2

@SuperPatsonFCB No i właśnie do tego zmierzam, Lech gra sobie na luziku, bo gra w komfortowych warunkach, u siebie i przy normalnej pogodzie

2

@MesQueUnClub96 Hmm, oni grają tam na codzień i są przyzwyczajeni?

@Emhyr Tak, tak wymówki

3

Teraz beka z Legii, bo nie wygrała, ale laiki nie widzą, że Lech gra u siebie, bez upału, i bez 8 godzinnego lotu xD

0

Choy głosuję na Agrounię, jak nie ma na kogo.

1

@zajek101010 Za 2 tygodnie L4 orzecznik xD
Dziwna sprawa, bo ja w przeciągu 2 lat byłem sporo na zwolnieniu z różnych powodów zdrowotnych i ani razu ZUS nawet listu nie wysłał a co dopiero komisja.

A czy warto się stawiać? Jak nie masz nic do ukrycia to idź, a jak wziąłeś sobie lewe L4 na odpoczynek to olej, bo może być gorzej jak pojedziesz

0

@Rastafarnianin To tylko spotkanie @Sulimo, Borzego Krzysia i Komentatejro xD

0

@Sulimo Wiem, odnoszę się tylko do tego, że tak to widzisz ;)

0

@Sulimo Poczekaj z tym Lechem, bo w 4 rundzie czai się Juve ;)

0

@Sulimo 34 stopnie, 22 i daleki wyjazd, przecież tutaj każdy Polski klub mógłby wtopić

1

@Compadre Jego nie trzeba wyjaśniać, on sam już to zrobił w dyskusji @Bocheno1

3

I co bóldupcy?

Jedziemy na 3:2!

0

@Rust_Cohle Aż zapiszę, żeby wkleić za tydzień po awansie Legii

0

@TridenteMSN Lecha

6

No i Pekhart daje kontakt - 2:1!

0

@Kamiloza91 Zamilcz kompleksiarzu

0

@Kamiloza91 Jak wszedłem na twojego Facebooka przypiętego pod profil to trochę zrobiło mi się Ciebie szkoda, ale po tym co Ty wypisujesz, to coraz bardziej mi to schodzi...

1

@Rust_Cohle Odpadliśmy już?

1

@EkspertzOrlikq Ale Ty jesteś pusty chłopie.

Nie na meczu, bo pracowałem do 14-stej i jakbyś nie zauważył mecz jest na wschodzie Kazachstanu xD

0

@Barcasub Uprzedziłeś mnie ;p

2

Celhaka Gual - out
Elitim Muci - in

I jedziemy

4

@panczo Szambowóz.
Namięknie i będzie rzadsze gówienko.

5

@EkspertzOrlikq Z ciebie to faktycznie jedynie "Ekspert z orlika", bo na nic ponad to nie zasługujesz.
Mówisz o dokształcaniu a sam nie potrafisz pisać po Polsku xD

Boli dupa o Legię, widać to jak na dłoni.

0

@Sulimo I tak przejdziemy, i to nie jest pycha.
Oni tylko u siebie mogą zrobić korzystny wynik

3

@Mathew16 Do Szymkentu

0

@Kamiloza91 Poczekajmy na rewanż Rakowa w Agdamie ;)

0

O co chodzi z tymi kibicami chodzącymi w kółko xD?

1

@Emhyr No jestem mistrzem ;)

0

Co jest Many?

1

Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia CWKS, lalalalalalala!

Do boju Legia!

1

@Medium Jest dla mnie takim samym idolem jak Messi, i nigdy nie zrozumiem jak można być skrajnym w stosunku do któregoś z nich ;)

@zodiak_10 Tutaj chodziło mi o Speeda i ich reakcję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?