podnóżkiem psuedo patoli kruszwila i kamerzysty, a do tego zgrywa OG gangstera xD
Już wolę tego Alberto
1
@IronSanHybrid Nie oglądam, bo niedawno wróciłem z roboty, ale kibicować temu kiepowi to już wyższy poziom
0
@bartas97 Za ten urlop masz Oskarka do poniedziałku ;)
1
@Cygan BRC 2,3 we krwi i 2,6 w moczu
0
@Comentateiro Byłeś testerem tego testu przy 120 km/h?
1
@PatrychoO Gratuluję, bo dorwać na Adidasie coś z małym nakładem graniczy z cudem.
Ciekawe kiedy dołożą te koszulki Interu Miami, bo to jednak na nie bardziej czekam
7
@Bartek_VEB Płakać po Tobie nie będziemy mulciaku
2
@IronSanHybrid No i dobrze, w końcu się zawija ten syf
5
@Medium Nie wiem czy to dobrze, ale przeczytane głosem Borka xD
2
Women...
0
@PatrychoO Na Adidasie to pewnie będzie to samo co z tymi Argentyny, mały nakład i po chwili wyprzedane, a potem znowu za 3 miesiące dorzucą xD
2
@IronSanHybrid Gdyby nie info o niepełnosprawności, to z pewnością poleciałby scam
0
@Kgorecki2500 No miałbyś za to roczne zakupy w Biedrze ;)
Poza tym nie 500 a 496,65 na tą chwilę
4
Kupujesz @PatrychoO?
https://www.mlsstore.com/inter-miami-cf/mens-inter-miami-cf-lionel-messi-adidas-black-2023-la-noche-replica-jersey/t-65817730+p-80770079208814+z-8-1502535897?_ref=p-SRP:m-GRID:i-r2c0:po-6&sku=200958646
8
@Medium Wujek i ksiądz już tylko czekają
2
@Luciano99 Oesu, teraz próbuje obrzydzić mi Inter Miami tymi wpisami xD
3
@Technik Za lodowatą Pepsi/Coca Colę w szkle nie szkoda mi nawet 10 zł w restauracji.
Bije na łeb te w puszce i plastiku
0
@Messibestplayerintheworld
Rafphinhe xD
Takiego błedu w jego nazwisku nie widziałem :D
0
@bartas97 Cały czas jak przewija mi się ten avatar, utwierdzam się, że dobrze wybrałem xD
Musimy się częściej zakładać ^^
1
@bartas97 Jak tam Oski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)