1

@barcelonaLM Jezu, ale mnie ostatnio niemiłosiernie wpienia ten dziad.

Blokować te zboże do skutku, a nie dalej dymać naszych rolników...

2

@koziar 700 M euro dla piłkarzyka i wolny rynek xD

3

@DLFCB To jest chore, zwyczajnie chore

5

@sidi12843 Nie wiedziałem, że Internet Explorer jeszcze funkcjonuje

2

@lucca87 Jest jeden powód tego przypadku - alkoholizm

Ja też jedno z 2h sączę, kompletnie mi nie wchodzi zwykłe piwo

0

@bartekvisca Pecha to mają w Bangladeszu

0

@FcPortoFan1999 To prawda, ale nie jest dużo lepszy.
Dobitnie pokazał to sparing z Legią (tak wiem, że to tylko sparing) gdzie Karabach, łagodnie mówiąc nie zaskoczył niczym.
Dodatkowo próżno tam szukać jakichś gwiazd, z czasów kiedy potrafili wygrać z Atletico w LM

4

Widzę, że Raków dostał całkiem przyjemnych rywali w potencjalnej 3 rundzie.

Ogóry z Cypru albo Bate, które czasy swojej świetności ma już za sobą, jest dopiero 4 w lidze a wartość zespołu to ledwie nieco ponad 8M euro.

Oby udało im się pyknąć ten Qarabag

1

@bartas97 Oby więcej takich zakładów ;)

15

@MesQueUnClub96 Bo nikogo to nie obchodzi.

3

@Shiver Zabieram z kubeczka

0

@A4ron Jak Radomiak jest średniakiem (bo jest), to co powiedzieć o Górniku, który ma gorszy skład od Radomiaka, i przegrywa u siebie?

1

@HypeR Dzisiaj czytałem, że tego tracku ponoć nawet nie będzie na Utopii, a Travis zastosował trik marketingowy, żeby za sprawą Bad Bunny'ego przyciągnąć latynoską publikę :D

3

@Comfortable_ I po co ten przytyk i co ma do tego ''Legiunia''?

Przecież ja kibicuje drużynie, a nie jakiejś grupce odrzutów społecznych co pobili tego chłopaka.

Poza tym, już to kiedyś tu komuś pisałem, ale takie rzeczy dzieją się w każdym klubie niezależnie od barw, i trzeba to stanowczo piętnować, bo tłuczenie ludzi kibicujących komu innemu nie ma nic wspólnego z honorem.

0

@Kgorecki2500 Za 22 zł to bym sobie podwójnego drwala zrobił w domu, i bardziej bym się najadł xD

1

@mindbender84 Myślałem, że to jakaś scenka z gry xD

0

@Esteban_ Na melanżu to i pizza rodzinna z biedronki popita zupką chińską to wykwintne danie

0

@Kgorecki2500 Szczerze? Wygląda jak najtańsza buła z Kauflandu z tym ''stekiem'' budżetowym xD

Mam nadzieję, że przynajmniej lepiej smakuje :D

@MesQueUnClub_87 Ale on go chyba zamówił

1

@mateusz3012 Bez przesady, cudo to by było z meczem Barca - Liverpool i wolnym Messiego

0

@Sulimo @takisobiektos Co by nie mówić, to taką najbardziej Polską ekipą będzie Ruch. Sami Polacy w składzie :D

0

Mariusz, a Ty czasem za Śląskiem nie jesteś xD?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13349563#comment-13349563
@MarioVeB!

W swoją ekipę nie wierzysz?

0

@Comentateiro ''ale widać ewidentnie powszechny podziw.''

To całkiem odwrotnie w stosunku do Ciebie i Twojej osoby na La Rambli, ty idziesz w drugą stronę, ale to bez znaczenia :]

2

@macio_944 Nie wiem czy dożyjesz normalnego narzutu na Adidasie :D

5

@Encore Jakby Messi się nie narodził to tak

1

@macio_944 Kupujesz koszulkę Interu :)?

0

@JordiAlbion Dokładnie, z mojej perspektywy wolę, żeby na Ł3 przyjeżdżała taka Wisła Kraków, Lechia czy Polonia, gdzie mecze mają swoją temperaturę, a nie jakieś ogóry co robią awans do ekstraklasy i nie wykazują ambicji by się w niej utrzymać.

0

Ooo z tego co widzę Luis Fernandez z hat-trickiem w debiucie w Lechii

Coś mi mówi, że długo nie zostaną w tej I lidze

0

@Esteban_ @BordowyPtak Milczcie halowce i sio na notatnik

0

@MarioVeB! A sok z buraka lubisz ^-^?

0

@partymaker Nie nauczycielem, tylko ''kierownikiem'', przynajmniej tak ostatnio pisał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?