HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SuperPatsonFCB No i właśnie do tego zmierzam, Lech gra sobie na luziku, bo gra w komfortowych warunkach, u siebie i przy normalnej pogodzie
2
@MesQueUnClub96 Hmm, oni grają tam na codzień i są przyzwyczajeni?
@Emhyr Tak, tak wymówki
3
Teraz beka z Legii, bo nie wygrała, ale laiki nie widzą, że Lech gra u siebie, bez upału, i bez 8 godzinnego lotu xD
0
Choy głosuję na Agrounię, jak nie ma na kogo.
1
@zajek101010 Za 2 tygodnie L4 orzecznik xD
Dziwna sprawa, bo ja w przeciągu 2 lat byłem sporo na zwolnieniu z różnych powodów zdrowotnych i ani razu ZUS nawet listu nie wysłał a co dopiero komisja.
A czy warto się stawiać? Jak nie masz nic do ukrycia to idź, a jak wziąłeś sobie lewe L4 na odpoczynek to olej, bo może być gorzej jak pojedziesz
0
@Rastafarnianin To tylko spotkanie @Sulimo, Borzego Krzysia i Komentatejro xD
0
@Sulimo Wiem, odnoszę się tylko do tego, że tak to widzisz ;)
0
@Sulimo Poczekaj z tym Lechem, bo w 4 rundzie czai się Juve ;)
0
@Sulimo 34 stopnie, 22 i daleki wyjazd, przecież tutaj każdy Polski klub mógłby wtopić
1
@Compadre Jego nie trzeba wyjaśniać, on sam już to zrobił w dyskusji @Bocheno1
3
I co bóldupcy?
Jedziemy na 3:2!
0
@Rust_Cohle Aż zapiszę, żeby wkleić za tydzień po awansie Legii
0
@TridenteMSN Lecha
6
No i Pekhart daje kontakt - 2:1!
0
@Kamiloza91 Zamilcz kompleksiarzu
0
@Kamiloza91 Jak wszedłem na twojego Facebooka przypiętego pod profil to trochę zrobiło mi się Ciebie szkoda, ale po tym co Ty wypisujesz, to coraz bardziej mi to schodzi...
1
@Rust_Cohle Odpadliśmy już?
1
@EkspertzOrlikq Ale Ty jesteś pusty chłopie.
Nie na meczu, bo pracowałem do 14-stej i jakbyś nie zauważył mecz jest na wschodzie Kazachstanu xD
0
@Barcasub Uprzedziłeś mnie ;p
2
Celhaka Gual - out
Elitim Muci - in
I jedziemy
4
@panczo Szambowóz.
Namięknie i będzie rzadsze gówienko.
5
@EkspertzOrlikq Z ciebie to faktycznie jedynie "Ekspert z orlika", bo na nic ponad to nie zasługujesz.
Mówisz o dokształcaniu a sam nie potrafisz pisać po Polsku xD
Boli dupa o Legię, widać to jak na dłoni.
0
@Sulimo I tak przejdziemy, i to nie jest pycha.
Oni tylko u siebie mogą zrobić korzystny wynik
3
@Mathew16 Do Szymkentu
0
@Kamiloza91 Poczekajmy na rewanż Rakowa w Agdamie ;)
0
O co chodzi z tymi kibicami chodzącymi w kółko xD?
1
@Emhyr No jestem mistrzem ;)
0
Co jest Many?
1
Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia CWKS, lalalalalalala!
Do boju Legia!
1
@Medium Jest dla mnie takim samym idolem jak Messi, i nigdy nie zrozumiem jak można być skrajnym w stosunku do któregoś z nich ;)
@zodiak_10 Tutaj chodziło mi o Speeda i ich reakcję