HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Jezu, ale mnie ostatnio niemiłosiernie wpienia ten dziad.
Blokować te zboże do skutku, a nie dalej dymać naszych rolników...
2
@koziar 700 M euro dla piłkarzyka i wolny rynek xD
3
@DLFCB To jest chore, zwyczajnie chore
5
@sidi12843 Nie wiedziałem, że Internet Explorer jeszcze funkcjonuje
2
@lucca87 Jest jeden powód tego przypadku - alkoholizm
Ja też jedno z 2h sączę, kompletnie mi nie wchodzi zwykłe piwo
0
@bartekvisca Pecha to mają w Bangladeszu
0
@FcPortoFan1999 To prawda, ale nie jest dużo lepszy.
Dobitnie pokazał to sparing z Legią (tak wiem, że to tylko sparing) gdzie Karabach, łagodnie mówiąc nie zaskoczył niczym.
Dodatkowo próżno tam szukać jakichś gwiazd, z czasów kiedy potrafili wygrać z Atletico w LM
4
Widzę, że Raków dostał całkiem przyjemnych rywali w potencjalnej 3 rundzie.
Ogóry z Cypru albo Bate, które czasy swojej świetności ma już za sobą, jest dopiero 4 w lidze a wartość zespołu to ledwie nieco ponad 8M euro.
Oby udało im się pyknąć ten Qarabag
1
@bartas97 Oby więcej takich zakładów ;)
15
@MesQueUnClub96 Bo nikogo to nie obchodzi.
3
@Shiver Zabieram z kubeczka
0
@A4ron Jak Radomiak jest średniakiem (bo jest), to co powiedzieć o Górniku, który ma gorszy skład od Radomiaka, i przegrywa u siebie?
1
@HypeR Dzisiaj czytałem, że tego tracku ponoć nawet nie będzie na Utopii, a Travis zastosował trik marketingowy, żeby za sprawą Bad Bunny'ego przyciągnąć latynoską publikę :D
3
@Comfortable_ I po co ten przytyk i co ma do tego ''Legiunia''?
Przecież ja kibicuje drużynie, a nie jakiejś grupce odrzutów społecznych co pobili tego chłopaka.
Poza tym, już to kiedyś tu komuś pisałem, ale takie rzeczy dzieją się w każdym klubie niezależnie od barw, i trzeba to stanowczo piętnować, bo tłuczenie ludzi kibicujących komu innemu nie ma nic wspólnego z honorem.
0
@Kgorecki2500 Za 22 zł to bym sobie podwójnego drwala zrobił w domu, i bardziej bym się najadł xD
1
@mindbender84 Myślałem, że to jakaś scenka z gry xD
0
@Esteban_ Na melanżu to i pizza rodzinna z biedronki popita zupką chińską to wykwintne danie
0
@Kgorecki2500 Szczerze? Wygląda jak najtańsza buła z Kauflandu z tym ''stekiem'' budżetowym xD
Mam nadzieję, że przynajmniej lepiej smakuje :D
@MesQueUnClub_87 Ale on go chyba zamówił
1
@mateusz3012 Bez przesady, cudo to by było z meczem Barca - Liverpool i wolnym Messiego
0
@Sulimo @takisobiektos Co by nie mówić, to taką najbardziej Polską ekipą będzie Ruch. Sami Polacy w składzie :D
0
Mariusz, a Ty czasem za Śląskiem nie jesteś xD?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13349563#comment-13349563
@MarioVeB!
W swoją ekipę nie wierzysz?
0
@Comentateiro ''ale widać ewidentnie powszechny podziw.''
To całkiem odwrotnie w stosunku do Ciebie i Twojej osoby na La Rambli, ty idziesz w drugą stronę, ale to bez znaczenia :]
2
@macio_944 Nie wiem czy dożyjesz normalnego narzutu na Adidasie :D
5
@Encore Jakby Messi się nie narodził to tak
1
@macio_944 Kupujesz koszulkę Interu :)?
0
@JordiAlbion Dokładnie, z mojej perspektywy wolę, żeby na Ł3 przyjeżdżała taka Wisła Kraków, Lechia czy Polonia, gdzie mecze mają swoją temperaturę, a nie jakieś ogóry co robią awans do ekstraklasy i nie wykazują ambicji by się w niej utrzymać.
0
Ooo z tego co widzę Luis Fernandez z hat-trickiem w debiucie w Lechii
Coś mi mówi, że długo nie zostaną w tej I lidze
0
@Esteban_ @BordowyPtak Milczcie halowce i sio na notatnik
0
@MarioVeB! A sok z buraka lubisz ^-^?
0
@partymaker Nie nauczycielem, tylko ''kierownikiem'', przynajmniej tak ostatnio pisał xD