HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pauletaa Dawaj pod shisha bar pseudokozaku, dla nich serca już nie mam
2
Komentarz usunięty
4
@Sysia11 Ano może dlatego, że klubom w PL nie robi się pod górkę jakimiś śmiesznymi limitami?
3
@Chaoss Bo ''ekspert'' @Sysia11 tak mówi
16
@Sysia11 No faktycznie super, że FIFA I UEFA będą jeszcze bardziej dymać, bo będą jeszcze bardziej bezkarni xD
0
Taka sytuacja @BorzyKrzys
Juve wykluczone z LKE
0
@Emhyr Też mam taką nadzieję. A jeśli już kiedyś gdzieś odejdzie, to nie wiem czy dla tak filigranowego zawodnika Premier League będzie odpowiednia, ale jeśli poszedłby do City pod skrzydła Guardioli to byłoby chyba ok
0
@Emhyr Wiesz o co chodzi.
Może źle to ująłem, przejść nie przeszedł bezpośrednio z Barcelony, ale w tym przypadku też niemal każdy sądził, że Laporta to ogarnie a Messi będzie podpisany, a skończyło się inaczej.
Dlatego dla mnie nie ma już nic pewnego w piłce, to już nie są czasy Puyola, Xaviego, Iniesty czy Tottiego, którzy mimo tego, że byli kuszeni przez innych zawsze zostali wierni swoim klubom.
0
@AdiKingu96 Z Messim były te same gadki (tak wiem, że inna sytuacja) i przeszedł do PSG. Zmierzam do tego, że nigdy nie można być niczego pewnym.
Chociaż akurat Pedri wygląda mi na mądrego chłopaka i średnio wierzę, żeby tam poszedł
0
Wymiana Pedri na Mbappé, wymieniacie?
Pamiętajcie, że w środku pola nadal byłoby trio Gavi, FdJ, Gundogan
0
@FanBarcy22 Stwarza zagrożenie? Stwarza.
Jest agresywny? Jest.
Więc jak najbardziej ten gość się kwalifikuje na dołek, a, że mamy prawo jakie mamy to już druga sprawa.
0
@Comfortable_ No jak śpię :D ?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13368423#comment-13368423
1
@mrboom Tutaj od razu powinien mieć powiedziane, że albo jadą na szpital zrobić porządek z tą ręką, albo idzie na dołek i będzie miał sprawę, ale wiadomo to tylko Polska Policja, która woli karać starszego dziadka, co ukradł batonika za złotówkę, niż gościa, który może być potencjalnym roznosicielem m.in HIVA.
To Polak w ogóle, czy jakiś przybysz?
3
@Rust_Cohle Jak ty wtedy jeszcze za United byłeś xD
Ale co do Dembele, to co zyebal to jego, mógł to zostawić Pique
2
@mrboom Przecież takiego typa od buta powinna policja zgarnąć, bo stwarza niebezpieczeństwo dla ludzi. Ja bym się brzydził mu nawet przygrzmocić , bo wiadomo co on ma na tym ręku...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@gapkinha Jakbym zarabiał 10 milionów euro papieru jak Ferran, żył sobie w pięknej Barcelonie, gdzie ciągle jest ciepło są plaże i piękne miasto, to uwierz mi, że robiłbym to samo i też bym nie odchodził. Dodajmy do tego, że Xavi ma go w swojej ''koncepcji''.
1
@zeko0 Mam taką nadzieję, bo Utopia łagodnie mówiąc dupy nie urywa, wiadomo jest kilka utworów, które od razu wpadły mi w ucho jak np: Hyaena, FE!N, Topia Twins czy Telekinesis z Futurem, ale ogólnie jak na pierwszy odsłuch trochę zmęczyłem się tą płytą, totalna odwrotność jak przy ''Astroworld'', spodziewałem się czegoś więcej przy tak długiej nieobecności, tracków w stylu np: Franchise, mocnych bangerów, ale się zawiodłem.
Generalnie jakbym miał na tę chwilę ocenić ten krążek, to dla mnie jest to takie 6,5-7/10
2
My tu gadu gadu o Dembele, a tu 9INE gra z Liquid o slot na rozpoczynający się jutro IEM Cologne :D
Póki co pierwsza, pierwsza mapa
@Encore @adi7adi8 @Rewolucja123
1
Pół albumu za mną i póki co ''HYAENA'' i ''FE!N'' siedzi mocno
@BulaKG @PatriBarca @HypeR
0
@Gaz Ekh jakby się dało zrobić wymianę Dembele i Raphinha za Mbappe, ekh rozmarzyłem się :/
0
@Medium Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć xD
0
''Dystopia deluxem do Utopii (premiera w poniedziałek?)
To co napisałem poniżej jest tylko TEORIĄ i traktował bym to z przymrużeniem oka.
Na walizce którą zobaczyliśmy podczas rolloutu albumu było napisane 'Topia co sugerowało nam że jest tam coś jeszcze, najprawdopodobniej zapowiadana przez Travisa "Dystopia". Travis udostępnił drugą wersje okładki na której jest w masce bardzo podobnej do tej która jest na okładce "Escape Plan/Mafia" i na tej samej okładce mamy też napis "THE TRUE DYSTOPIA IS HERE"
Jest jeszcze kilka rzeczy które mogą potwierdzać nam dodatkowy krążek.
Pierwsza jest taka że na drugiej okładce widzimy znaczek parental advisory który pojawił się tylko na okładkach które zostały użyte do albumu.
Po drugie Travis parę dni temu zaprezentował zdjęcia na których widzimy Juice Wrld, Kid Cudi, Lil Baby, Baby Keem oraz prawdopodobnie Kendricka Lamara (Z tym ostatnim powątpiewam ponieważ jest to oryginalne zdjęcie z 2007 oraz bez sensu by było gdyby Travis dał Kendricka na główną okładkę) Jak dobrze wiemy z wyżej wymienionych na Utopi pojawił się tylko Kid Cudi.
Kolejną rzeczą jest brak na albumie "Gold Blackberry" które jeszcze jakiś czas temu było teasowane przez Travisa po przez reklamę Nike.
Ostatnią rzeczą która może nam potwierdzać dodatkowy krążek (Jest to już mocna nadinterpretacja, ale stwierdziłem, że warto o tym napisać) Travis ostatnio odpowiedział na tweeta odnośnie Utopii "Meet me here on Monday" jak dobrze wiemy w poniedziałek nic nie wyszło, ale Travis nie napisał w który poniedziałek co może sugerować, że tego dnia dostaniemy Dystopie. Jak mówię to już jest mocna nadinterpretacja i jest mało prawdopodobne, że Travisowi chodziło akurat o to, ale kto wie.
Powtórzę jest to tylko TEORIA i bardzo prawdopodobne jest to że nic nowego od Travisa w najbliższym czasie nie dostaniemy.''
3
Są duże przesłanki, że będzie jeszcze ''Dystopia''?
Dlaczego?
Travis wrzucił drugą okładkę, tzn tą samą co na Utopii, tylko z maską, która jest na okładce ''Escape Plan'' i ''Mafia'', poza tym kilka dni temu wstawił na IG zdjęcia sugerujące featy z m.in z Kendrickiem Lamarem, Juice WRLD'em, Lil Babym, Kid Cudim czy Baby Keemem, a koniec końców na krążku pojawił się tylko Cudi.
@mientusek1407 @Medium @BulaKG @HypeR @PatriBarca @zodiak_10 i inni zainteresowani
W komentarzu wrzucam post jednego gościa z grupki
0
@Kubsoleon Dziwne, bo były plotki, że to zwykły singiel.
A albumu jeszcze nie słuchałem, pod wieczór złapię vibe i się za niego wezmę, mam nadzieję, że nie jest aż tak źle jak piszesz.
0
@stone80 Niestety ;(
Ale ma nagrane jeszcze w uj materiału
@Bartula Mam nadzieję, że się mylisz
1
@zodiak_10 Nie wiem, hype jest niesamowity, ale nie chcę pisać, że TOP i zapeszyć, wolę się miło zaskoczyć.
Na ft mają być m.in Kendrick, Future, Juice WRLD, Lil Baby, Baby Keem czy Kid Cudi, więc jestem dobrej myśli :)
1
@zodiak_10 Oczywiście
0
@FcPortoFan1999 Pierw przejdźmy Ordabasy (nie żebym wątpił), bo w Warszawie wierzę w 2/3:0, ale podchodzę z pokorą, tak jak po losowaniu
2
@Bartosz85 Dokładnie, Legia wygra w Warszawie 2/3:0 to będą pochowani po jaskiniach